Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Pomysły i inspiracje w pokoju dziecinnym

Witajcie, mamusie i tatusiowie maluchów! ;) Pamiętacie te dni, kiedy szykowaliście się na przyjazd waszego syna lub córki (lub wielokrotności!) i chcieliście sprawić, żeby jego żłobek był w sam raz? Z ograniczonym czasem na przygotowania, presja była na czasie. Nie martw się, masz kilka lat na przygotowanie się do lat malucha. I, gdy ty jesteś gotowy mieć zabawę projektować i robić zakupy dla jego berbecia pokoju, pozwala nas inspirować ciebie z niektóre nasz ulubionymi berbecia pokojowymi pomysłami - od pojedynczych łóżek i łóżek dziennych zabawne akcesoria jak top namioty i baldachimowe łóżka. Wszystkie te pomysły cechują się wysoką jakością łóżek z możliwością przekształcenia łóżka w czasie w bardziej "dużego chłopca" lub "dużą dziewczynkę".

Podstawowe łóżko dla maluchów

Nie wiesz, od czego zacząć? Spróbuj pojedynczego łóżka w podwójnym lub pełnym rozmiarze, a następnie zbuduj je stamtąd. Pojedyncze łóżko Maxtrix jest początkowym elementem konstrukcyjnym każdej przyszłej konfiguracji, więc mądrze inwestujesz w wysokiej jakości łóżko, które może być używane przez cały okres nastoletnich lat dziecka.

Martwisz się, że Twoje dziecko zejdzie z łóżka? Unika wyściełaniać ziemię z poduszkami i kocami dla miękkiego lądowania dodawać przednią i tylną poręcz twojego berbeć łóżka. To pomoże każdemu spać zdrowiej! Nasze poręcze są najwyższe w branży, chronią Twoje młode przed upadkiem. Tutaj są niektóre przykłady barierki ochronnej jako albo łóżko dzienne (barierki po jednej stronie) lub łóżko dzienne z tylnymi i przednimi poręczami ochronnymi.

Łóżka namiotowe dla maluchów

Ten projekt jest jednym z naszych najpopularniejszych pokoi dla maluchów. Dodanie górnego namiotu do któregokolwiek z naszych łóżek dziennych z barierkami ochronnymi (kasztanowe, naturalne lub białe wykończenie) jest najlepszym sposobem na zabawę dla Twojego malucha. Eksplodują z szczęściem gdy widzą jak zabawa ich łóżko jest dla chować i szukać, forty i opowieść opowiadać i wtedy przytulny spać, czuć bezpieczny w ich "namiocie". My w ten sposób wiele colour kombinaci, więc upewniał się ciebie brać spojrzenie przy wszystkie twój opcje!

Cztery plakaty i baldachimowe łóżka dla maluchów

Małe Księżniczki uwielbiają nasze cztery łoża plakatowe - tradycyjny i ponadczasowy wygląd! Możesz usunąć słupki w późniejszym terminie i zachować łóżko podstawowe dla nowego wzoru. Możesz też dodać daszek, aby uzyskać senny wygląd!

Meble korespondujące

Dodaje dopasowywanie meble twój berbeć pokój dla tradycyjnego lub współczesnego, czystego spojrzenia! Pomyśl o małym nocnym stoliku z szufladami z miękkim zamknięciem, komodzie z antypoślizgowymi kotwicami, pojemniku na zabawki na wszystkie ich "rzeczy":) oraz małym stoliku do zabawy w majsterkowanie i kolorowanie. Te dodatki uzupełnią pokój z punktu widzenia meblowego.

Pozwalają twój kreatywność i unikalność przejmują pozostawać projektowe składniki dla twój berbecia pokoju z ściennym wystrojem, okiennymi draperiami, pościelą i zabawnymi domowymi akcesoriami jak lampy i obszarowymi dywanikami. Ale, ty możesz zawsze dodawać te rzeczy opóźniony - dostawać podstawowy set, pierwszy, z twój berbeć łóżkiem! ;)