Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Łóżka dla dzieci - Zdobądźcie najbardziej popularny wygląd!

Przejście od malucha do nastolatka z meblami dziecięcymi, które przekształcają się w czasie!

Dalej z detalami! Wiemy, że chcesz zrobić zakupy łatwo, więc jeśli widzisz coś, co lubisz, idź i kliknij na ten produkt! Ale pamiętaj, że wszystko jest konfigurowalne. Jeśli więc chcesz mieć inne wykończenie łóżka, wysokość, styl końcowy, wejście, kolor tkaniny lub mebel (może biurko zamiast komody?), możemy w zasadzie dostosować zamówienie do każdej potrzeby. Nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem, aby stworzyć idealną konfigurację dla Twojego pokoju dziecięcego!

1 - The Great Staircase Low Loft

Jest tak wiele rzeczy, które można zrobić z przestrzenią pod Wielkim, ale okazuje się, że najbardziej lubimy wypełniać ją magazynem, jak widać tutaj z dwoma komodami. Pamiętaj - każdy krok to też szuflada. Właściciele małe pokoje głosują ten niskiego loft jako wielki wygrywa! Potrzebujesz przestrzeni do nauki? Zamień komodę na biurko, jak widać w kolażu powyżej.

2 - Yo Toddler Bed z górnym namiotem i zabawnymi zasłonami do zabawy

Gotowy na uaktualnienie do swojego pierwszego łóżka "dużej dziewczynki" lub "dużego chłopca"? Nasze łóżka dla maluchów z górnymi namiotami i przednią osłoną są idealne dla przedszkolaków gotowych do zabawy! Zachowaj zabawne zasłony, gdy twoje dzieci są małe, i po prostu zdejmij je, aby wrócić do swojego tradycyjnego wyglądu łóżka.

3 Triathlon Corner Loft Bunk

Musisz spać we trójkę? Masz trojaczki? A co z plażą lub domem wakacyjnym? Triathlon z wejściem po schodach na jednym końcu i wejściem pod kątem na drugim jest jedną z bardziej popularnych trojaczek. Z trzema łóżkami, naprawdę optymalizujesz wspólną przestrzeń!

4 Święty stos potrójnych łóżek piętrowych

Gotowi do ułożenia ich na stosie? Z naszym najpopularniejszym potrójnym łóżkiem piętrowym, Święty, trójka dzieci może spać bezpośrednio na sobie. :) Dodaliśmy tutaj opcjonalną zjeżdżalnię do środkowego łóżka, abyście mogli zobaczyć, że Wasze opcje są nieskończone. Pamiętaj, że potrzebujesz wyższych sufitów (wyższych niż standardowe 8'), aby pomieścić to łóżko, ale ma ono czysty wygląd. To może być idealne rozwiązanie dla wspólnego pokoju dziecka.

5- High Rise Corner Loft

To łóżko jest podobne do Triathlonu, ponieważ na na narożnym poddaszu widać dwa wysokie łóżka, ale trzecie pod nim zamieniliśmy na funkcjonalne pomieszczenia mieszkalne. Ciasne wspólne pokoje mogą obsłużyć High Rise, ponieważ można zmaksymalizować przestrzeń pod nim za pomocą dowolnego mebla. Ponadto, co pomiędzy, a co nastolatkiem nie lubi spać wysoko? Oni kochają swoją prywatność! :)

6- Tradycyjne łóżka

Nowe zakupy mebli dla dzieci? NIGDY nie możesz się pomylić z podstawowym pojedynczym łóżkiem. Fajne jest jednak to, że możesz je później zmienić na coś innego - na przykład łóżko na strychu lub łóżko piętrowe! Jeśli więc nie jesteś pewien, jakie będą Twoje potrzeby za kilka lat, zacznij tutaj! Pomożemy Ci wyhodować łóżko z dzieckiem. Nasze pojedyncze łóżka są dostępne w rozmiarach: podwójne, pełne, XL lub queen.

7- Plush Twin Over Queen Bunks

Jeśli lubisz mieć więcej miejsca na dolnym łóżku dla rosnących dzieci, a nawet dorosłych, spójrz na nasze rozwiązanie twin over queen o nazwie Plush. Ludzie kochają go z jego czystymi i nowoczesnymi liniami. Jeśli brakuje Ci miejsca i nie masz miejsca na schody, ten wygląd może być odpowiedni dla Ciebie! Mamy również twin over full options z naszym popularnym Sumo ze schodami i Slope z pochyloną drabiną - dwa kolejne bestsellery!

8- Get It Twin over Twin Bunk

Jest to bardzo klasyczna prycza, która może być używana przez kilka lat! The Get It jest zdecydowanie najbardziej popularnym łóżkiem piętrowym do pokoi dla chłopców i dziewcząt. Wygląda świetnie również w pokojach zabaw. Szukasz czegoś prostego, ale z możliwością dodania w dół drogi? Jeśli śpisz we dwoje, to Get It może to być to.

9- Wow Castle Loft z Slide'em

Istnieje szeroki wybór zasłon, wież, namiotów i zjeżdżalni, które można dodać do prawie każdego łóżka, aby stworzyć prawdziwy Zamek. Najczęściej kupowane z tymi dodatkami są nasze niskie lofty z ustawionymi pod kątem drabinkami. Siedząc nisko na ziemi, jest to świetna opcja dla najmłodszych. Ale, ręce w dół, nasze łóżka zjeżdżalni są tak POPULARNE. Kończymy tym wyglądem przypominając, że zjeżdżalnie działają naprawdę dobrze jak prezenty świąteczne. :) Hint hint.... it's coming up quick guys!!!!