Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

DLACZEGO ŁÓŻKO PODŁOGOWE MONTESSORI JEST NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM DLA TWOJEGO DZIECKA

Jeśli słyszałeś lub widziałeś łóżko podłogowe, możesz się zastanawiać, co odróżnia je od innych łóżek.

Jednym ze zwrotów, o których często można usłyszeć w Montessori, jest "przygotowane środowisko". Celem przygotowanego środowiska Montessori jest promowanie niezależności, szacunku i swobody poruszania się. W Montessori, przygotowane środowisko zaczyna się od narodzin.

Jednym z tradycyjnych elementów tego środowiska jest łóżko podłogowe.

Łóżka podłogowe promują niezależność, ponieważ dzieci i niemowlęta mają wolną rękę w całej (zabezpieczonej przed dziećmi) sypialni, a nie tylko w łóżeczku dziecięcym. To pozwala im bawić się cichymi zabawkami i książkami, gdy wiją się przed snem i po przebudzeniu. Łóżka podłogowe również promują wolność w granicach możliwości.

Łóżeczka podłogowe wymagają od rodziców określenia jasnych oczekiwań dotyczących pory snu i snu, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Jednocześnie pozwalają na wsuwanie się i przytulanie na poziomie dziecka, promując miłość i komfort.

Co mamy do powiedzenia na temat łóżek piętrowych

Słyszeliście o tradycyjnych rozwiązaniach w zakresie spania dzieci, które mogą być drogie i ciężkie przejściowo. Niektóre rodzice zamieniają ich dziecko od bassinet łóżeczko dla berbecia łóżko podwójny rozmiar łóżko pełne łóżko w sprawie rok! Ten drogi proces wymaga czasochłonnych decyzji o zakupie i zmusza małe dziecko do dostosowania się do niepotrzebnej zmiany.

Istnieje proste rozwiązanie - łóżko piętrowe Montessori. To łóżko utrzymuje spójność z dziećmi w miarę ich dorastania i jest zaprojektowane tak, aby pasowało do stylu życia dziecka aż do momentu, gdy wyjdzie ono na studia. Nasza rama łóżka Baltic Birch jest wykonana z trwałych materiałów, dzięki czemu rodzice mogą spać spokojnie, ponieważ ich dziecko śpi bezpiecznie. Sprout buduje solidne i bezpieczne meble, które są zbudowane tak, aby przetrwały najważniejsze lata formacji.

Korzyści z naszego łóżka piętrowego Montessori są zgodne z nauką Marii Montessori. Niski wzrost daje dzieciom dostęp do łóżka, co pozwala im na samoregulację snu. To daje zaufanie, że znają swoje ciało i daje Twojemu dziecku niezależność, co prowadzi do tego, że ma ono pewność siebie. Dom jest najlepszym miejscem do wprowadzenia przestrzeni, w której dziecko może rozwijać swoje rozumienie siebie, a łóżko podłogowe pomaga przekształcić jego sypialnię w środowisko do nauki .

Kiedy dziecko dorasta, nasze łóżko podłogowe może być odwrócone, aby stanąć na nogach jak podniesione łóżko, które znajduje się kilka centymetrów nad ziemią. Dodatkowa przestrzeń pod łóżkiem podłogowym może być wykorzystana do przechowywania zabawek, butów lub ubrań. Odwracalny charakter łóżka podłogowego uwzględnia indywidualne potrzeby każdego dziecka.

Niektóre rodziny Montessori wybierają zintegrowanie łóżka podłogowego od niemowlęcia poprzez ustawienie dywanika i poduszek na ziemi, aby zmiękczyć podłogę obok łóżka. Wytyczne bezpieczeństwa zalecają ustawienie niskiej strony łóżka w odległości co najmniej dwunastu cali od ściany. Gwarantuje to, że dziecko będzie miało przestrzeń do wyprostowania się po zrolowaniu się z łóżka. Wysoka strona łóżeczka powinna znajdować się w odległości mniejszej niż półtora cala od ściany. Aby zachować ostrożność, przepisy zalecają odczekać do 18 miesięcy na wprowadzenie łóżka podłogowego.

Łóżko podłogowe przeznaczone jest dla dzieci z myślą o potrzebach rodziców. Pojemność wagowa umożliwia zarówno rodzicowi jak i dziecku łatwe przytulenie się do łóżka. Bajki na dobranoc właśnie stały się o wiele wygodniejsze dla każdego!

Nowoczesne wykończenie Baltic Birch dopełnia każdą przestrzeń życiową. Z łóżkiem podłogowym można stylizować zarówno jasną przestrzeń malucha, jak i pokój osobisty dorosłego dziecka.