Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Mądre pomysły na przechowanie rzeczy dziecka dla zapracowanych mam

Wierzcie lub nie, ale tak naprawdę można utrzymać codzienną pracę i mieć czysty dom, nawet z dziećmi. Jak świadczą o tym pracujące matki, czasami ostatnią rzeczą, która jest na twojej głowie, jest upewnienie się, że wszystkie króliczki kurzu odeszły, a podłoga w kuchni jest pikantna i szeroka. Jeżeli ty berbeć lub wiele dzieciaki, ja może być nawet bardziej męczący utrzymywać dom czysty i organizujący. Gdy ja przychodzi do twój dzieci pokoje, w szczególności, ja może wydawać się prawie niemożliwy upewniać się wszystko jest w porządku, dzień w i dzień out.

Spójrzmy prawdzie w oczy - są po prostu ważniejsze rzeczy w życiu niż upewnienie się, że wszystkie zabawki są zebrane, łóżka są zrobione, a czasopisma odstawione. Nie oznacza to jednak, że wszyscy nie chcemy mieć czystego domu, prawda?

Nawet jeśli możesz powiedzieć sobie teraz, czytając to, "Nie mam wystarczająco dużo czasu, ani nie obchodzi mnie, czy moje dzieci mają zorganizowaną skrzynię i pokój z zabawkami", zapewnilibyśmy, że nie przestaniesz czytać, jeśli powiemy ci, że możemy ci pomóc, dając rozwiązanie organizacyjne, o którym marzyłeś.

To prawda, mamy cały szereg pomysłów, które pomogą Ci sprytnie i wygodnie przechowywać rzeczy dziecka, bez konieczności spędzania całego wieczoru na ich odbieraniu.

Kilka dziecięcych pomysłów na przechowywanie:

  • Skoordynujcie kolorystykę. Jeśli chodzi o przechowywanie WSZYSTKICH zabawek, ubrań, książek i innych przypadkowych przedmiotów, jednym z sekretów przechowywania rzeczy w porządku jest przyjęcie modelu skoordynowanego kolorystycznie. Nie tylko ułatwi Ci to cały proces sprzątania, ale również może zachęcić Twoje dzieci do odkładania zabawek, kiedy już z nimi skończą - po prostu może.
  • Oszalejcie na punkcie etykiet. Im starsze są twoje dzieci, tym bardziej się angażują. Jeżeli są w "ubierać się" fazie dzieciństwa, świetny sposób utrzymywać rzeczy organizujący i wydajnie przechujący jest etykietowaniem wszystkie półki, kreślarzi i kosze. Dzięki etykietowaniu wszystkiego, Twoje dzieci szybko nauczą się, że każdy przedmiot ma swój własny "dom", dzięki czemu łatwiej im będzie odkładać rzeczy na miejsce.
  • Strategicznie wykorzystaj przestrzeń pod łóżkiem. W porządku, wszyscy wiemy, że przestrzeń pod łóżkiem to miejsce, w którym wypychamy wszystkie te rzeczy, z którymi nie wiemy, co mamy zrobić, prawda? Nie tak szybko. Jeśli masz dzieci i brakuje ci miejsca do przechowywania, spróbuj wdrożyć jakąś organizację pod łóżkiem, zamiast po prostu uczyć swoje dzieci, że tam wrzucamy wszystko, co nie ma domu. Możesz łatwo umieścić pod łóżkiem kilka szuflad komody luzem, co od razu pomoże twojej organizacji.
  • Nie bójciesię pokazywać ubrań do przebierania. Można powiedzieć, że jednym z największych bałaganów, jaki mogą narobić Twoje dzieci, jest czas na zabawę w przebieranki. Aby uniknąć nieestetycznej katastrofy, raz po raz, dlaczego nie zostawić ubrań tam, gdzie mogą je zobaczyć? Możesz łatwo zbudować stojak na ubrania dla majsterkowiczów, wtedy wystarczy kilka wieszaków. Z ubrania dress up dla wszystkich, aby zobaczyć, są one znacznie mniej prawdopodobne, aby utworzyć bałagan, a oni rzeczywiście mogą powiesić ubrania z powrotem, gdy zrobione!
  • Mieć nadzieję te few składowych pomysły dają ci dobremu miejscu zaczynać gdy ja przychodzi organizować twój dziecka pokój. Z trochę twórczym główkowaniem i few weekendowymi godzinami, ty będziesz sprawnie dostawać everyone na tej samej stronie gdy ja przychodzi przechować i organizować rzeczy, które z kolei robić twój życiu wszystkiemu łatwemu.