Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Wskazówki dotyczące tworzenia przestrzeni w pokoju dziecka

Jak może zaświadczyć każdy rodzic, po prostu nigdy nie ma wystarczająco dużo miejsca w pokoju dziecka. Bez względu na to, jak bardzo się starasz i ile razy sprzątasz tę przestrzeń, w mgnieniu oka wydaje się ona być zagracona i zdezorganizowana. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy pracujesz z mniejszą przestrzenią, jak wielu z nas musi. Niezależnie od tego, czy Twoje dzieci dzielą sypialnię, czy też pokój nie jest po prostu super duży, czasami musisz sięgnąć po swoją twórczą stronę i znaleźć sposób na stworzenie przestrzeni w pokoju dziecka. W zależności od tego, ile mają lat, ważne jest, aby Twoje dzieci miały wystarczająco dużo miejsca do zabawy, odrabiania lekcji, czytania i spania, bez poczucia przytłoczenia i ciasnej przestrzeni. Chociaż nie zawsze myślimy o naszych dzieciach jako wybrednych, jeśli chodzi o wielkość pokoju, szanse na to, że przestrzeń wygląda jak totalna katastrofa - dzień po dniu - są znacznie większe, jeśli nie jesteś dobrze zorganizowany.

Dzieci bawią się domkami dla lalek i wypchanymi zwierzęcymi zabawkami. Dzieci siedzą na różowym dywaniku w pokoju zabaw w domu lub w przedszkolu. Maluch i dziecko z pluszową zabawką i lalkami. Przyjęcie urodzinowe dla małego dziecka.

Dziś przyjrzymy się - zgadłeś - jak najlepiej wykorzystać niedużą przestrzeń w pokoju dziecka. Spójrzmy prawdzie w oczy, że pokoje dziecięce nigdy nie mają wystarczająco dużo miejsca na wszystkie rzeczy, które gromadzą się przez lata, nie mówiąc już o tym, że mają miejsce na rzeczy, które naprawdę mają znaczenie, jak łóżko i komoda. Podczas gdy jest to dalekosiężne dla każdego rodzica, który myśli, że kiedykolwiek będzie w stanie przejść przez pokój dziecka bez konieczności stąpania po ubraniach i zabawkach, istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby przestrzeń stała się bardziej funkcjonalna i łatwiejsza dla oczu.

Bez zbędnych ceregieli, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stworzyć więcej przestrzeni w pokoju dziecka, bez naruszania banku:

  • Wybierz odpowiednie łóżko. Łóżko jest oczywiście koniecznością w pokoju dziecka, ale wybór odpowiedniego łóżka dla danej przestrzeni może być pewnym wyzwaniem. Jeśli nie masz dużo miejsca do pracy, dobrym pomysłem może być łóżko piętrowe lub loft. Oba te opcje uwalniają up przestrzeń, pozwolić ciebie mieć więcej miejsca dla zabawek, biurka, lub jakaś inny meblarskich rzeczy. Jeżeli ty iść z loft łóżkiem, ty będziesz miał pokój stawiać biurko, małą kanapę, lub nawet półki pod, który jest wielki jeżeli ty pracujesz z małym pokojem.
  • Stwórz iluzję większej przestrzeni. Jednym ze sposobów na to, aby pokój wydawał się większy, jest pomalowanie ścian jasnymi kolorami. Użycie miękkich tonów, takich jak niebieskie i zielone pomoże uczynić pokój większym i jaśniejszym, który w rzeczywistości będzie przechodził długą drogę, jeśli chodzi o tworzenie przestrzeni przyjemnej dla Twojego kiddo.
  • Strategicznie układa meble. To może brać few próby, ale ja jest znacząco upewniać się ciebie układać meble w sposobie który pozwoli dla najwięcej otwartej podłogowej przestrzeni jak ewentualny. Czy łóżko potrzebuje być spłukiwane przeciw ścianie lub ty potrzebujesz utrzymywać wszystkie ubrania w szafie i zapominać komodę, tam są różne sposoby robić to.
  • Idź pionowo. Gdy ja przychodzi organizować pokój dziecka i używać przestrzeń najlepszy twój zdolność, ja może być konieczny myśleć pionowo. Już dyskutowaliśmy korzyści pryczowych łóżek, ale ty możesz także chcieć kupować pionową jednostkę przechować zabawki, ubrania, i jakaś inny knickknacks. To da twojemu dziecku więcej miejsca do poruszania się i prawdziwego cieszenia się ich przestrzenią, a także może pomóc ci utrzymać ją w organizacji.