Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

TAJEMNICE POMAGJĄCE TWOJEMU DZIECKU W ROZWOJU

Zabawa wszelkiego rodzaju jest najlepszą formą edukacji dla małego dziecka. Poprzez zabawę dziecko może poprawić swoje umiejętności motoryczne, poznawcze i społeczne - by wymienić tylko kilka z nich. Dobrym pytaniem, które należy tu zadać, jest zatem: w jaki sposób zachęcić je do zabawy w domu? Mamy kilka odpowiedzi.

Zacznijmy od małego (żartobliwego nie zamierzonego), dobrze? Oto zabawne, uczące się i śpiące łóżko, które jest idealne dla dzieci, które nauczyły się chodzić i powoli nabywają bardziej złożone umiejętności. Gangplank i zjeżdżalnia zachęcą Twoje dziecko do poruszania się, dając mu tym samym możliwość nauki posługiwania się kończynami i maleńkimi palcami. Tablica kredowa z przodu zapewni im również miejsce do nauki alfabetu podczas nabywania umiejętności pisania, czy to z rodzicem, czy z przyjacielem.

Nie zapomnijmy też o akcesoriach - najpierw stół klipsowy i lampa. Można z nimi robić setki rzeczy, np. czytać książkę lub używać jej jako grzędy do innych przedmiotów, takich jak wypchane zabawki, zegary czy butelki z wodą. (Zawsze ważne jest, aby te nadpobudliwe silniki były nawodnione, tak?) Po drugie, pusta przestrzeń pod łóżkiem jest idealna do przechowywania stu jeden zabawek Twojego dziecka. Dla rodzica na pewno nie ma nic lepszego niż schludna sypialnia.

Starsze dzieci, teraz mądrzejsze i bardziej mobilne, są trudniejsze w obsłudze. Jednakże, Lifetime Kidsroom rozważył to wszystko. Oto Dzikie Dziecko - motyw łóżka, który zainspiruje każdą dziewczynkę lub chłopca do kreatywności w odgrywaniu swojej roli. Po pierwsze, porozmawiajmy o ramie łóżka w połowie wysokości. Jest ona szczególnie idealna dla małych domów w Singapurze, ponieważ podwyższone łóżko zapewnia dziecku miejsce do zabawy na dole. Niektóre zasłony do zabawy są również wyposażone w okna z materiału, który z pewnością zachęci Twoje dziecko do zabawy. Teraz, dodaj przyjaciela lub dwóch i to właśnie tam naprawdę zaczyna się zabawa. Twoje dziecko może wykorzystać to miejsce jako ekskluzywny klub i być zazdrosnym dla swoich przyjaciół.

Odkładając na bok zabawę, Twoje dziecko będzie również potrzebowało miejsca do pracy przy stole. Po pierwsze, mamy wielofunkcyjną szafkę, którą można pchać i ciągnąć na różne sposoby do różnych czynności, takich jak odrabianie lekcji, gry i rzemiosła. Ponieważ cała konstrukcja jest połączona wysokiej jakości łączeniami i może być w każdej chwili przesunięta z powrotem na miejsce, ułatwia to dziecku również sprzątanie!

Inną opcją jest biurko z regulacją wysokości z szufladą. Jak sama nazwa wskazuje, stolik może być przesuwany w zależności od wzrostu dziecka, co pozwala na znalezienie najlepszego dopasowania w zależności od aktualnej fazy rozwoju dziecka. Szuflada może oczywiście służyć do przechowywania wszelkiego rodzaju artykułów piśmiennych.

Wreszcie, mniej braną pod uwagę, ale wciąż ważną kwestią jest to, że wszystkie powyższe produkty spełniają i przekraczają międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa i posiadają certyfikat nietoksyczności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem, aby dowiedzieć się więcej o produktach dla znacznie starszych dzieci!