Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

MOCOWANIE MEBLI DO ŚCIAN

Dorastałem w Kraju Trzęsienia Ziemi, w Południowej Kalifornii. Jeśli widziałeś ostatni film z Dwayne'em Johnsonem o nazwie "San Andreas", to masz wgląd w niektóre z moich najgorszych obaw. Oczywiście film był bardzo "hollywoodzki", więc trzeba go wziąć z nutką soli.

Ale oto co jest prawdziwe. . . .meble mogą się przewrócić. Kiedy miałem 5 lat, leżałem na podłodze oglądając "Kaczki- Opowieści", gdy uderzyło trzęsienie ziemi. Na ścianie obok mnie był jeden z regałów moich rodziców, a gdy ziemia się pod nami zatrzęsła, regał zaczął się chwiać. Jak nas uczyli w szkole, pobiegłem do najbliższego stołu, gołębiłem się pod nim i przyjmowałem swoją najlepszą pozycję "kaczki i okładki". ...gdy regał rozbił się w miejscu, w którym siedziałem.

Niedawno na zebraniu rodzinnym musiałem biec na pomoc drażniącemu regałowi, który został uruchomiony przez dzieci skaczące w górę i w dół. Słyszałem horror o upadku na twarz wolnostojącego 75-calowego płaskiego telewizora, który jest nie tylko niebezpieczny, ale również stanowi duży finansowy hit. Moralność opowieści - ANCHORYZUJ SWOJĄ FURNITURĘ.

Aby zapewnić Ci bezpieczeństwo, wysyłamy każdy z naszych regałów z zestawami do kotwiczenia ścian. Osiedliliśmy się na tych kotwicach po zbadaniu wielu różnych typów i stylów. Stanowią one doskonałą równowagę pomiędzy łatwością montażu a wytrzymałością. Jeśli czujesz się bardziej komfortowo z pistoletem do śrub i młotkiem, to jest mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o kotwiczenie. Nie obchodzi nas, czego używasz, po prostu użyj czegoś.

Zakotwicz swoje meble, zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny, zadbaj o bezpieczeństwo swoich mebli i dzięki za lekturę.