Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Doskonałe akcesoria do Nordic Children's Decor

Nordycki wystrój wnętrz, nawiązujący również do stylu skandynawskiego, jest obecnie niezwykle popularny w sypialniach dziecięcych, a ten minimalistyczny wygląd sprawdza się w każdym kształcie i rozmiarze pomieszczenia. Prawdziwe piękno tkwi w prostocie nordyckiego designu, a wielu z nich uwielbia czyste linie i ogólną eteryczność. Na szczęście, można to osiągnąć samodzielnie, a podkreślanie konkretnych trendów, takich jak stonowane palety kolorów i negatywna przestrzeń, pomoże ożywić ten styl.

Wielu rodziców uważa, że łatwo jest kupić nordyckie meble dziecięce do sypialni swojego malucha. Z pomocą takich marek jak Oliver Furniture i Cam Cam Copenhagen, łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej jest umeblować pokój inspirowany stylem nordyckim. Jednak wiele osób zmaga się z wykończeniem, a wiedza o tym, jakie akcesoria dobrze pasują do wystroju nordyckiego pokoju dziecięcego, może być trudna. Jest rzeczą oczywistą, że to właśnie te mniejsze detale naprawdę tworzą pokój, więc aby dać rodzicom trochę inspiracji w tym względzie, poniżej znajduje się lista akcesoriów, na których można polegać, aby idealnie uzupełnić wystrój nordycki dla dzieci.

Sztuka/odruki ścienne zwierząt

Często, gdy trzymamy się neutralnej palety kolorów i mamy jasne ściany, jednym z najlepszych sposobów, aby powstrzymać je przed wyglądem gołym jest dodanie trochę sztuki ściany. Odbitki zwierzęce są genialne do wystroju nordyckich dzieci i sprawdzają się w każdej sypialni. W The Animal Print Shop możesz otrzymać kilka pięknych, prawdziwych obrazków lub ręcznie rysowanych zdjęć z Little Paperie.

Poduszki i rzuty

Jednym ze sposobów na natychmiastowe uczynienie z pokoju dziecka przytulnego bezpiecznego schronienia jest dodanie poduszek i koców do łóżka. Gdy ty możesz oczekiwać, tam są dużo różni projekty wybierać od w tym względzie i po to, aby dodawać niektóre teksturę pokój, płaci uwagę materiały i colours ty wybierasz. Z łatwością będziesz w stanie znaleźć coś, co uzupełni wystrój.

Dywaniki dziecięce

Wiele osób decyduje się na lekką drewnianą podłogę w pokoju dziecięcym i ma z tego wiele korzyści. Tworząc swój skandynawski wystrój dziecięcy, możesz rozważyć dodanie dywanu, który pomoże podnieść tę podłogę z twardego drewna. Bez względu na rozmiar pokoju, będziesz mógł znaleźć bieg dla dzieci, który będzie idealny pod względem rozmiaru i kształtu.

Namioty tipi i pudełka na zabawki

Jeśli po zakupie mebli swojego nordyckiego dziecka masz dużo wolnego miejsca na podłodze, może się okazać, że pokój wygląda na pusty. Chcesz mieć minimalistyczny styl, ale nadal chcesz, aby przestrzeń była pełna i pamiętaj, że jest to również sypialnia dziecka. Dlaczego nie kupisz namiotu tipi lub pudełka z zabawkami, które nie tylko wypełnią część twojej przestrzeni, ale również pomogą ci utrzymać porządek w zabawkach twojego malucha.

Półki i haczyki na ubrania

Innym sposobem na dodanie trochę tekstury do przestrzeni jest posiadanie pewnych widocznych rozwiązań w zakresie przechowywania. Na przykład, półki i haczyki na ubrania pozwalają na wyświetlanie niektórych ulubionych przedmiotów, które przynoszą niektóre osobowości do pokoju, jak również. Przekonasz się, że przy prawidłowym użyciu mogą one łatwo uzupełnić wystrój Twojego nordyckiego dziecka.