Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Spójrzcie na to ładne łóżko piętrowe!

W porządku, jesteśmy oczywiście trochę stronniczy, ale nie można zaprzeczyć pięknu naszych nowych zakrzywionych paneli końcowych łóżka na naszej najlepiej sprzedającej się Got it! Ozdobne detale są modne w przypadku mebli dziecięcych, a z tym wspaniałym designem otrzymujesz właśnie to. Wystarczy spojrzeć na szczegóły! To właśnie tutaj konstrukcja z litego drewna spotyka się z elegancją i pięknem!

Wielu producentów przemysłowych używa żywicy do stworzenia zakrzywionego wyglądu, ale nie w Maxtrix! Używamy tylko konstrukcji ramowej z litego drewna. A wielką zaletą otworu pomiędzy panelami jest to, że po "zgaszeniu światła" można je po cichu zameldować u dzieci! Skośne wejście po drabinie z poręczami na łóżku piętrowym Got It jest idealne dla małych rączek i stóp do bezpiecznego wspinania się.

Ubierz "Got It" z wybranymi akcesoriami - zalecamy dodanie zjeżdżalni lub zasłon! A ponieważ kupujesz największy na świecie system meblowy, możesz w każdej chwili łatwo zmienić jego wygląd! Jeden łóżko utrzymuje ciebie set od berbecia nastolatka, i wszystkie droga kolegium! Dlaczego o te nowych dwa stonowanych różowych i nowoczesnych szarych tkaninach?

Uzupełnia spojrzenie

Mamy tak wielu klientów, którzy uwielbiają dopasowywać zestawy mebli i funkcjonalne dodatki do pokoju dziecka. Oto kilka z naszych ulubionych propozycji, które warto uzupełnić o pryczę "Got It" znajdującą się tutaj:

Bedside Magazine Rack

Ten stojak na czasopisma z łatwością mocuje się do listwy nocnej za pomocą gumowanych haczyków, nie pozostawiając żadnych śladów ani zadrapań. Świetny do dostępu do książek i innych materiałów do czytania, gdy śpisz wysoko!

Max Packs

Uroczy kolorowy akcent, który łatwo można zapiąć na rzep na boczku, pięknie działa jako wygodna torba do przechowywania. Dostępna w rozmiarach średnich i dużych.

Szuflady do przechowywania pod łóżkiem (Underbed Storage Drawers)

Te pojemne szuflady jeżdżą na wysokiej jakości prowadnicach do szuflad. Świetny sposób na dodanie dodatkowego miejsca do przechowywania pod łóżkiem piętrowym!

Zasłony

Wystarczy przymocować tę ładną zasłonę pod łóżkiem do wewnętrznej krawędzi górnej listwy nocnej za pomocą dwustronnego paska z rzepem.

Poduszki i Bolstery

Wygoda z dwustronnymi poduszkami tylnymi (jedna strona jest w paski, jedna strona jest masywna) i poduszkami typu bolster do dopasowania!

Pokrowce na materace

Nasze pokrowce na materace są wykonane w 100% z bawełny i nadają naszym łóżkom polerowany wygląd z białymi lamówkami biegnącymi wzdłuż szwu. Świetnie, jeśli chcesz wykorzystać dolną pryczę jako miejsce do wypoczynku (po prostu ubierz ją jak sofę!).

Stoliki nocne

Wspaniale jest umieścić książki i lampkę nocną obok dolnej pryczy!