Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Przewodnik dla porannych ptaszków, aby wrócić do mebli szkolnych

Nareszcie! Długie letnie dni są tutaj! I podczas gdy dzieci dopiero co wyszły ze szkoły, jeśli chodzi o zakup mebli, być może będziesz już chciała zacząć planować powrót do szkoły. (Ugh... Powiedzieliśmy to!) Dlaczego pytasz? Jeśli uważasz, że któreś z Twoich dzieci może potrzebować dodatkowych mebli, aby ustawić swoje pokoje z powrotem do szkoły, weź pod uwagę czas potrzebny na dostarczenie i właściwe ustawienie mebli - w zależności od miejsca zakupu może to zająć kilka tygodni. "Powrót do szkoły" będzie tutaj zanim się zorientujesz, prawda? Tak więc bycie Wczesnym Ptakiem i właściwe planowanie ma swoje zalety, jeśli chodzi o rozpoczęcie roku szkolnego od zaraz. Kiedy zaczynasz planować, oto kilka prostych wskazówek, które należy wziąć pod uwagę, kiedy dziecko będzie mogło wrócić do szkoły! Skonsultuj się również z naszymi przewodnikami dotyczącymi rozkładu wiekowego przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum lub college'u.

1. Ustalcie właściwą podstawę z odpowiednim otoczeniem - i zasadami! - dla spokojnego snu w nocy. Sypialnia Twojego dziecka z wygodnym łóżkiem i funkcjonalną aranżacją pomoże ustawić ramy dla udanego roku. Dobrze wypoczęte dziecko to skupione dziecko! Spójrz na nasze

A jeśli chodzi o wybór właściwego łóżka, jest wiele opcji do wyboru. Oferujemy niektóre podręczne przewodniki kupowania pełne wskazówek, które możesz chcieć rozważyć, gdy dokonujesz wyboru dla łóżka, które jest właściwe dla twoich potrzeb. Czy ty potrzebujesz berbecia łóżko, decyduje na kiedykolwiek popularnym piętrowym łóżku, niskiego loft łóżku, który może projektować zawierać biurko lub magazyn, przestrzeń oszczędzać wysokiego loft dokąd ty możesz robić pokojowi dla badawczego środowiska right underneath (popularny dla małych pokojów), lub tradycyjnej sypialni set-up, zupełnej z komodami i wolnostojącym biurkiem, jakaś Maxtrix łóżko może konwertujący przez czas. W ten sposób to samo łóżko, które jest idealnym rozwiązaniem dla maluchów, może dosłownie "dorastać" poprzez dodanie serii zestawów i rozszerzeń i być zmieniane w kółko w miarę jak zmieniają się potrzeby Twojego dziecka. Dodawać prawego materac jest także krytyczny, tutaj jest związek dla niektóre rozważań przy wybierać prawego materaca dla twój szkolnego dziecka.

2. Stwórzcie Państwo wygodną przestrzeń do skupienia i nauki. Różne grupy wiekowe potrzebują różnych rozwiązań.

Przedszkolaki mogą chcieć mieć ładny, mały stół do zabawy i krzesełko do dalszej pracy nad swoją kreatywnością, podczas gdy uczniowie szkoły podstawowej potrzebują odpowiedniego miejsca do nauki i odrabiania zadań domowych.

Dla niektórych oznacza to dodanie rozwiązań edukacyjnych do ich sypialni, by mieli niezależne miejsce do myślenia (z dala od rozproszenia uwagi domu i ewentualnego rodzeństwa). Podczas gdy innym może się to udać dzięki biurku studenckiemu, jamie, wspólnej przestrzeni lub zakamarkowi w pobliżu mamy lub taty na pytania o pracę domową.

3. Organizacja nauczania w domu, więc w szkole jest to naturalne. Kiedy książki, ubrania, materiały artystyczne i zabawki są właściwie przechowywane w uporządkowany sposób, dziecko ma większe szanse na to, że będzie myśleć jasno i rozwijać się. Kiedy ich otoczenie w domu jest nieuporządkowane i naśladuje szkolne biurko z minimalną ilością przedmiotów, łatwiej się dostosuje. Zastanów się nad inwestycją w wysokiej jakości meble, takie jak komody i schowki na zabawki - kup raz i przeorganizuj kiedy tylko chcesz z systemem Maxtrix! - który pomoże im w organizacji.

4. Stymuluj kreatywność i umiejętności społeczne, tworząc zabawne i inspirujące otoczenie. Młodsze dzieci uwielbiają wykorzystywać swoją wyobraźnię i uwielbiają aranżacje pokojowe, które z łatwością pozwalają im uciec w baśniową lub superbohaterską przygodę. Pokoje tematyczne z namiotami, zasłonami lub zjeżdżalniami są świetne do odkrywania ich zainteresowań. Lub, dodawać trąbkę łóżko dla sleepovers z przyjaciółmi! Oni też chcą się dzielić zabawą!

5. Zmień jego przestrzeń, aby dostosować ją do wieku. To, co sprawdza się w przypadku uczniów szkół podstawowych, niekoniecznie sprawdza się w przypadku gimnazjalistów. Możesz zmienić ich meble lub dodać (ułatwiamy to dzięki naszemu modułowemu systemowi Maxtrix - naucz się jak zacząć), aby uczynić pokój bardziej "dojrzałym". Polecamy zrobić miejsce (i zasady) dla elektroniki, stworzyć zabawne miejsce do spędzania czasu z przyjaciółmi, a także zamienić przechowywanie zabawek na miejsce do przechowywania sprzętu sportowego lub tanecznego!

Czy masz nastolatków przygotowujących się do wyjazdu na studia po raz pierwszy? Zdecydowanie chcą prywatności. Daj im dodatkową wysokość łóżka do spania w prywatnych, podwyższonych pomieszczeniach oraz dużo miejsca pod łóżkiem na podręczniki, projekty i naukę.

Czy jesteś gotowy, aby przygotować się i wrócić do mebli szkolnych? Mamy dla Waszych przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów i studentów!