Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Pokój malucha Ujawnienie z przesuwanym łóżkiem!

Kiedy Szkółka Projektu poprosiła o pracę z nami nad ujawnieniem pokoju malucha, naprawdę się podnieciliśmy! Dlaczego? Ponieważ wiek malucha jest idealnym czasem na wprowadzenie do systemu łóżek Maxtrix. (Oczywiście, możesz dołączyć do nas w każdej chwili! ;)) Kiedy już posiadasz jeden z naszych produktów, możesz w każdej chwili skonfigurować go używając różnych elementów łóżka. Dzięki solidnej konstrukcji z twardego drewna, łóżko jest trwałe i może w zasadzie rosnąć wraz z Twoim dzieckiem!

Twin Low Loft Bed with Slide

Wybierając spośród trzech klasycznych wykończeń, które oferuje Maxtrix, uwielbiamy wybór łóżek strychowych ich projektantów do sypialni dla chłopców - The Brainy - który charakteryzuje się naszym niskim strychem z prostą drabinką na boku i zabawną zjeżdżalnią! Oferujemy również tradycyjną drabinkę z przodu łóżka.

Mimo, że jest on trochę za młody na wysokie łóżko, ten konkretny dzieciak jest świetnym wspinaczem, a jego rodzice dobrze się czuli na tej niewielkiej odległości. Inni rodzice wybierają uziemione łóżka dzienne lub pojedyncze łóżka dla swoich maluchów. Podobnie jak w przypadku wszystkich łóżek Maxtrix, Brainy został skonstruowany z myślą o bezpieczeństwie dziecka, z myślą o bezpieczeństwie dzięki bardzo wysokim poręczom, szerokim ryflowanym stopniom drabinkowym i solidnym jak skała połączeniom nóg.

A jakie dziecko nie chciałoby mieć zjeżdżalni w swoim pokoju? Dodaliśmy zakrzywione dno dla miękkiego lądowania! Spójrzcie, ile miejsca jest pod naszymi niskimi loftami! Z prawie trzema stopami wysokości ten maluch będzie się cieszył tak dużą ilością czasu na zabawę tuż pod strychem.

To taka słodka, mała przestrzeń do zabawy z kącikiem do czytania! Jesteśmy zakochani w końcowym odsłonięciu tego pokoju malucha. "Mózgowy" zjeżdżalnia łóżko zapewnia lata wewnętrzna zabawa!