Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

KREATYWNE PRZESTRZENIE DLA DZIECI

"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wiedza jest ograniczona. Imaginacja otacza świat" - Albert Einstein

Dzieci uwielbiają się bawić i tworzyć. Zachęcanie ich do wyrażania siebie i próbowania nowych rzeczy jest ważną częścią ich rozwoju. Stworzenie kreatywnej przestrzeni przeznaczonej do zagłębiania się w wyobraźni jest proste i łatwe dzięki kilku kluczowym produktom Mocka kids (bez względu na wielkość przestrzeni!). Sprawdź je!

Łasica dziecięca (Kids Easel)

Nasza Mocka Kids Easel to idealny dodatek do kreatywnej przestrzeni dla dzieci. Wyposażona w tablicę i tablicę białą, ta sztaluga pozwala dzieciom na eksperymentowanie z kredą i markerami. Uzyskaj kreatywność dzięki parze klipsów i dodaj kartkę papieru do malowania z przodu. Czy to palcem, czy szczotką, Twoje dziecko będzie miało gwarancję, że ugina te kreatywne mięśnie i jednocześnie je podmuchuje.

Tabela aktywności

Stół do ćwiczeń Mocka to uniwersalne urządzenie doskonale nadające się do wszelkiego rodzaju przedsięwzięć twórczych. Dzięki obszernemu zestawowi szuflad na kółkach, bocznym kieszeniom i wysuwanej pokrywie, stół do ćwiczeń nie tylko pozwala dzieciom na kreatywność, ale także pomaga utrzymać wszystko w porządku jednocześnie. Idealny do kolorowania, rysowania, sztuki i rzemiosła lub budowania z klocków Lego. Umieść w sypialni, salonie lub pokoju zabaw, aby uzyskać natychmiastową przestrzeń twórczą.

Wieszaki na drzewa dla dzieci

Nasze wieszaki na drzewo dla dzieci są nie tylko super urocze i stanowią urokliwy element dekoracyjny, ale także idealne do przechowywania sukienek odpowiednich do fantazyjnej zabawy i gier. Wiszą na nich koraliki i biżuteria, torby, tutu, kostiumy, opaski na głowę i inne przedmioty, gotowe do każdego teatru dziecięcego. Wystarczy tylko usiąść i cieszyć się przedstawieniem.