Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Potrzebujesz biurka studenckiego dla swojego dziecka, aby uczyć się w domu?

Wraz z zamknięciem COVID-19 wszystkie systemy szkolne w całym kraju, dzieci mogły uczyć się w domu i mieć wirtualne lekcje z nauczycielami i kolegami z klasy. Zmiana ta była wyzwaniem zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci, ale istnieją sposoby, aby ułatwić tę zmianę. Twoje dziecko potrzebuje zorganizowanego i cichego miejsca do nauki i uczenia się, a nic nie przygotowuje naszych dzieci do dobrych nawyków nauczania lepiej niż odpowiednie biurko i w Magazynie Mebli dla Dzieci, mamy idealną kolekcję do zakupów.

Najlepsze biurka dla dzieci do nauki w domu

#1 Everglades Student Desk Driftwood

Zainspirowane amerykańskim uprzemysłowieniem, w czasach, gdy rzeczy były budowane z wielką starannością i miały służyć pokoleniom, przedmioty z kolekcji Everglades charakteryzują się czystymi liniami, obszernymi słupkami, bardzo głębokimi szufladami i pięknym wykończeniem Driftwood, wzmocnionym przez proces wykończenia DURA-Brush. Stoły zbudowane z doskonałej jakości rzemiosła i w 100% z litego drewna sosnowego, produkty z Kolekcji Everglades z łatwością przechodzą w każdy wystrój, mogąc przybrać kształt rolki lub stanowić idealne tło.

#2 Białe biurko Allen House Desk

Delikatne meble dziecięce o podwyższonym poziomie jakości materiałów i doskonałych właściwościach konstrukcyjnych zapewniających prawdziwą, trwałą wytrzymałość. Nasza ekskluzywna kolekcja Allen House Collection oferuje nieporównywalną wszechstronność z wypróbowanymi i prawdziwymi opcjami spania / przechowywania idealnymi do pokoju dziecka. Odwróć tacę na komputer. Trzy przestronne szuflady. Wszystkie szuflady są wykonane z litego drewna i wyposażone w stolarkę o przekroju w kształcie jaskółczego ogona, co zapewnia ich wyjątkową trwałość. Szuflady wyposażone są również w miękkie prowadnice zapewniające płynną i bezpieczną pracę szuflady. Pięć lat gwarancji producenta.

#3 Biurko Cambridge

Przedmioty z kolekcji Cambridge stanowią ogromną wartość w wysokiej jakości meblach z litego drewna. Solidne, solidne i trwałe meble, z którymi będą rosły Twoje dzieci! Solidna, solidna i trwała konstrukcja z litego drewna sosnowego. Brak płyty wiórowej. Jasno-białe wykończenie malowane. Duża wysuwana taca na klawiaturę / obszar roboczy z wysuwanym frontem. Dodatnie stopki szuflady zapobiegają przypadkowemu rozlaniu. Półka na procesor.

#4 Biurko studenckie Abbott Ridge

Kolekcja Abbot Ridge prezentuje wszechstronną stylistykę przejściową, która jest atrakcyjna w każdym wieku - od dziecka, przez nastolatka, aż po dorosłego. Wysokiej jakości konstrukcja z twardego drewna i ciepłe cynamonowe wykończenie w połączeniu z klasycznymi elementami tworzą kolekcję sypialni młodzieżowych o świetnym wyglądzie i trwałej wytrzymałości. Kolekcja Abbot Ridge to łatwy wybór, gdy szukasz wysokiej jakości mebli do sypialni dla dzieci, które będą służyć przez coraz więcej lat i dłużej.