Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Top 9 pokoi dziecięcych do spania i nauki

To ekscytujący czas, ponieważ wszyscy przygotowują się do nowego roku szkolnego - jest tak wiele do odkrycia, przyjaciół do poznania, nowych nauczycieli do poznania! I choć łatwo jest sprawdzić listę dostaw dla szkół, nie zapomnij o ich środowisku snu i nauki w domu. Zapewnienie wygodnej i funkcjonalnej przestrzeni do nauki pomoże z frustracją, jak przechodzą z powrotem do pracy domowej i wszyscy wiemy, jak ważny jest odpoczynek dla skupienia i rozwoju w szkole. Jeśli zastanawiasz się nad modernizacją sypialni, pokoju zabaw lub biura i chcesz uwzględnić w swoich planach biurko, krzesło, łóżko lub łóżko z biurkiem, mamy dla Ciebie ofertę firmy Maxtrix. Zainspiruj się naszymi dziewięcioma najlepszymi pokojami dla dzieci, które są idealnym połączeniem snu i nauki!

#1: Wszechstronny niski loft dla małych pokoi i rosnących dzieci

To małe łóżeczko naprawdę niesie ze sobą dużo ciosów. Sprawdź wszystkie swoje pudełka - do spania, zabawy w domu, organizacji i nauki - z jednym niskim strychem. Meble znajdujące się pod nim mogą zostać skonfigurowane na nowo do twojej przestrzeni. Wymieszaj je i dopasuj do idealnej konfiguracji dla potrzeb Twojego dziecka. Zjeżdżalnia jest świetna dzisiaj, ale jutro, kiedy dziecko będzie starsze, można ją łatwo wyjąć.

#2: Dodaj zjeżdżalnię do Twojego Wysokiego Łóżka piętrowego

Poof jest doskonałym przykładem na to, jak bezpiecznie dodać zjeżdżalnię do wysokiego łóżka piętrowego. Platforma pełni rolę wejścia do górnej pryczy i zjeżdżalni. Dodaliśmy kilka zabawnych zasłon do dolnej pryczy dla prywatności i zabawy. Dzięki łóżkom piętrowym możesz zaktualizować wspólną sypialnię - lub zapewnić dodatkowe miejsca do spania dla szkolnych przyjaciół - a także mieć samodzielne biurko do nauki. Nasze nowe biurko z dwiema szufladami ma wystarczająco dużo miejsca na schowanie książek, papierów, materiałów do pisania i pisania oraz wiele innych!

#3: Potrójne łóżka, Potrójny sukces

Trojka jest jednym z naszych najbardziej popularnych narożnych łóżek piętrowych, w których śpi trójka dzieci! Świetnie nadaje się do wspólnej sypialni, domu wakacyjnego lub domu na plaży. Pod jednym z górnych łóżek znajduje się miejsce do przechowywania lub biurko - co doskonale pasuje do naszego szkolnego motywu. Jednym z wejść na górne łóżko są schody. W każdej z tych wyciąganych szuflad można przechowywać wiele przedmiotów, co pomaga utrzymać porządek i czystość w przestrzeni!

#4: Niski loft z długim biurkiem

To jest inny przykład niski loft łóżko jak łóżko #1 ale w naturalnym wykończeniu i z różnymi składowymi i studiującymi meblami pod spodem. Mamy tu nasze długie biurko, które jest naprawdę świetne dla nieco starszych dzieci, które uwielbiają rysować, tworzyć i wymyślać! Długie rowki ołówkowe przytrzymują wiele przyborów do pisania, podczas gdy tył biurka odchyla się, co ułatwia rysowanie. Dodatkowo, masz w środku całą tę przestrzeń do przechowywania! Przyjrzyj się bliżej!

#5: White Corner Loft

Prześpij się dwa razy wyżej z narożnym loftem! Ta konkretna wersja ma wystarczająco dużo miejsca na dwa biurka dla dzieci - i przechowywania! Tam są w ten sposób wiele różni konfiguracje ty możesz tworzyć w przestrzeni pod narożnym loftem. To jest jeden nasz popularnych konfiguracji z kątową drabinką na jednej stronie i prostą drabinką na przeciwległej. Ten łóżko jest także dostępny w kasztanowym lub naturalnym wykończeniu.

#6: Tradycyjne łóżko pojedyncze

Szukasz ulepszenia z łóżeczka dziecięcego lub łóżeczka dla maluchów? A co z zastąpieniem starszego łóżka klasycznym zestawem meblowym? Tu właśnie wkroczą nasze tradycyjne pojedyncze łóżka. Są one dostępne w dwóch lub pełnych rozmiarach z różnymi ściankami przednimi i tylnymi. Uwielbiamy elegancki wygląd naszej nowej płyty nożnej na zdjęciu, ale jest jeszcze wiele innych opcji do wyboru. Dopasuj do łóżka świetną komodę i biurko z kopertówką, aby uzyskać kompletny wygląd z powrotem do szkoły!

#7: Błyszczą jak Gwiazda - High Loft ze schodami

Najpopularniejszym obecnie wysokim strychem z biurkiem jest nasze łóżko Star. Na zdjęciu klasyczny zestaw z narożnym biurkiem i komodą.

Ale bardzo podoba nam się również nasze nowe długie biurko z Gwiazdą w konfiguracji zwanej Star11.

Do długiego biurka można nawet dodać trzy szufladowe komody (jedną lub dwie z nich), aby stworzyć inną konfigurację o nazwie Star12 lub Star13!

#8: The Penthouse: a Grownups Take on Corner Lofts

Kolejnym popularnym loftem jest nasz nowy Penthouse z jednym wejściem po schodach i jedną skośną drabinką. Łóżko to przeznaczone jest do pokoi, w których znajduje się nieco więcej miejsca na schody. Przypominamy - każdy stopień to szuflada! I, to wygląda naprawdę ładnie w naszym kasztanowym wykończeniu!

#9: Niski loft ze schodami

Nie jesteś gotowy na wysoki loft? Nasz najlepiej sprzedający się Wielki niski loft z klatki schodowej jest tłum pleaser z powodu jak dużo składowanie przychodzi z wejściem klatki schodowej (plus to jest łatwe dla małych stóp wspinać się bezpiecznie!) Dodaj małe biurko pod spodem z albo regału książki lub komody i naprawdę zmaksymalizowałeś przestrzeń w małym pokoju!

Zakupy wszystko Wróć do szkoły

Są to tylko kilka przykładów, jak można ustawić pokój dziecka na udany sen i naukę! Jeśli szukasz więcej wskazówek, wypróbuj nasze przewodniki zakupowe według poziomu klasy!