Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Meble i inspiracje do pokoju zabaw dla dzieci

To marzenie rodziców - przestrzeń wewnątrz, w której Twoje dzieci mogą się bawić, czytać i bawić w bezpiecznym otoczeniu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci to zorganizować z wysokiej jakości meblami dla dzieci. Daj się zainspirować opcjami do tworzenia, wylegiwania się, przesuwania, zabawy, czytania, studiowania i odkrywania! Teraz powiedz to trzy razy szybciej. ;)

Po pierwsze, wiemy, że potrzebujesz miejsca do przechowywania! Będzie tyle książek, puzzli i zabawek w tej (zazwyczaj) niewielkiej przestrzeni, zacznijmy od zminimalizowania bałaganu. Nasze najlepiej sprzedające się skrzynie z zabawkami, kubki i chaty stoją samodzielnie lub łączą je w stosy, aby stworzyć pożądany wygląd.

Istnieją opcje pionowego lub poziomego przechowywania dla każdej ściany i nagrań kwadratowych.

Książka robaki w domu? Uwielbiamy czytać w Maxtrix. Przechowuj swoje książki ładnie w każdej z naszych opcji regału.

Stoliki nocne mogą również służyć jako stoliki boczne obok kanapy, łóżka (tak... czytaj dalej, aby mieć wspaniałe pomysły na dodanie łóżka do pokoju zabaw) lub krzesła.

Po drugie, wiemy jak bardzo dzieci kochają rzemiosło! Zaczyna się tak młodo z przedszkolakami i maluchami. Spróbuj zestaw do zabawy w stół i krzesełka, który działa idealnie dla małych dzieci! I, nasze trzy wykończenia - biały, kasztanowy i naturalny - pasują do wszystkich naszych mebli, więc wszystko wygląda stylowo i na miejscu!

Później zastanów się nad połączeniem zabawy z przestrzenią do nauki. W jednym z narożników lub części pokoju wybierz solidne biurko i krzesełko dla dziecka. Pokochasz opcje kolorystyczne dostępne w naszej nowej, nowoczesnej kolekcji krzeseł!

Po trzecie, czas na ostateczną zabawę! Poznajmy zabawne zamki, forty, zjeżdżalnie, aby puścić wodze fantazji Twojego dziecka. Rozmawiamy o zabawie w domu przez cały rok.

Istnieje tak wiele fajnych pokoi zabaw, że widzieliśmy, że zawierają wbudowane łóżka piętrowe. Są super fajne, ale jeśli szukasz opcji, która może łatwo przekształcić się w czasie, a następnie zdecydować się na łóżko piętrowe z litego drewna Maxtrix. Dodaj zjeżdżalnie, zasłony, górne namioty teraz, ale później zdejmij je i zostaw czysty wygląd w poszukiwaniu dodatkowych miejsc noclegowych dla gości. Możesz również rozebrać łóżka na dwa podwójne lub pełnowymiarowe łóżka, które mogą pozostać w przestrzeni, aby przekształcić raz "pokój zabaw" w "pokój gościnny".