Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Mądre wskazówki, jak usypiać dzieci

Jak każdy rodzic może zaświadczyć, nakłonienie dzieci do pójścia spać może być niezłą bitwą, a przegraną na tym. Podczas gdy spanie jest integralną częścią rozwoju każdego dziecka, podniecenie dnia i chęć pozostania w górze z "dorosłymi wzlotami" może czasami być zbyt duże. Sen jest niezbędny dla rozwoju psychicznego i fizycznego dziecka, ale nie oznacza to, że położenie dziecka do łóżka - i utrzymanie go w nim - jest łatwym zadaniem. Kiedy dzieci nie śpią wystarczająco dużo, jeszcze trudniej jest im kontrolować swoje emocje i mogą być rozdrażnione lub nadwrażliwe, co nie jest dla nikogo zabawą. Jest to jeden z głównych powodów, dla których ważne jest stworzenie bezpiecznego, zapraszającego i wygodnego miejsca, w którym dziecko może położyć głowę w nocy.

W zależności od wieku, może to być dla ciebie ważne, abyś spojrzał na kreatywną pościel i pomysły na dekoracje w celu uczynienia pomysłu spania znacznie chłodniejszym. Piętrowe łóżka, lofty, łóż ka do spania i tematyczne łóżka są wszystkie wielkimi pomysłami które nie tylko inspirują twój dzieci dzień po dniu, ale robią im daleko prawdopodobnym chcieć iść łóżko. Współpracujący z regularnymi rozkładami i rytuałami dobranockowymi, właściwa pościel może iść długą drogę w ustanawianiu i utrzymywaniu lepszych nawyków snu. Dom piętrowy mamy oferuje szeroki wybór łóżek piętrowych dla dzieci i wiele innych stylów, dzięki czemu możesz wybrać ten właściwy dla zainteresowań i potrzeb Twojego dziecka.

Poza pościelą, oto kilka mądrych wskazówek, które pomogą Ci sprawić, aby Twoje dzieci spały szybciej i łatwiej w nocy:

Spraw, by spanie było priorytetem dla całego domu

Czas snu może stać się sporą bitwą, gdy ciała twoich dzieci nie są przyzwyczajone do spania w określonym czasie, dlatego ważne jest, aby ustalać regularne godziny snu i budzenia się nie tylko dla twoich maluchów, ale dla całej rodziny. Będziesz w stanie stwierdzić, że twoje pociechy mają wystarczającą ilość snu i dostosowały się do ustalonego przez ciebie harmonogramu, kiedy zasną w ciągu 15 do 30 minut od pójścia spać, budzą się łatwiej rano i nie zasypiają w ciągu dnia.

Miej jednolitą rutynę snu

Rutyny są krytyczne jak dziecko przegląda pora snu i jak dużo sen dostają, szczególnie dla niemowląt, berbeci i przedszkolaków. Robić specyficzne rzeczy przed łóżkiem - tak jak kąpiel i opowieść czas - sygnalizuje twój kiddo że pora snu jest następny. To będzie pocieszający i relaksujący uczucie, w najwięcej skrzynkach, i przygotowuje twój dziecko dla dobrego nocy sen.

Wyłączaj telewizor

Eksperci zalecają, aby telewizor był wyłączony co najmniej dwie godziny przed snem, aby umysł i ciało dziecka mogły się uspokoić. Badania wskazują, że światło z ekranu telewizora (lub komputera) może faktycznie zakłócać produkcję hormonu melatoniny. Melatonina promuje cykle zdrowego snu, a jej poziom jest najwyższy, gdy większość ludzi jest zmęczona i gotowa uderzyć w worek, dlatego ważne jest, aby nie zadzierać z naszym naturalnym systemem przed snem z jasnymi światłami i dźwiękami.

Spróbuj zmniejszyć stres przed snem

Kortyzol jest kolejnym hormonem, który odgrywa rolę we śnie. Znany również jako "hormon stresu", gdy poziom kortyzolu jest wysoki, organizm Twojego dziecka nie będzie w stanie zamknąć się i zasnąć. Z tego powodu ważne jest, abyś zaangażował się w działania uspokajające podczas snu, aby przygotować dziecko do snu i utrzymać niski poziom kortyzolu.

W połączeniu z sypialnią, którą kochają i łóżkiem, które będzie je wspierać, gdy będą pływać w krainie snów, powyższe wskazówki powinny być dobrym odniesieniem, jeśli masz problemy z usypianiem dziecka.