Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Nowe 2-szufladowe biurko do nauki i pasujące krzesła!

Wiemy, że dzieci mają wiele "rzeczy". Papier, ołówki, książki - by wymienić tylko kilka z nich - są potrzebne nocą do pracy domowej i nauki. Dlatego zaprojektowaliśmy studenckie biurko z nie tylko jedną, ale i dwiema głębokimi szufladami do przechowywania. Ale najlepsze jest to, że to biurko jest jeszcze małe (41"(w)x22"(d)x31,5"(h)), więc łatwo mieści się w prawie każdym pomieszczeniu. Spójrz na nasze

Opcje konfiguracyjne!

Zaprojektowane tak, aby były wolnostojące lub pasowały dokładnie pod łóżkiem Maxtrix® , te biurka są tak samo uniwersalne jak i piękne. Wszystkie moduły szuflad są odwracalne - można je więc montować po lewej lub prawej stronie biurka. Nasze biurka dostępne są w kolorze naturalnego klonu, białego lub kasztanowca.

Lite drewno i produkcja!

Dlaczego biurka gabinetowe Maxtrix różnią się od innych? Biurka Maxtrix® zbudowane są z litego twardego drewna i posiadają te same jakościowo szuflady, prowadnice szuflad oraz materiały najwyższej jakości, co wszystkie komody i szafki Maxtrix. Wykonane z klonu, brzozy i szprosu, wybieramy wyłącznie drewno najwyższej jakości, które stanowi najlepszą klasyfikację pięknie czystego i czystego drewna. Na naszym drewnie nigdy nie zobaczysz węzła! I, spójrzcie na tę dużą przestrzeń!

Chwyć siedzenie!

Dodaj jedno z naszych nowych krzeseł! Nogi na tych krzesłach idealnie pasują do naszych biurek, ale dodajesz zabawny kolor pop z oparciem i podstawą krzesła. Krzesła te są dostępne w wielu kombinacjach kolorystycznych z szarym, różowy, czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały, naturalny, kasztanowy opcje!

Oszczędzaj trochę miejsca!

Nasze biurka są fantastyczne jako samodzielne środowiska do nauki, ale można również zaoszczędzić trochę miejsca w pokoju, przesuwając biurko i krzesło pod łóżkiem Maxtrix niski, średni lub wysoki loft! Są one wykonane na kółkach, dzięki czemu można je wsuwać i wysuwać spod łóżka, aby zaoszczędzić miejsce. Porozmawiajmy o maksymalizacji przestrzeni!