Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Utrzymywanie łóżek dla dzieci w stanie chłodnym przez całe lato

Przesłane dnia 30/07/2020 r. przez Room to GrowBeds, Bedtime, Room to Grow

W związku z tym, że czary ciepłej pogody wciąż rozjaśniają nasze tygodnie, możesz się zastanawiać, jak utrzymać chłód w sypialni. Jednak znalezienie łóżek dla dzieci, które są wygodne z lekką pościelą, nie jest jedyną rzeczą, którą należy rozważyć. Oto nasze najlepsze wskazówki, jak utrzymać chłód w pokojach i zapewnić dzieciom radość z snu.

Tak samo jak zmieniamy ubrania w zależności od pogody, tak samo jest z pościelą. Chociaż jest to oczywiste przy ubieraniu łóżeczek dla dzieci, można to przeoczyć. Pamiętaj, aby wybrać śpiwory z niskim nakryciem głowy lub kołdry i rozważyć użycie jednej prześcieradła bawełnianego dla tych szczególnie ciepłych nocy.

Ten przydatna wskazówka pomaga utrzymywać gorące powietrze z sypialni! Gdy upał wzrasta, każde ciepłe powietrze uwięzione w twoim domu będzie szukało gdzieś iść. W konsekwencji, jeżeli loft luk jest otwarty, tam jest przestrzeń zdala od sypialni dla ciepła ruszać się w. W rezultacie, ta sztuczka gwarantuje, że łóżka dla dzieci pozostaną chłodne nawet w najbardziej tropikalnym klimacie!

Tak, dobrze słyszałeś, umieszczenie poszewki w zamrażarce może naprawdę pomóc! Chociaż to może wydawać się jak dziwna technika, owijanie poszewki dziecka lub ulubionego misia w plastikową torbę i zostawianie go w zamrażarce pomaga chłodzić tkaninę. W rezultacie otrzymujemy świeżo ochłodzoną poduszkę, która utrzymuje łóżka dla dzieci w chłodzie przez całą noc.

Jest to idealny kombi do obniżenia temperatury w gorący letni wieczór. Po pierwsze, umieść wentylator (wieżowy, który oscyluje zawsze jest dobrym wyborem) w pokoju dziecka, na tyle blisko, aby poczuło bryzę, ale na tyle daleko, aby wentylator nie znajdował się bezpośrednio na nim. Po drugie, umieść przed wentylatorem butelki z zamarzniętą wodą i pozwól, aby powietrze wdmuchiwane było przez te butelki. Pozwoli to na cyrkulację zimnego powietrza wokół pomieszczenia. Być może trzeba będzie umieścić ręcznik pod butelkami, aby złapać ewentualne krople, ale ta technika jest świetna do chłodzenia łóżek dla dzieci.

Wreszcie, przygotowanie jest kluczowe, więc ważne jest, aby myśleć o chłodzeniu sypialni dziecka przez cały dzień. Trzymaj żaluzje lub zasłony zamknięte, podczas gdy słońce świeci, a okna i drzwi otwierają się, aby umożliwić cyrkulację powietrza. Użyj wentylatora i sztuczki z lodem, aby schłodzić łóżko dziecka na godzinę lub więcej, zanim zgasną światła, i trzymaj kciuki za spokojny sen.

Mamy nadzieję, że te wskazówki okażą się przydatne! I nie zapomnij, że uwielbiamy oglądać nasz pokój do uprawy kawałków w ich nowych domach, więc oznacz nas na swoich zdjęciach z pokoju na Facebooku lub Instagram @roomtogrowbeds.

Wraz z pisaniem i matematyką, czytanie jest niezbędną umiejętnością dla Twojego dziecka, aby rozwijać...

Lato ma się dobrze i naprawdę dobrze, ale jest kilka rzeczy, które można zrobić...

Po pierwsze, co jest wzorem do naśladowania? Definiuje się go jako osobę, która wygląda na...

Dołącz do naszych Imagineers, a będziemy w stałym kontakcie z ekscytującymi wiadomościami, ofertami specjalnymi, nowymi produktami, inspiracjami do wnętrz, poradami dotyczącymi domu i stylu życia oraz wieloma, wieloma innymi!

Zarejestruj mnie

Kupuj z zaufaniem od największego brytyjskiego dostawcy łóżek dziecięcych

Zobacz co nasi klienci mówią o naszych produktach z niezależnymi opiniami z Reviews.io

Jeśli znajdziesz swój produkt tańszy w innym miejscu, zadzwoń do naszych specjalistów ds. produktów, a my postaramy się dopasować cenę.

BHF zorganizuje zbiórkę niechcianych mebli, a następnie sprzeda je w swojej dużej sieci sklepów.

(poniedziałek - piątek 8-17)