Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Najlepsze łóżka dziecięce roku 2020

To nasza ulubiona pora roku, kiedy spoglądamy wstecz i podkreślamy nasze absolutnie ulubione konfiguracje roku 2020... i wiesz, że mamy tysiące do wyboru! Jako największy na świecie system meblowy, istnieje nieskończona ilość opcji przy projektowaniu idealnego wyglądu pokoju dziecięcego. Ale jeśli jesteś taki jak większość z nas, kochamy zobaczyć, co inni wybierają. Nie szukaj dalej - oto nasze najlepiej sprzedające się łóżka Top Kid's Beds z 2020 roku.

Dla Młodych w Sercu: The Jolly

Sama nazwa mówi ci, jak bardzo kochamy to łóżko. Wzbudza uśmiech na naszych twarzach, gdy myślimy o tym, jak bardzo zabawne jest łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią dla dzieci. Niezależnie od tego, czy Twoje dzieci dzielą pokój i potrzebują dwuosobowego łóżka, czy też Twoje dziecko lubi nocować, uważamy, że łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią może być właśnie odpowiedzią!

Dla poszukiwaczy wyobraźni: Stadion

Stwórz pełne zamkowe doznania dzięki temu niesamowitemu wysokiemu loftowi z wyjmowanymi panelami do zabawy i platformą do zjeżdżania. W projekcie tego wewnętrznego łóżka zamkowego uwzględniono każdy aspekt czasu zabawy - od okien i slotów pocztowych po wejście i wyjście z łóżka. Poznaj Stadion!

Dla rosnącej rodziny lub domu wypoczynkowego: Triathlon

Dobrze, mamusie i tatusiowie wielokrotności lub wielu. Co powiesz na łóżko piętrowe z litego drewna, które śpi trzy? Inwestowanie w wysokiej jakości łóżko do wspólnej sypialni oznacza, że wszyscy śpią bezpiecznie i zdrowo! Dodatkowo, każdy dostaje swoją własną, prywatną kwaterę sypialną!

Dla Multi-Taskera: Pudełko

Kiedy chcesz mieć dostęp do wszystkich w obrębie kilku metrów kwadratowych, Box jest odpowiedzią! Jako niskie poddasze z prostą drabiną, jest nie tylko idealne do niskich sufitów, ale również świetnie nadaje się do pokoi małych dzieci. Wtedy, komody, biurka, zabawkowy magazyn i regały łatwo ślizgać się pod nim, robić perfect ustawieniu dla dziecka który kocha osobistą przestrzeń dla czytania i studiowania... i utrzymywać schludnego pokój.

Dla miłośnika łóżek piętrowych: The Got It

Ten klasyczny wygląd będzie nadal wytrzymywał próbę czasu. Jako dwa bliźniacze łóżka, które można łatwo ustawić obok siebie, każdy pokój dziecięcy z Got It (lub jego odpowiednik Get It z prostą drabinką) będzie ustawiony na lata. Porozmawiajmy o prawdziwie ponadczasowym wyglądzie! Jak w przypadku wszystkich naszych łóżek, wybieraj spośród listew, paneli lub zakrzywionych końcówek łóżka. Zróbcie to z zabawnymi zasłonami. Oto dwa różne przykłady:

Dla Kid'a w nas wszystkich: The Wow

Kolejnym popularnym rozwiązaniem w naszej podstawowej grupie wiekowej - Wow! Kiedy mówimy, że projektujemy dla dzieci, Wow to świetny przykład wyglądu, jakiego chcielibyśmy mieć, gdy byliśmy mali! Podstawę stanowi niski loft z pochyloną drabinką i zjeżdżalnią. Ale jest tak wiele opcji, które mamy już za sobą. Kiedy ubierasz Wow z zasłonami do zabawy, górnymi namiotami i wieżami, kończysz z całkiem fajnie wyglądającym łóżkiem do zabawy! A dzięki wielu kombinacjom kolorów tkanin, możesz uzyskać wygląd, który pasuje do Twojego projektu. Zainspiruj się fioletem, ale pamiętaj, że jest jeszcze wiele innych opcji!