Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka była przytulna

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized

Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by sypialnia była przytulna, aby zapewnić im cały odpoczynek, którego potrzebują, by rosnąć, rozwijać się i funkcjonować codziennie. Przytulna sypialnia może różnić się od osoby do osoby, ale generalnie zrobienie sypialni przytulnej wymagałoby zrobienia z niej bezpiecznej, bezpiecznej i osobistej przestrzeni skupionej wokół indywidualnego dziecka i jego interesów. Dysponujemy szeroką gamą mebli dziecięcych na sprzedaż, które umożliwiają dzieciom stworzenie przestrzeni, którą kochają. Przestrzeń, która jest komfortowa i osobista, to przestrzeń, w której będą chciały spędzać czas. Środowisko do spania jest jedną z głównych rzeczy, które mogą przyczynić się do tego, jak dobrze dziecko jest w stanie spać; jeśli nie są zadowolone ze swojej przestrzeni do spania, prawdopodobnie nie będą chciały w pierwszej kolejności iść spać i będą miały trudności z zasypianiem, gdy to zrobią. To jest dlaczego jeden znacząco kroki w robić sypialni cosy dla dziecka jest zapewniać ciebie wciągać ich myśli i preferencje gdy projektować ich pokój dla początku. Od tam ty możesz zawierać niektóre te porady zapewniać ich sypialnię jest super cosy i zapraszający zapewniać dostawać najlepszy noc sen ewentualny.

Jeżeli chodzi o pora snu, im ciemniejszy tym lepszy. Idealnie byłoby, gdyby nie było tam żadnego źródła światła. Pomocne w tym mogą być zasłony lub żaluzje zaciemniające, szczególnie latem. Rozumiemy, że nie zawsze jest to proste, ponieważ niektóre dzieci boją się ciemności. W tym przypadku warto zainwestować w lampę do sypialni dziecka, która emituje ciepłą, relaksującą poświatę, a nie ostre światło.

Umieszczenie w pokoju różnych tekstur sprawia, że czuje się on bardziej komfortowo i zachęcająco; szczególnie puszyste tekstury, takie jak dywany czy dywany. Układanie różnych tekstur jest czymś, co projektanci wnętrz chcą robić we wszystkich pokojach, aby pomóc w ich ożywieniu.

Ciepłe, neutralne kolory są zwykle uważane za bardziej przytulne, dlatego też świetnie sprawdzają się w sypialniach. Dla dzieci, te kolory no mogą być tak zabawni jak lubią więc ty mogłeś rozważać lekko jaskrawych odcieniach tak jak pomarańcze i żółcienie. Alternatywnie, błękit jest uspokajającym kolorem, który działa świetnie w pokoju dziecka, więc ty możesz chcieć rozważać dodawać pop kolor w sypialni twojego dziecka.

Wykorzystanie dziecięcego magazynu i zapewnienie, że pokój jest utrzymywany w porządku i wolny od bałaganu, wszyscy wiemy jak trudne może być osiedlenie się w nieporządnej lub zagraconej przestrzeni i dzieci nie są różne. Robić use różne składowi pomysły pomagają dzieci utrzymywać ich sypialnię schludną; Jeżeli ty walczysz dla przestrzeni rozważasz robić use wielofunkcyjny meble i ścienny magazyn tak jak półki. Wielki sposób dostawać dzieci utrzymywać ich pokój schludny przed pora snu jest być może dodawać sprzątanie w ich wieczorną rutynę więc pokój jest gotowy dla pora snu.

Ja przychodzi jako żadny niespodzianka że technologia w sypialni no radzi. Światło emitowane przez ekrany takie jak telefony, telewizory i tabletki może mieć ogromny wpływ na jakość snu i szkodzić naszym cyklom snu. Ekrany takie jak te emitują niebieskie światło, które ma bezpośredni wpływ na hormon produkowany przez organizm, melatoninę. Melatonina jest hormonem, który reguluje cykl snu, a niebieskie światło może opóźnić uwolnienie tego hormonu, co oznacza, że sen jest opóźniony. Cyrkadowy rytm ciała, nasz zegar ciała, jest następnie zakłócony i nasze nawyki snu negatywny wpływ.

Oczywiście, gwiazdą pokazu jest samo łóżko. Zapewnienie dziecku przytulnego łóżka to coś więcej niż tylko zapewnienie mu wysokiej jakości pościeli, choć jest to ważne. Dodaj do mieszanki inne tkaniny, takie jak np. narzuty, koce i poduszki, aby zapewnić dziecku super przytulność i komfort. Upewniał się ciebie dostawać twój dziecka wkład na łóżku i pościeli, ten sposób prawdopodobnie będzie szczęśliwszy z ich łóżkiem i prawdopodobnie dostawać w nim przy nocą.

To jest dokąd ty możesz mieć trochę więcej zabawa, dodawać w bajkowych światłach lub innym ambientowym oświetleniu as well as zabawa małe akcesoria tak jak poduszki, sztuka ściany i prezentacje. To jest inny aspekt który może prowadzić twój dziecko i ich wyobraźnia; Jak wspominaliśmy, jeżeli są szczęśliwi w ich pokoju, są dużo prawdopodobni iść łóżko i spać zdrowo.

Chociaż ty możesz mieć twój swój odmianowych pomysły o co robi sypialni cosy, jest pewny zawierać twój dziecka myśli, osobowość i wyobraźnię w ich pokojowym projekcie gdy nigdy no znajdują ich pokoju pocieszający lub cosy jeżeli no czują jak ja jest ich przestrzenią. Wielki sposób znajdować równowagę między twój pomysłami i ich jest pozwolić one zawierać ich osobistego dotyk i zainteresowanie w postaci akcesoriów lub pościeli; Szeroka kolekcja zabawna dzieci pościel na sprzedaż która będzie pewny pomagać one wyrażać ich osobowość.

Przebudowa pokoju dziecięcego jest zawsze trochę wyzwaniem, a nigdy więcej...

Mój najmłodszy syn ma obsesję na punkcie Disney's Frozen. Chociaż nie jest zbytnio zainteresowany...

Podczas gdy pokoje zabaw, przynajmniej dla twoich dzieci, są miejscem pełnej radości...

Dołącz do naszych Imagineers, a będziemy w stałym kontakcie z ekscytującymi wiadomościami, ofertami specjalnymi, nowymi produktami, inspiracjami do wnętrz, poradami dotyczącymi domu i stylu życia oraz wieloma, wieloma innymi!

Zarejestruj mnie

Kupuj z zaufaniem od największego brytyjskiego dostawcy łóżek dziecięcych

Zobacz co nasi klienci mówią o naszych produktach z niezależnymi opiniami z Reviews.io

Jeśli znajdziesz swój produkt tańszy w innym miejscu, zadzwoń do naszych specjalistów ds. produktów, a my postaramy się dopasować cenę.

BHF zorganizuje zbiórkę niechcianych mebli, a następnie sprzeda je w swojej dużej sieci sklepów.

(poniedziałek - piątek 8-17)