Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

EWOLUCJA WYSOKIEGO KRZESEŁKA

Wysokie krzesła istnieją od setek lat i są postrzegane przez większość rodziców jako niezbędny element domu. Ale rodzice w całej historii nie zawsze mieli to takie proste - w rzeczywistości świat przeszedł przez kilka ciekawych wariantów krzesełek na przestrzeni lat!

Zestawiliśmy nasze ulubione wysokie krzesełka na przestrzeni wieków, aby pokazać Wam, jak one ewoluowały.

Ewolucja wysokich krzesełek

Lata1600-te - niemowlęta siedziały w dużych drewnianych urządzeniach, które przypominały długą toaletę. Najwyraźniej ten model był zbyt wygodny (bo dziecko śpi), ale my uwielbiamy schowek pod spodem!

Lata1700-te - Drewniane wysokie krzesełka były prostymi projektami, aczkolwiek bardzo niewygodnymi.

Latadwudzieste XIX wieku - wprowadzono wysokie krzesełka z możliwością regulacji wysokości. Koncepcja ta była popularna w epoce wiktoriańskiej!

Lata pięćdziesiąte XIX wieku- Wprowadzono pierwszy kombi wózka / wysokiego krzesełka. Myśleliśmy, że jest idealny do jedzenia w podróży, ale ten niestety nie trwał zbyt długo!

Lata dziewięćdziesiąte XIX wieku- Styl zaczyna odgrywać coraz większą rolę, krzesełka stają się bardziej zakrzywione w swoim projekcie dla celów estetycznych.

Lata20. - Metal prezentuje się w komplecie z podnóżkiem przypominającym tarkę do sera.

lata60. - na rynku pojawia się pierwszy produkowany masowo fotel wysokopoziomowy, być może jako produkt uboczny Programu Kosmicznego

Lata2000. - Plastikowy fantastyczny! Plastikowe wysokie krzesła przebijają się do głównego nurtu, ponieważ rodzice odkrywają wiele nowych sposobów na utknięcie jedzenia w wysokim fotelu.

TERAZ - Prosty i funkcjonalny jest z powrotem na korzyść.