Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Pokój dla maluchów rośnie z dzieckiem

Jestem projektantem wnętrz z zawodu i zawsze szukam fantastycznych, wysokiej jakości mebli dla moich klientów. Mój syn, potrzebował dużego łóżka dla chłopca (w porównaniu z jego ówczesną aranżacją, którą był materac na podłodze po wyjściu ze szopki). Byłem więc ciekaw, jak nowe meble będą się różnić od innych konkurentów i dostawców.

Zdmuchnęły mnie różne opcje i ogólna jakość (prawdziwe drewno, szuflady o jaskółczym ogonie, śruby, kołki itp.). Jakże pomysłowe było to, że można było kupić jedno łóżko i sprawić, by rosło ono wraz z dzieckiem. Wiedziałam, że to jest właśnie ten rodzaj produktu, który musiałam najpierw wypróbować, zanim użyłam go w nadchodzących projektach projektowych.

Pokój 1: Berbecia łóżko z górnym namiotem

Jego łóżko było idealnym przejściem od łóżeczka do pierwszego dużego łóżka dla chłopców. Poręcze pomogły mu zapewnić bezpieczeństwo, a górny namiot sprawiał, że chodzenie do łóżka było zabawą. Niespodziewaną zaletą namiotu górnego było to, że pomógł on wyciąć światło i sprawił, że mój syn spał lepiej i dłużej niż w swojej szopce. Oczywiście, wszyscy jego przyjaciele musieli sprawdzać jego chłodne łóżko, a ono otrzymywało wiele godzin schronienia i poszukiwania czasu na zabawę.

Pokój 2: Niski strych z górnym namiotem i zjeżdżalnią

Mój syn wkrótce był gotów przekształcić łóżko malucha w podwyższony niski loft, a rekonfiguracja była naprawdę łatwa. Kochał swoje łóżko dla dużego chłopca! Nawet jako młody, odważny chłopiec, rzadko mieliśmy jakaś problemy utrzymywać go w jego play fort (znaczę, berbeć łóżko) z baldachimem. :)

Łóżko syna Mz zostało unowocześnione o wyższe nogi łóżka, co przekształciło je w podwyższone niskie łóżko na poddaszu, drabinkę, zjeżdżalnię i zasłonę pod łóżkiem oraz górny namiot. Przebudowa łóżka w SUPERZE była łatwa, zajęło nam to może 30 minut z naszą trójką (oczywiście nadzorował). Przód namiotu górnego łatwo się otwiera, dzięki czemu można dostać się do łóżka strychowego, a my do kuwety nocnej, dzięki czemu napoje i jego sygnalizator są w zasięgu ręki.

Stelaż na czasopisma pod namiotem to świetny dodatek, dzięki któremu jego książki są w zasięgu ręki.

Pokój 3: Niskie łóżko piętrowe ze suwakiem

Kiedy skończył 3,5 roku, poczuliśmy, że jest wystarczająco duży, aby przekształcić play loft w niskie łóżko piętrowe, ponieważ dokładnie zaaklimatyzował się z łóżkiem dla malucha. Rozłożyliśmy jego łóżko (które widział na instalacjach u klientów i w sklepie), a on był tak podekscytowany.

Pokój 4: Pokój dla maluchów, który ciągle się zmienia

Teraz, jako młody, aktywny chłopak, codziennie bawi się na swoim łóżku i uwielbia pokazywać ludziom swoje fajne łóżko w forcie ze zjeżdżalnią. Planujemy jeszcze raz zrekonfigurować łóżko, choć nie jesteśmy do końca pewni co do następnego projektu. Prawdopodobnie albo zatrzymamy dolną pryczę dla jego młodszego brata (Uśmiech jest idealnym rozwiązaniem dla pierwszej wspólnej sypialni), albo dodamy komodę lub biurko, gdy będzie chodził do szkoły podstawowej. Możliwości jest nieskończenie wiele, a ja to uwielbiam w tym produkcie.