Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Łóżko Dream Castle dla chłopców lub dziewcząt z naszymi nowymi panelami

Nie pozostaje nam nic innego, jak wcielić się w rolę, gdy zobaczymy nasz nowy

Łóżko na strychu stadionu dla chłopców i dziewczynek. Jest to ostateczny kryty zamek dla małego księcia i księżniczki, tworzący prawdziwy pokój zabaw dla Twojego syna lub córki.

Jeśli szukasz wyglądu, który pasuje do sztuki i wyobraźni, ale pozostawia Ci elegancki, funkcjonalny loft jutro, to masz szczęście do Stadionu. Nasze nowe panele do gry zostały zaprojektowane tak, aby pokrywać cały front i jedną stronę za pomocą zaprojektowanych, kolorowych paneli z oknami, drzwiami, szczeliną na pocztę, dekoracyjnymi detalami i małym parapetem. Dostępne są w dwóch kombinacjach kolorystycznych - różowy/biały/szary i niebieski/czerwony/szary.

Przednie wejście pozostaje "otwarte", aby skorzystać z paneli do zabawy!

Pod panelami znajduje się nasze najlepiej sprzedające się łóżko Maxtrix na wysokim poddaszu.

Panele można połączyć z wejściem po schodach, skośną drabinką od strony łóżka lub podestem ślizgowym - jak widać tutaj. Małe stopy mogą bezpiecznie wspinać się i zjeżdżać na tej nowo zaprojektowanej platformie, zbudowanej z myślą o Twoim dziecku. Wytrzymała poręcz zapewnia dodatkowe uchwyty na górze przed zsunięciem. A ponieważ zjeżdżalnia ta znajduje się obok łóżka, a nie przed nim, zaoszczędzisz miejsce na podłodze!

Teraz możesz dodać zjeżdżalnię do łóżka na wysokim strychu, a dzieci będą uwielbiać zjeżdżać przez cały rok!

Jeśli jesteś rodzicem szukającym wyższej/bardziej przestronnej przestrzeni na poddaszu pod łóżkiem, wtedy pokochasz Stadion. Przeciętny 6-8 latek może łatwo stanąć pod łóżkiem na strychu. Plus, tam jest mnóstwo miejsca dla stołów i krzeseł, kącików do czytania, kuchni do zabawy, skrzynek zabawek z kostiumami do przebierania się lub po prostu mata do zabawy! To właśnie tutaj ożywa prawdziwy dom zabaw!

A najlepsze w tej inwestycji jest to, że to miejsce do zabawy może naprawdę dorastać wraz z Twoim dzieckiem. Kiedy przyjdzie czas na przebudowę tego łóżka, można łatwo usunąć kolorowe panele do zabawy bez pozostawiania śladów. Panele można łatwo przymocować do łóżka za pomocą unikalnego mechanizmu, który sprawia, że są one solidne, a jednocześnie łatwe w montażu i demontażu.

Po usunięciu można zastąpić panele i przestrzeń pod strychem biurkiem lub schowkiem. Ty mogłeś także zmieniać wejście lub łączyć ten loft łóżko z innym Maxtrix łóżkiem tworzyć łóżko piętrowe lub narożny loft lub pryczę. Teraz masz funkcjonalne rozwiązanie dla swojego rosnącego dziecka korzystającego z tego samego łóżka.