Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Komody i przechowywanie z miękkim zamknięciem

Zawsze aktualizujemy i rozwijamy nasze meble z litego drewna dla dzieci. W ramach naszej nowej oferty produktowej rozwijamy nową szufladę soft-close do komód i szafek nocnych dla dzieci. Rodzice i dzieci uwielbiają to dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu nasze meble z twardego drewna są najlepszym wyborem dla mamy i taty. Dodatkowo wszystkie nasze komody są wyposażone w bezpłatny zestaw antyprzechyleniowy, który pozwala na bezpieczne przymocowanie ich do ściany. ;)

Zobacz, jak niesamowicie te szuflady wyglądają we wnętrzu naszej naturalnie wykończonej komody i szafki nocnej. (Psst... nasze meble są również dostępne w białym i kasztanowym wykończeniu!)

Jest kilka powodów, dla których warto zastanowić się nad komodą dla dzieci Maxtrix, nocnym stelażem lub meblem do pokoju dziecka, ale oto natychmiastowa piątka.

Głębokie szuflady

Czy wiesz, że robimy jedne z najszerszych i najgłębszych szuflad w branży? To oznacza, że masz więcej miejsca, które zajmuje mniej miejsca.

Dovetail Drawer Construction

Wszystkie nasze szuflady są wykonane z zastosowaniem angielskich połączeń na jaskółczy ogon. Zapewnia to długotrwałe połączenie frontów szuflad z bokami!

Konstrukcja z litego drewna

Używamy wysokiej jakości drewna twardego w naszych komodach i innych materiałach skrzynkowych. Tylko klon, brzoza i szpon bez widocznych węzłów są akceptowane.

Suwaki do szuflad podwieszanych

Na każdej szufladzie zamontowane są prowadnice z miękkim zamknięciem. Sworznie zabezpieczające blokują szuflady, zapobiegając ich całkowitemu wysunięciu. Ponadto pod każdą szufladą umieszczamy dodatkową belkę podporową, dzięki czemu nie ma żadnych opadnięć.

Opcja Crown & Base

Jako samodzielny mebel, zalecamy użycie zestawu koronowo-podstawowego do zakotwiczenia konstrukcji mebla i dodania wyższych stóp, aby "ubrać" komodę. Jeśli jednak zdecydujesz się przenieść swoją komodę pod łóżko strychowe Maxtrix - tworząc składowy loft - wtedy usunięcie korony na górze i podstawie jest łatwe do rekonfiguracji.