Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Wskazówki dotyczące organizowania i zarządzania zabawkami Twojego dziecka

Czy kiedykolwiek wszedłeś do pokoju dziecięcego i po prostu byłeś w szoku, jak wygląda katastrofa, zwłaszcza po tym, jak go właśnie posprzątałeś? Wielu - jeśli nie większość - rodziców może odnieść się do tego uczucia porażki i frustracji na widok nieporządnego, niezorganizowanego i wręcz destrukcyjnego pokoju dziecięcego.

Bez względu na to, ile razy powiesz swoim dzieciom, aby odłożyły swoje zabawki, lub ile razy sam je odłożysz, każde dziecko w wiadrze wydaje się w ciągu kilku godzin wracać na podłogę. Jeśli masz dzieci, zabawki są niewątpliwie ważnym i nieuniknionym elementem wyposażenia Twojego domu.

Nawet jeśli jesteś w pełni świadomy tego faktu, sama ilość zabawek i gier, które mają, może łatwo wymknąć się spod kontroli, jeśli nie jesteś ostrożny. Dlatego tak ważne jest, aby mieć plan organizacyjny.

Kiedy już zdecydujesz, jakiego naczynia będziesz używał do utrzymywania porządku w zabawkach dla dzieci, rozważ następujące kroki:

Przyjrzyjcie się dziecku z oczu. Podczas organizowania pokoju dziecka ważne jest, aby zejść do poziomu wzroku, aby pomóc mu się zorganizować. Spójrz na przestrzeń, magazyn, meble, zabawki i inne przedmioty z punktu widzenia dziecka, a następnie wymyśl plan. Możesz być zaskoczony rezultatem!

● Włącz swoje dziecko do procesu. Podczas gdy ja może być kuszący po prostu przejąć i brodzić przez bałaganu twój dziecka pokój samotnie, wliczając one w cleanup może naprawdę pomagać ciebie puszek na dół drogi. Wykorzystaj proces organizacyjny jako czynność edukacyjną i postaraj się dowiedzieć, co działa, a co nie, aby Twoje dziecko było zorganizowane.

● Uprość i przechowuj. Jasne, pokój dziecka ma być zabawnym, bezpiecznym, wygodnym miejscem, w którym może się ono uwolnić i być, cóż, dzieckiem. Nie oznacza to jednak, że pokój nie może być zorganizowany. Zacznij od posortowania wszystkich rzeczy dziecka i uproszczenia. Jeśli masz młodsze dzieci, często odpowiedzią jest "biblioteka zabawek". Skrzynka z zabawkami lub ławeczka, którą niedawno zakupiłaś od Mamy, pozwala na stworzenie zestawu zabawek, do których mają łatwy dostęp i odkładanie ich z powrotem po zakończeniu.

Oceniaj, oceniaj ponownie i przekazuj. Zaleca się, aby co kilka miesięcy przeglądać wszystkie zabawki dla dzieci i ustalać, które z nich są najczęściej używane, a które nie są już popularne wśród dzieci. Jeśli przeprowadzicie drobne badania, szybko przekonacie się, że istnieje wiele sklepów wysyłkowych dla dzieci lub sklepów z artykułami oszczędnościowymi, które chętnie przyjmą czyste i delikatnie używane zabawki.

● Ułatwiaj odkładanie i trudniej się wydostać. Ostatni, ale na pewno nie najmniej ważny, najlepszy sposób dla skutecznego dziecięcego magazynu i organizacji jest robić jego lub jej zabawkom łatwiejszym odkładać daleko od ale trudnym dostawać out. Używa półki z książkami, pudełka z zabawkami, kosze i inne twórcze pomysły dla magazynu, aby upewnić się, że twój pokój dziecka nie zamienia się w strefę wojny po raz kolejny.

Z odrobiną cierpliwości i pomocą z naszego internetowego wyboru mebli dziecięcych i opcji przechowywania, w mgnieniu oka zorganizujesz pokój dziecka!