Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Popularne łóżka piętrowe i strychowe

The Star in White & Natural

Powtarzający się bestseller rok po roku, Gwiazda to wysokie łóżko na strychu z klatką schodową. Przestrzeń pod łóżkiem może być wykorzystana do nauki lub przechowywania. Dla wyrafinowanego dziecka, tween lub nastolatka w Twoim domu, Gwiazda wygląda elegancko, ale także dodaje funkcjonalności. Polecamy długie biurko lub narożne biurko z komodą!

Wysoki Krzyż w bieli

Musisz spać we dwoje? Chcesz mieć dodatkowe miejsce dla gości? Jeżeli ty wysoki sufity ale być może ty jesteś krótki na kwadratowych nagraniach, wysoki narożny loft może być świetną opcją! Oba łóżka są podniesione i - jak każdy inny loft łóżka sprzedajemy, jak Gwiazda - przestrzeń pod dodaje tyle żywą przestrzeń. Obydwa dzieci mogą mieć własne "kwatery" do odrabiania zadań domowych, rysowania lub czytania. Kiedy potrzebne są dodatkowe meble, można dodać komody lub szafki nocne.

Trojka w bieli

Oto kolejne spojrzenie na łóżko narożne, ale tym razem dodaliśmy trzecie łóżko, dzięki czemu jest to potrójne łóżko piętrowe. Dwa łóżka są ułożone jak tradycyjne łóżko piętrowe z trzecim łóżkiem obok niego w kształcie litery "L". Trojka to najlepiej sprzedający się potrójny narożnik z zakrzywioną drabinką z jednej strony i schodami z drugiej. Czy wspomnieliśmy, że każdy stopień to wysuwana szuflada do przechowywania? Wspaniała funkcjonalność i porządek!

The Knockout in White, Natural & Chestnut

Szukasz tradycyjnego wysokiego łóżka na strychu? Dzięki skośnej drabinie, Knockout jest tym, czego wielu chce i potrzebuje dla starszego dziecka, nastolatka, a nawet studenta! Poręcze na skośnej drabinie pomagają w bezpiecznej wspinaczce, podczas gdy długie biurko lub otwarty obszar daje pomieszczeniu prawdziwe "LOFT" uczucie. Wszystkie trzy wykończenia - białe, naturalne i kasztanowe - mamy teraz z powrotem w magazynie. Sklepowe łuki, panele lub listwy zakończeń łóżek.

Chusteczka w kolorze białym

Na rynku łóżka piętrowego? Spójrz na tradycyjną pryczę, a następnie dodaj schody i może nawet zabawne zasłony pod łóżkiem dla fantastycznego ujęcia wspólnej sypialni.

Nasze tkaniny dostępne są w wielu kombinacjach kolorystycznych, lub po prostu zdecydować się na samo łóżko dla ponadczasowego projektu.