Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Najlepsze łóżeczka dla dzieci z możliwością przechowywania w celu maksymalizacji przestrzeni

Zapomniałaś, jak wygląda podłoga w sypialni twojego dziecka? Chcesz zmaksymalizować przestrzeń w pokoju swojego dziecka?

Rodzice, ile razy w tygodniu wypowiadacie zdanie: "Zabierzcie swój pokój!"? Rodzice pytali (lub krzyczeli) o to zdanie w każdym języku! Utrzymanie pokoju dziecka w mundurze i bez bałaganu może być wyzwaniem. Aby to ułatwić, mamy łóżeczka dziecięce, które poprawiają organizację i mają na celu deklutrowanie pokoi dziecięcych. Łóżka dziecięce oferują najlepsze rozwiązanie, a w Magazynie Mebli dla Dzieci mamy niesamowity wybór dla Twojego domu rodzinnego.

ŁÓŻKA PIĘTROWE W STYLU LOFT

Łóżka na poddaszu dla dzieci oferują mnóstwo miejsca do przechowywania i są doskonałym sposobem na zaoszczędzenie miejsca w każdym pokoju dziecka. Przynoszą one również uczucie "drzewa", które sprawia, że utrzymanie czystej przestrzeni jest dla dziecka bardziej przyjemne. Łóżka strychowe pozwolą Ci zmaksymalizować przestrzeń w pokoju dziecięcym lub pokoju zabaw. Dzięki wbudowanym i dodatkowym funkcjom, możesz przekształcić łóżko strychowe w jedyny mebel dziecięcy, jakiego potrzebujesz.

Łóżka strychowe wykorzystują pionową przestrzeń do przechowywania lub nauki. Łóżka piętrowe na poddaszu doskonale nadają się również do spania i wieloosobowych pokoi dziecięcych.

Łóżka strychowe mogą pomieścić zarówno materace dwuosobowe, jak i pełnowymiarowe, więc niezależnie od tego, czy potrzebujesz łóżka dwuosobowego czy pełnego, znajdziesz je u nas. Nasza kolekcja łóżek strychowych zawiera najnowsze wzory, które przypadną do gustu większości grup wiekowych.

Mamy drewniane łóżka dla dzieci, łóżka strychowe z biurkiem, łóżka strychowe z schodami i wiele innych! Nasze łóżka strychowe cieszą się dużą popularnością i są najczęściej oglądaną pozycją w Magazynie Mebli Dziecięcych. Nasze łóżka strychowe są najwyższej jakości. W Magazynie Mebli Dziecięcych zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo dzieci, dlatego wszystkie nasze łóżka strychowe wyposażone są w schody. Jeśli szukasz oszczędzającego miejsce i praktycznego rozwiązania dla swojego domu, mieszkania lub pokoju dziecinnego, łóżka strychowe w Magazynie Mebli dla Dzieci to najlepszy wybór!

ŁÓŻKA TYPU "CAPTAINS

Łóżka kapitańskie są świetne do przechowywania dziecięcych ubrań, zabawek, książek, filmów, gier i innych rzeczy w łóżku kapitańskim. Idealny dla współdzielonych sypialni, domów z ograniczoną przestrzenią, lub dodatkową pożądaną organizacyjną przestrzenią magazynową, łóżka kapitanów mogą integrować w jakaś wnętrzu projekt lub pokoju.

W Magazynie Mebli dla Dzieci oferujemy zarówno pełne łóżka kapitańskie jak i podwójne łóżka kapitańskie, które Ty i Twoje dziecko pokochacie. Posiadanie łóżka dziecięcego z szufladami może być prawdziwym błogosławieństwem dla rodziców na całym świecie!

ŁÓŻKA TRUNDLE

Łóżka Trundle są idealne do oszczędzania miejsca i doskonale nadają się do pokoi wielodzietnych. Wyposażone w szeroką szufladę wysuwaną z materacem, łóżka kuferkowe sprzyjają efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni i są idealne na imprezę z okazji snu dziecka! Łóżko kuferkowe można wyciągnąć w razie potrzeby dla innych dzieci lub gości i schludnie schować je po użyciu.

Szukasz łóżeczka dziecięcego, które jest idealne do dzielenia pokoju, zmaksymalizowania przestrzeni lub zorganizowania nocnej imprezy w snach? Łóżka Trundle są idealną opcją.

Łóżka Trundle to świetny sposób na dodanie łóżka do sypialni z ograniczoną przestrzenią. W Magazynie Mebli dla Dzieci mamy szeroką kolekcję łóżek kuferkowych dla dzieci i innych mebli dziecięcych na sprzedaż.

Czym są łóżka kufrowe?

Krótko mówiąc, łóżka kufrowe są łóżkami typu "dwa w jednym". To znaczy, że zapewniają miejsce dla dwóch, ale zajmują miejsce jednego! Łóżka kufrowe są idealne do oszczędzania miejsca w pokojach dziecięcych i są świetną opcją do spania w pokojach wielodzietnych. Wiele rodzin uważa, że łóżka kuferkowe są dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy dzieci mają wspólny pokój, a Ty masz pokój gościnny. Łóżka kuferkowe mogą być wyciągane, gdy są potrzebne i schowane po użyciu. Doskonałe do każdego wystroju, łóżka w bagażniku można dodać pod łóżkami piętrowymi, łóżkami dziennymi i łóżkami kapitańskimi. Łóżka te są funkcjonalne i występują w różnych stylach, aby uzupełnić łóżko dziecięce i inne zestawy sypialne. Łóżko kufrowe jest jednym z najbardziej popularnych łóżek w mniejszych pokojach, w tym w pokojach dziecięcych i tych zajmowanych przez dorosłych. Łóżko w trójkącie wyposażone jest w szeroką, wyciąganą szufladę z materacem dla gości. Ze względu na swoją zdolność do promowania efektywnego wykorzystania przestrzeni i wysoki poziom czystości, łóżko kufrowe powinno być niemózgiem dla wielu rodzin, które mają mało miejsca.

ŁÓŻKA PIĘTROWE

Łóżka piętrowe doskonale nadają się do spania w pokojach wielodzietnych lub akademikach. Łóżka piętrowe świetnie nadają się do wykorzystania przestrzeni pionowej w każdej sypialni. Łóżka piętrowe są dostępne w różnych rozmiarach, w tym podwójne na podwójne, podwójne na pełne, pełne na pełne i futonowe łóżka piętrowe.

ŁÓŻKA DZIENNE

Łóżka dzienne mogą być ustawione przy ścianach, aby zapewnić przestrzeń na podłodze, co stwarza więcej miejsca na zajęcia dla twoich maluchów. Gdy ty nie śpisz, twój dzienny łóżko może zapewniać szeroką przestrzeń dla siedzącego i relaksującego.

Łóżka dzienne są łóżkami wielofunkcyjnymi; służą jako sofa lub łóżko dla gości. Kiedy Twoje dzieci nie śpią, ich dzienne łóżko może służyć jako miejsce do czytania, oglądania filmów lub zabawy. Te wygodne łóżeczka dla dzieci mogą być ustawione pod ścianą, aby powiększyć powierzchnię podłogi i stworzyć więcej miejsca. Dodatkowo, kiedy nie śpisz, łóżko dzienne Twojego dziecka zapewnia miejsce do siedzenia i relaksu w stylu kanapy. Dodaj dodatkową podporę z warstwami wygodnych poduszek wzdłuż płyty tylnej, aby przekształcić swoją leżankę w kanapę dzienną!