Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

8 POWODÓW, DLA KTÓRYCH TWOJE DZIECI POWINNY SPAĆ W ŁÓŻKACH PIĘTROWYCH

Łóżko piętrowe, Król łóżek dziecięcych, od dziesięcioleci fascynuje dzieci z całego pokolenia. Przygoda, jaką przedstawia dla dzieci, zawsze zachwyca i pomaga każdemu małemu śpiącemu w łóżku sprawić przyjemność. Jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, czytaj dalej z naszych 8 powodów, dla których Twoje dzieci powinny spać w łóżku piętrowym.

1. Oszczędność miejsca

Największą korzyścią, jaką daje łóżko piętrowe, jest możliwość zaoszczędzenia miejsca. Idealne do mieszkań lub mniejszych domów/miejsc, łóżko piętrowe pozwala rodzeństwu na dzielenie pokoju przy jednoczesnym dwukrotnym wykorzystaniu tej samej powierzchni podłogi! Pozostawia to dużo miejsca na biurko do nauki, szafę i co najważniejsze, obszerny plac zabaw.

Łóżka piętrowe nie są jednak przeznaczone tylko dla osób z dwojgiem (lub więcej) dzieci - jeśli masz jedno dziecko, to drugie jest gotowe do spania dla gości, którzy nie muszą się kłopotać z noclegiem.

2. Bardziej przystępne cenowo i wygodne

Łóżko piętrowe często może być lepszym rozwiązaniem niż potrzeba pozyskania dwóch singli, King Singles lub podwójnych łóżek. Nie wspominając o potencjalnym dodatkowym koszcie ścianki przedniej lub bocznych barier ochronnych. Łóżka piętrowe oznaczają zakupy w jednym miejscu i zazwyczaj są wyposażone w barierki bezpieczeństwa już zainstalowane na górnej pryczy dla bezpieczeństwa.

3. Są zabawne.

Większość dzieci jest zachwycona perspektywą własnego łóżka piętrowego do swojej sypialni. Wspinanie się po drabinach, bycie wysoko w górze lub piętrowo na dole i okazja dla przyjaciół do pozostania nad nimi przynosi poczucie przygody do rutyny łóżka. Ta zabawna jakość pomaga zmniejszyć kłopoty z dostaniem się dzieci do łóżka w nocy. Zamiast tego, będą one chętne do spania we własnej pryczy przyjść spać.

4. Zdefiniowane przestrzenie

W obrębie wspólnej sypialni, tworzenie niezależnych przestrzeni może być trudne. Łóżko piętrowe może Ci w tym pomóc, udostępniając dzieciom własne, prywatne przestrzenie. Ta zdefiniowana przestrzeń może być dodatkowo podkreślona przez dołączenie zasłony w obrębie każdej pryczy w celu stworzenia prywatności i/lub dodanie pływających półek lub pudełek cieni do małego nocnego przechowywania, które dzieci mogą personalizować.

5. Promuje klejenie

Łóżka piętrowe to świetny sposób na dzielenie się rodzeństwem i przyjaciółmi oraz nawiązywanie więzi w dzień i w nocy. Jest to ważne dla rozwoju i umiejętności społecznych i może pomóc w przypadku maluchów, które mają problemy ze snem.

6. Opcje świetlne

Rodzeństwo dzielące pokój może mieć swoje pułapki, a jedną z nich może być ten, kto jest władcą światła. Jeżeli starszy dziecko lubi czytać przed łóżkiem ale młodszy dziecko potrzebuje wczesny pora snu, then wojna nad jeżeli światło jest na lub daleko może unikający dodawać niektóre osobistych klipsownicowych lampy piętrowe łóżko lub ściana. W ten sposób każde dziecko ma światło, którego może używać bez zakłócania spokoju drugiego.

7. Możliwości projektowe

Posiadanie łóżka piętrowego może zwolnić dużo więcej miejsca, zapewniając więcej miejsca dla Twojego projektanta wnętrz, z którym będziesz się dobrze bawić. Skorzystaj z nowej przestrzeni, aby stworzyć wyznaczone sekcje do nauki lub uzyskać ten Kids Teepee, który miałeś na oku.

Jeśli dolna prycza jest używana tylko podczas wizyt przyjaciół i rodziny, weź kilka dobrze dobranych poduszek i przekształć dolną pryczę w kanapę - idealny kącik do czytania i wylegiwania się w dzień i w nocy.

8. Fort Haven

Na koniec (i uważamy, że najważniejsze!), łóżka piętrowe stanowią najlepszą fortyfikację w deszczowy dzień. Nie ma potrzeby zaokrąglać mebli domowych i miotełek do konstrukcji. Łóżko piętrowe czeka tylko na to, aby prześcieradło się nad nim i przekształcid w zabawny fort dla fantazyjnej zabawy (nie wspominając już o jednym, który nie zajmie połowy salonu!).