Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Stoły i krzesła do zabawy dla małych dzieci

Nieważne, czy masz malucha, przedszkolaka czy przedszkolaka: Małe dzieci uwielbiają bawić się przy stole i krzesełkach, malować, układać puzzle, klocki i wiele więcej! Ustawienie bardziej ustrukturyzowanego środowiska ze stołem i krzesłami, które pasują do wzrostu dzieci i zapewniają wygodną przestrzeń dla trochę czasu skupienia, może zrobić prawdziwą różnicę w tym, jak dzieci angażują się w sztukę i książki, i uczą się bawić ze sobą. Nie trzeba już wspinać się na stół i przechodzić przez niego, jeśli jest on przeznaczony dla dzieci! A organizacja herbaty w meblach dziecięcych jest zdecydowanie bardziej przyjemna i wygodna dla wszystkich szczęśliwców, misiów i kolegów z zabaw. Posiadanie własnej przestrzeni do rysowania i czytania jest również doskonałym sposobem na przygotowanie małych dzieci do przedszkola i szkoły.

Dlatego też zespół Maxtrix Kids opracował kilka stołów i krzesełek dla dzieci - dostępnych indywidualnie lub w zestawie. Zaprojektowaliśmy te stoły i krzesełka tak, aby idealnie współgrały kolorystycznie z wszystkimi produktami Maxtrix, a także z kilkoma ważnymi cechami jakościowymi, które trudno znaleźć na rynku:

Stół i krzesła wykonane są z litego twardego drewna.

- możesz poczuć różnicę, kiedy je podnosisz. Są wytrzymałe i solidne jak wszystkie produkty Maxtrix. Jest to nie tylko ważny czynnik bezpieczeństwa, ale chcemy, aby nasze produkty były trwałe! Więc jeśli masz wiele dzieci i chcesz używać tego samego zestawu przez wiele lat, zestaw z twardego drewna to świetny pomysł.

Podobnie jak wszystkie produkty Maxtrix, te stoły i krzesła są zaprojektowane tak, aby maksymalnie oszczędzać miejsce - rozumiemy, że dzieci mają mniejsze pokoje, a każdy centymetr przestrzeni jest cenny! Dlatego też nasze krzesła są zaprojektowane tak, aby można je było schować bezpośrednio pod powierzchnią stołu - co pozwala na całkowite przechowanie krzeseł pod stołem, gdy nie są używane. Łatwe do zgarnięcia oparcie sprawia, że krzesełka są ergonomiczne dla dzieci, a opcjonalne, odwracalne podkładki pod siedziska zwiększają komfort, kolorystykę i efektowny wygląd.

Najlepsze zestawy do stołów i krzesełek dla dzieci - Zestawy sklepowe!

Mamy kilka pakietów, a wszystkie artykuły możesz kupić za pomocą jednego kliknięcia! Wszystkie są dostępne w trzech wykończeniach - białe, naturalne drewno i kasztan. Możesz kupić je pojedynczo lub jako zestaw dwóch lub czterech krzesełek.

Krzesła drewniane dla dzieci z podkładkami do siedzenia

Dodaj kilka podkładek pod siedziska do tych pakietów i zrób te krzesła super wygodne! Oferujemy odwracalne kolory podkładek pod siedzisko w kolorze niebieskim/czerwonym i różowym/ purpurowym.

Najlepszy stół dla dzieci lub krzesła - Shop Them Indywidualnie!

Nie na rynku dla zestawu lub pakietu? Nie ma problemu. Jeśli szukasz tylko stołu lub tylko krzesła (lub dwóch), możesz je również zakupić indywidualnie. Krzesła dostępne są również w zestawach po dwa.

Dodaj Zabawkową Kuferkę!

Staramy się, aby nasze przestrzenie były jak najbardziej efektywne, dlatego bardzo podoba nam się dodanie skrzyni z zabawkami, która służy jako fantastyczna ławka na jedną stronę stołu do zabawy. Jest to dodatkowe miejsce do siedzenia i przechowywania!

Wszystkie nasze ławki do zabawek są również dostępne w trzech wykończeniach, a do dyspozycji mamy również wiele kolorów podkładek pod siedziska.