Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

A New Way to Sleep Three - a Corner Bunk with Staircase!

Jesteś rodzicem wielu dzieci? Jak większość, jeśli jesteś w domu, który wymaga wspólnej sypialni, to prawdopodobnie martwisz się o przestrzeń. Jak zmieścisz trzy łóżka, komody, magazyny, biurka w jednym pokoju przy jednoczesnym zachowaniu przestrzeni życiowej do funkcjonowania? Maxtrix Kids ma dla Ciebie tak wiele rozwiązań - począwszy od naszego nowego potrójnego łóżka piętrowego Triathlon. To lite drewno

potrójna narożna prycza

Posiada trzy pojedyncze łóżka, wejście po schodach z wysuwanymi szufladami oraz miejsce pod nimi do nauki i zabawy. Dostępny jest on w

Biały

&

Naturalny

kończy się też! Oto kilka powodów, dla których Triathlon jest jednym z najlepszych rozwiązań potrójnego łóżka na rynku!

kupić to łóżko

Duża ilość kwartałów snu

Większość pokoi dziecięcych jest niewielka, więc pierwszym dylematem jest ustalenie, jak spać w trójkę. Nie mając wystarczająco dużo miejsca, aby ustawić trzy łóżka w rzędzie - co zajęłoby całą powierzchnię podłogi - zaprojektowaliśmy narożną pryczę z dwoma łóżkami w górze i jednym łóżkiem na parterze. Triathlon ma wymiary 122,5"(w)x100,75"(d)x71"(h).

Dwa górne łóżka w Triathlonie są podwójnej wielkości i są skonfigurowane w kształcie litery "L".

Pod spodem znajduje się pełnowymiarowe łóżko z dużą ilością miejsca dla wszystkich trzech dzieci - lub czas na czytanie z rodzicem!

Bezpieczeństwo wspinaczki

Martwisz się o to, jak twoje dzieci wejdą na górną pryczę? Wyeliminowaliśmy tę obawę, zapewniając dzieciom bezpieczne sposoby wspinania się. Spójrzcie na wejście po schodach z jednej strony - które również wygląda na zabawne miejsce do zabawy. :)

Po drugiej stronie znajduje się skośna drabinka z szerokimi stopniami, uchwytami dla stóp i poręczą. Więc bez względu na to, po której stronie się wspinacie, wiecie, że wasze dzieci mogą się tam bezpiecznie dostać.

Jakość

Łóżka i meble Maxtrix wykonane są w konstrukcji z litego drewna. Jakość jest niezrównana, a wykończenie eleganckie i piękne. Po prostu wiesz, że nasze łóżka są dobrze wykonane na pierwszy rzut oka. Maxtrix jest dumny z naszego opatentowanego złącza Rock Lock™ do łóżek z litego drewna oraz najwyższej jakości szyn bezpieczeństwa w branży (w przypadku stosowania z Maxmattress).

Wygląda na to, że te dzieciaki wystawiają Triathlon na próbę... i zdał on egzamin!

Studiuj i graj

Teraz wiemy, że dzieci bezpiecznie śpią we własnej kwaterze. Ale co z miejscem do nauki i zabawy? Ponieważ jest to łóżko narożne, drugi bliźniak na górze traktowany jest jak łóżko na poddaszu z dużą ilością miejsca do życia pod spodem. Można je pozostawić otwarte do zabawy:

Albo dodać biurko do wspaniałej przestrzeni do nauki - bez stłoczenia przestrzeni!

Maksymalizuje przestrzeń

Wygląda na to, że opanowaliśmy spanie, zabawę i naukę, ale z Triathlonem są też możliwości przechowywania. Każdy krok jest szufladą komody w wejściu na klatkę schodową, i można dodać pod łóżko szuflady przechowywania pullout dla dodatkowej pamięci. Jeśli potrzebujesz więcej, zamień biurko na komodę! Ale twoim celem numer jeden jest dopasowanie wszystkich i kiedykolwiek

rzecz

w jednym pokoju został rozwiązany. To prawdziwie kosmiczny maksymalizator!

I, wygląda na to, że wszyscy są szczęśliwi! :)

Sklep Ten Wygląd

Kochasz to, co widzisz? Idź i kup to spojrzenie wprost tutaj. Albo, spójrz na naszą drugą

rozwiązania potrójnego łóżka

dla śpiących bliźniaków, trojaczków, poczwórnych i więcej! Nasz przyjazny zespół obsługi klienta jest również zawsze dostępny, aby pomóc stworzyć konfigurację pasującą do Twojego pokoju.

Wyślij nam e-mail

lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego narzędzia czatu online!

Triathlon

kupić Triathlon

Materace

materace sklepowe

Pościel

poduszki i poduszki sklepowe

Składowanie podziemne

sklepowy magazyn podziemny

Krzesła

krzesła sklepowe

Biurka

biurka sklepowe

Schowek nocny

schowek przy łóżku sklepowym