Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Meble Olivera Elementy, które dzieci mają gwarancję, że pokochają

Podczas renowacji sypialni Twojego malucha, nie trzeba mówić, że oprócz tego, że chcesz, aby wyglądała dobrze, chcesz również stworzyć przestrzeń, którą pokochają. Jeżeli ty używasz projektować i wybierać meble dla dorosłego sypialni wtedy ty możesz znajdować ja trudnego znajdować kawałki które są specjalnie projektujący dla dzieci. Ale, na szczęście, tam są w ten sposób wiele błyskotliwych marek out tam które robią twój pracy dużo łatwiejszy.

Jeśli szukasz konkretnych marek, aby wypełnić pokój dziecka z, upewnij się, aby spojrzeć na Meble Olivera. Oliver Furniture znajduje się na północ od Kopenhagi i został założony w 2003 roku przez projektanta Sørena Rørbæka. Od tego czasu tworzy współczesne skandynawskie meble drewniane, które opierają się na prostej estetyce. Od mebli dziecięcych Olivera po przedmioty dla starszych dzieci, wszystko co produkują jest niesamowicie wysokiej jakości, ale jest również zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Poniżej prezentujemy kilka naszych ulubionych mebli z kolekcji Seaside oraz z kolekcji Wood.

Łóżka strychowe

Wiele dzieci uwielbia ideę łóżka na strychu/wysokiego śpiącego i mogą być one doskonałym wyborem, jeśli niekoniecznie potrzebujesz dwóch łóżek, które są wyposażone w łóżka piętrowe. Nie tylko są te genialni sposób robić najwięcej przestrzeń w twój dziecinnym pokoju ale, Oliver Meble niektóre niesamowite projekty wybierać od zbyt.

Od tradycyjnych łóżek na poddaszu z miejscem na biurko lub futon pod spodem do junior łóżek na poddaszu z idealnym schronieniem pod spodem, jest coś dla wszystkich grup wiekowych. Nasze ulubione łóżko na poddaszu to ich unikalny, zaokrąglony projekt z dopasowanymi siedzeniami/schowkami pod spodem. To naprawdę jest idealne.

Stoły i krzesła

Niezależnie od tego, czy Twój maluch ma dużą sypialnię z dużą ilością miejsca do zabawy, czy też masz oddzielny pokój zabaw dla swoich dzieci, Meble Olivera mają dla Ciebie kilka pięknych zestawów stołów i krzeseł. Mogą one stanowić miłą alternatywę dla klasycznego połączenia biurka i krzesełka i są zwykle uważane za nieco mniej formalne.

W zależności od wieku Państwa dzieci, polecamy różne zestawy stołów i krzesełek. Dla nieco starszych dzieci klasycznym wyborem jest ich stół junior z skórzanymi paskami, ale jeśli szukasz czegoś bardziej zabawnego dla młodszych dzieci, to ich zestaw do ping-ponga jest koniecznością.

Rozwiązania w zakresie przechowywania

To rozumie się samo przez się, że przechowywanie jest absolutnie niezbędne w każdej dziecięcej sypialni i często mają mnóstwo zabawek, które wymagają sprzątania na koniec każdego dnia. Podczas gdy to no może być najzabawniejszy kawałek meble dla mały jeden, Oliver Furniture nawet projektował ich składowe rozwiązania z dziećmi w umyśle.

Niezależnie od tego, czy chcesz klasyczny regał stojący na podłodze, czy gablotę, możesz dostać kilka małych pudełek, które są idealne dla Twoich dzieci, aby mogły używać ich samodzielnie. Nasze ulubione rozwiązanie w zakresie przechowywania podwoi się jednak również jako fotelik, dzięki czemu będzie ono doskonałym rozwiązaniem dla Twojego malucha.