Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

CZTERY PODSTAWOWE WSKAZÓWKI, ABY ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO W SYPIALNI SWOICH DZIECI: DLACZEGO POTRZEBUJESZ NIETOKSYCZNYCH MEBLI DZIECIĘCYCH

Bezpieczeństwo i komfort to dwie istotne kwestie, na które należy zwrócić uwagę przy projektowaniu i dekorowaniu sypialni dzieci. Ja jest znacząco używać bezpiecznych dzieci meble i sypialni akcesoria które no zawierają jakaś toksyny i jeżeli to wydaje się jak zniechęcający zadanie ty fret nie, jesteśmy tutaj pomagać ciebie.

Od wyboru odpowiedniego rodzaju magazynu po zrozumienie, na które rodzaje bezpiecznych, nietoksycznych materiałów należy zwracać uwagę, zanurkujemy w 4 kluczowych czynnikach, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze sypialni dla dzieci.

Bezpieczne, nietoksyczne materiały dla dzieci Meble dziecięce

Ważne jest, aby upewnić się, że wszystkie meble dziecięce, takie jak łóżeczka dziecięce, biurka do nauki i szafy, nie zawierają żadnych toksyn. Radzimy również unikać płyt pilśniowych i pianek, ponieważ eliminuje to konieczność dodawania do nich środków zmniejszających palność. Kiedy idziesz na zakupy mebli dla swoich dzieci, rozsądnie jest również zapytać o wszystkie materiały, które zostały użyte do produkcji mebli.

Aby trzymać się na uboczu, najlepiej zaopatrzyć się w meble z litego drewna; a lite drewno jest idealnym materiałem do produkcji takich mebli jak ramy łóżek i biurka do nauki. Upewnij się, że nie tylko farba, ale także zastosowane kleje, powłoki produktów i wykończenia są naturalne, oparte na wodzie i nie zawierają absolutnie żadnych toksyn.

Jeśli nie jesteś pewien, nie obawiaj się poprosić pracowników sklepu o certyfikat bezpieczeństwa produktu. Kliknij tutaj, aby zobaczyć przykładowy certyfikat bezpieczeństwa online. Każdy sprzedawca detaliczny sprzedający bezpieczne produkty dla dzieci byłby w stanie to zapewnić.

Inteligentne i schludne przechowywanie

Dobry magazynowy rozwiązanie jest kluczem jakaś dobrze uorganizowana sypialnia, i to jest szczególnie dużo bardziej w kontekście twój dzieci sypialni. Prawa składowa zapewnia także, że twój dzieciaki zabawki i inne rzeczy trzymają schludnie, zmniejszający szansę potknięcia się nad zagraceniem w ich sypialni.

Elastyczny i modułowy system przechowywania jest idealnym rozwiązaniem dla rosnących dzieci, ponieważ ich potrzeby zmieniają się na przestrzeni lat. Modułowy system przechowywania jest elastyczny i może być łatwo przenoszony i rozbudowywany. Jeżeli twój dzieci sypialnia jest szczególnie krótka na przestrzeni, ty mogłeś także patrzeć w dostawać modularną łóżkową ramę która może dostosowywająca z składową przestrzenią. Łóżko kabinowe Lifetime Kidsroom zapewnia opcję dla obszernej przestrzeni pod łóżkiem dziecka. Prawdziwa definicja designu spełnia funkcję.

Wybór bezpiecznej farby

Wybierając farbę ścienną do sypialni swoich dzieci, powinieneś otrzymać farbę na bazie wody, która powinna zawierać bardzo niskie lub nawet zerowe lotne związki organiczne (VOC). Należy pamiętać, że farby o zerowej emisji VOC mają mniej niż 5 gramów na litr związków organicznych. Porównuje się to z 50 gramami na litr (lub mniej) w farbach o niskiej emisji LZO. Może to zabrzmieć trochę myląco, ale wystarczy sprawdzić w sklepie i personel powinien być w stanie wybrać farbę, która jest bezpieczna dla Twoich dzieci. Jeśli masz problemy z pleśnią w domu w przeszłości, istnieją również bezpieczne farby, które pochodzą z antybakteryjnych środków, które pomagają utrzymać pleśń i pleśń w zatoce.

Używaj tylko miękkich mebli, gdy mieszkasz z małymi dziećmi i niemowlętami.

Zasłony i sznurki do zasłon stanowią zagrożenie udławieniem dla wszystkich dzieci, zwłaszcza tych młodszych. W zależności od rodzaju zasłon lub zasłon, które masz w domu, dostępne są różne zestawy i urządzenia, które mogą pomóc w uczynieniu ich bezpieczniejszymi. Można je łatwo kupić w sklepie z zasłonami i żaluzjami.

Należy dopilnować, aby meble takie jak łóżeczka, łóżka, krzesła, koce, kanapy, krzesła, stoły lub półki z książkami nie były ustawione w pobliżu okna, przez które dzieci mogą łatwo dostać się do żaluzji lub zasłony. Najlepiej jest również unikać poduszek i poduszek z wszelkimi dodatkami lub wykończeniami, które mogą być łatwo usunięte przez wścibskie małe paluszki, ponieważ mogą one stanowić zagrożenie udławieniem.

Trzymaj się z dala od swoich małych ludzi

Jako rodzice, chcemy tylko tego, co najlepsze dla naszych dzieci i zapewnić im bezpieczeństwo. Kiedy kupujesz produkty dla swoich dzieci, ważne jest, aby sprawdzić w sklepie, jakie materiały są używane na wszystkie rodzaje mebli, miękkie meble, farby i inne akcesoria do sypialni. Dzięki powyższym wskazówkom będzie Ci o wiele łatwiej zaprojektować i stworzyć idealną bezpieczną przystań dla Twoich dzieci.