Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

5 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH NAKŁANIANIA DZIECI DO SPANIA WE WŁASNYM ŁÓŻKU

Zapytaj każdego rodzica w Singapurze o problemy, które napotyka w czasie snu z dziećmi, a znajdzie się kilka wspólnych odpowiedzi. Jednym z głównych problemów, z którymi muszą się zmierzyć, jest zapewnienie dzieciom snu tam, gdzie powinny - w ich własnym łóżku. Berbeć, łóżko dziecka jest daleko mniej atrakcyjne niż łóżko mamusi i tatusia, więc ja może być trudny przekonywać one inaczej.

W tym blogu, patrzymy na sposoby, które można dostać twój berbeć spać w ich własnym łóżku. Coś, co jest lepsze dla ich snu i dla twojego.

Wskazówka pierwsza - wyjaśnij dlaczego

Powszechnym błędem wśród rodziców jest to, że ich dzieci nie są w stanie zrozumieć i zrozumieć jak dorośli. Możesz być zaskoczony tym, jak bardzo rozumieją, jeśli tylko porozmawiasz ze swoim maluchem. Wyjaśnij im, dlaczego łóżka dla dzieci są lepszym rozwiązaniem niż łóżka mamusi i tatusia i będą się czuć włączone w ten proces.

Powiedz im, że uzyskają dużo lepszy odpoczynek, jeśli wszyscy będą spać we własnym łóżku dziecięcym, a odpoczynek pomoże dzieciom rosnąć w siłę i wielkość. Zwroty takie jak "Duzi chłopcy/dziewczęta śpiąsame" również mogą być bardzo przydatne w przekazywaniu wiadomości. Traktuj swoje dzieci jako bardziej dorosłe i często będą się tak również zachowywać.

Wskazówka druga - Pokaż im, że nie są same.

Zrozumienie przez dziecko, że jego łóżko może znajdować się w innym pokoju, ale nadal jest blisko łóżka, może być bardzo przydatne. Oddzielenie dziecka od siebie ścianą nie musi sprawiać wrażenia osamotnionego, co jest łatwe do udowodnienia. Każ im usiąść w łóżku dziecka, a Ty usiądziesz na swoim i przeprowadzisz rozmowę - jeśli możesz. Wiedza o tym, że jesteś tak blisko, często daje im pewność, której potrzebują.

Na marginesie, dobre źródło wskazówek i informacji na ten temat można znaleźć w Czas spać w swoim własnym łóżku. Książka Lawrence'a E. Shapiro jest pełna ciekawych wskazówek i porad.

Wskazówka trzecia - Zanikanie

Kiedy twoje dzieci płaczą, każde włókno twojej istoty jest zmuszone, by iść i im pomóc. Zanikanie jest praktyką pozwalającą im osiedlić się we własnym łóżku i płakać przez pewien czas. Kiedy Twoje dziecko zrozumie, że nie będziesz skakać za każdym razem, gdy wyda dźwięk, wszystko może stać się dużo łatwiejsze.

Wskazówka czwarta - Zaangażować ich w zakup łóżka dziecięcego

Być może trzeba będzie spróbować kombinacji powyższych lub nawet wszystkich wskazówek w jednej ogólnej strategii, aby to zadziałało. Nie ma dwójki takich samych dzieci, więc chodzi tylko o to, aby zobaczyć, że techniki działają najlepiej dla Ciebie. Pozostawanie cierpliwym jest również bardzo ważne, jak gdybyś był zestresowany, wtedy twój berbeć może podnieść się na nim. Bycie zrelaksowanym jest kluczem do sukcesu w wyłączaniu ich małych umysłów.