Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Wskazówki dotyczące wyboru stylowych, przyjaznych dzieciom mebli, które przetrwają

Wybór stylowych, trwałych mebli do sypialni dziecka może być całkiem niezłym zadaniem, ponieważ istnieje wiele różnych opcji, które mogą wydawać się dobre dopasowanie. Zarówno ekscytujące, jak i przytłaczające, wybieranie dziecięcych komód, materacy i innych zestawów meblowych wymaga zestawu podstawowych zasad w celu zapewnienia, że skończysz z najlepszymi kawałkami dla swoich dzieci. Na szczęście na rynku istnieje wiele opcji, które są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Dla większości rodziców zakup zestawu mebli dla swoich pociech nie jest czymś, co chcesz robić rok po roku, dlatego ważne jest, aby stosować się do poniższych wskazówek w celu zapewnienia, że skończysz z atrakcyjnymi, trwałymi i funkcjonalnymi meblami, które przetrwają całe życie. W zależności od tego, ile lat mają Twoje pociechy, może to być również coś, w czym będą chciały wziąć udział. Jeśli tak jest, to może być dobrym pomysłem, aby zrobić trochę dodatkowej pracy nóg i wybrać kilka różnych kawałków, które są w ramach twojego budżetu i potrzeb, a następnie przynieść dzieciaki razem.

Po to, aby utrzymywać siebie od zostać przytłoczonym z zadaniem kupowania nowych mebli dla twój dzieci pokoje, robi twój best podążać te pomocne porady i gruntowne reguły:

Wybierz meble o twardych powierzchniach

Jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić robiąc zakupy mebli dla swoich dzieci, jest szukanie powierzchni, które mogą wytrzymać przemoc wobec twoich dzieci. Niezależnie od tego, czy chodzi o projekty artystyczne, czy też o zwykłą odzież, chcesz mieć do czynienia z materiałem, który nie zostanie zniszczony przez rozlane i zadrapania. Oto kilka propozycji, które będą zarówno dobrze wyglądać, jak i trwać przez wiele lat:

● Dąb i Wiśnia. Oba te rodzaje drewna są bardzo trwałe i mogą wytrzymać uderzenia, co czyni je świetną opcją na komodę dla dzieci lub inny element do przechowywania. Kolejna rada: Unikaj sosny, ponieważ bardzo łatwo się wgnieść.

● Szkło. Szklane blaty są bardzo łatwe do czyszczenia, ale należy ich unikać, jeśli masz młodsze dzieci. Może to być dobre rozwiązanie dla nastolatków lub starszych dzieci, ponieważ są one mniej narażone na zranienia z powodu trudnych warunków mieszkaniowych!

Chociaż nie jest to powierzchnia meblowa, jedną wielką opcją jest spróbować swoich sił w reupholstering starego krzesła lub skrzyni. Zapewni to dodatkowe miejsce do siedzenia i trochę poduszki wokół twardych krawędzi, dzięki czemu będzie idealnie pasować do pokoju dziecięcego.

Wybierz Meble, które przetrwają

Podczas gdy ja może być kuszący optować dla jasnego różowego plastikowego meble twój dziecko tak źle chce, ja jest znacząco być realistyczny z twój zakupami i optować dla coś trwalszego. Ja poleca że ty wybierasz meble który rosnąć i dostosowywać z twój dzieckiem, ponieważ to save ty czas i pieniądze dla wiele lat przychodzić. Zanim pociągniesz za spust i kupisz nowy dziecięcy meblowy zestaw, wyobrażasz sobie go w pokoju malucha przez całą drogę do nastolatka. Ja może być także dobrym pomysłem rozważać dlaczego ty mogłeś przerobić meble w gośćmi pokoju lub innej przestrzeni w twój domu w przyszłości.

Wybierz pasujący zestaw mebli

Wreszcie, najlepszym sposobem na maksymalne wykorzystanie zestawu meblowego dla Twojego dziecka jest wybór odpowiedniego zestawu. Celem pokoju dziecka jest bycie zabawnym i funkcjonalnym, a także pięknym miejscem dla Twojego malucha, w które możesz dorastać. Dopasowując niektóre główne elementy, takie jak szafka nocna, komoda i półka na książki, zapewnisz swojemu dziecku zapraszającą i stylową przestrzeń, której nie zmęczy się już wkrótce.