Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Stwórz pokój dziecięcy z zestawami mebli koordynujących

Lubisz pasujące do siebie zestawy mebli? Czy wolałbyś kiedyś wyposażyć pokój dziecka we wszystko, czego może potrzebować od teraz do - śmiemy twierdzić - nastoletnich lat? Hej, zgadzamy się, że neutralne zestawy mebli są ponadczasowe i sprawiają, że koordynacja jest super łatwa! Dlatego mamy pasujące łóżka, komody, biurka, szafki nocne, schowki na zabawki i wiele innych. Tworzenie wymarzonej dziecięcej sypialni nigdy nie było tak zabawne zarówno dla rodziców jak i dla dzieci. Więc, idź i baw się dobrze odkrywając wszystkie opcje, które koordynują pięknie bez jakiegokolwiek niedopasowania kolorów!

Zbuduj swój idealny pokój dziecięcy

Gotowy na rozpoczęcie budowy idealnego pokoju dziecka z koordynowaniem mebli? Zacznij od najważniejszego elementu - łóżka. Łóżka Maxtrix mogą być tak samo wygodne i piękne jak samodzielne. Wysokie ścianki przednie i niskie stopy z łatwością tworzą bardziej tradycyjny wygląd. Wystarczy dodać kilka casegoodów i akcesoriów, aby stworzyć stylową sypialnię.

To samo odnosi się do naszych łóżek piętrowych. Śpij dwa lub więcej w tradycyjnym łóżku piętrowym twin-over-twin, twin-over-full, łóżku piętrowym w kształcie litery l, łóżku piętrowym triple stacked, łóżku piętrowym narożnikowym lub innym (mamy wiele opcji!). Wystarczy dodać komodę i/lub szafkę nocną, i gotowe! Potrzebujesz spać od czasu do czasu w jednej trzeciej na noc? Spróbuj pod łóżkiem bagażnik, który idealnie pasuje do łóżka. Spójrz na jedną z naszych najlepiej sprzedających się podwójnie pełnych pryczy - Slope.

Niewielka przestrzeń? Niskie sufity? Możesz połączyć cały swój zestaw mebli w jedną niesamowitą konfigurację strychu. Wystarczy wsunąć schowek i przestudiować elementy pod łóżkiem - czy wybierzesz niski loft, środkowy loft, czy wysoki. Później możesz wysunąć te elementy z powrotem jako samodzielne meble. Pokazujemy Ci przykład wysokiego, narożnego strychu z wieloma meblami pod dwoma podniesionymi łóżkami - spotkaj się z High Rise!

Kiedy już wybierzesz swoje łóżko - tradycyjne łóżko pojedyncze, piętrowe lub na strychu - teraz nadszedł czas, abyś wybrał swój mebel koordynujący. Nasze biurka i krzesła dostępne są w wielu rozmiarach z różnymi wariantami szuflad. Warto przyjrzeć się naszemu nowemu, najlepiej sprzedającemu się 2 szufladowemu biurku studenckiemu z nowoczesnym krzesłem:

Jeśli chcesz ozdobić mebel pięknymi liniami, wybierz biurko lub komodę Craft.

Przymocuj swoje biurko do swojego strychu, jak pokazano tutaj w naszym najlepiej sprzedającym się strychu Star high z biurkiem pełnej długości:

Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania niż do nauki? Wypróbuj którąkolwiek z naszych komód lub stołów nocnych z naprawdę głębokimi szufladami. Czy wiesz, że robimy jedne z najszerszych i najgłębszych szuflad w branży? Porozmawiajmy o przestrzeni do ukrycia tych wszystkich dziecięcych rzeczy! ;) Albo idźcie po regał na książki, żeby schludnie przechowywać materiały do czytania. Naszym ulubionym wyglądem jest łączenie wszystkich tych przedmiotów w jedną konfigurację, jak to widać tutaj z Low Riderem:

1- 2-Drawer Desk

2- Low Rider z prostą drabiną

3- Low Bookcase

Nie zapomnij o zabawkach! Układa jednostki magazynowe na sobie, aby stworzyć pojemną i praktyczną wieżę magazynową, która utrzymuje zabawki z dala od oczu. Dodaj stół do zabawy z krzesłami dla maluchów i przedszkolaków. Co za zabawny i praktyczny pokój zabaw!