Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

MASZ DZIECI W SYPIALNI DZIELĄCE SIĘ NIESZCZĘŚCIAMI? TU JEST 5 WSKAZÓWEK!

Rodzice często w pewnym momencie we wczesnym życiu swoich dzieci doświadczają kłótni. Kiedy mają więcej dzieci, widmo dzielenia sypialni przez dzieci podnosi głowę. Kiedy mamy więcej dzieci niż sypialni, jest to konieczność, a nie wybór i oznacza to zmianę sposobu spania. Może być tak, że zmniejszasz liczbę dzieci, ale problem pozostaje ten sam - jak dopasować je wszystkie wygodnie w jednym pokoju.

Na tym blogu przyglądamy się temu, jak dzielenie sypialni przez dzieci nie musi pozostawiać ich w ciasnocie i bez przestrzeni osobistej. Tak więc, przeczytaj dalej, aby uzyskać wskazówki, jak korzystać z mebli dziecięcych i przestrzeni dostępnej dla dzieci, aby ułatwić dzielenie się wszystkim.

Wskazówka pierwsza - Tworzenie przestrzeni osobistej

Konsekwencją tego, że Twoje dzieci dzielą pokój, jest to, że mogą czuć się, jakby nagle nie miały prywatności. Nie jest to tak naprawdę problem dla młodszych pupili, ale kiedy się zestarzeją, może się to zmienić w prawdziwy problem.

Jednym z rozwiązań tego problemu jest wykorzystanie mebli dziecięcych w pokoju do stworzenia osobistych, prywatnych przestrzeni dla każdego dziecka. Na przykład, jeśli masz dwójkę dzieci, być może pomyśl o zakupie mebli dziecięcych w dwójkach. 2 łóżeczka dziecię ce, 2 komody, 2 dużo miejsca do przechowywania dzieci ...wpadasz na ten pomysł. Następnie możesz stworzyć osobną przestrzeń z każdej strony pokoju, dając im miejsce do oddychania. Niektórzy rodzice w Singapurze posuwają się nawet do zasłony wzdłuż centrum pokoju, dając im dodatkową prywatność.

Wskazówka druga - Zaangażuj swoje dzieci w projekt pokoju.

Być może zauważyłeś, że dziesiątki i nastolatki mają wiele i wiele opinii. To, co naprawdę może pomóc w tym procesie, to skłonić ich do zaangażowania się w to, jak projektowany jest ich pokój. Jeśli pozwolimy im decydować o tym, dokąd idą łóżka dla dzieci, jak i reszta mebli dziecięcych, zamienia się to w coś ekscytującego. Dziecinna sypialnia, w której dzielą się swoimi doświadczeniami, może być również pomocna, pozwalając im wybrać inne aspekty. Pozwolenie im na podejmowanie decyzji w takich sprawach jak kolorystyka, zaszczepi dumę w ich przestrzeni i sprzyjającej pracy zespołowej.

Wskazówka trzecia - Przekaż im odpowiedzialność

Nic bardziej nie pomaga atmosferze w sypialni niż dawanie odpowiedzialności jednemu lub obu twoim dzieciom. Jeżeli jeden jest starszy od drugiego, być może rozważa dostawać starszego rodzeństwa zaangażowanego w bajkę na dobranoc lub w tucking w obowiązkach. Atmosfera jest naprawdę znacząco w dzieciach sypialnia dzieli scenariusze i odpowiedzialność może naprawdę pomagać.

Wskazówka czwarta - Scenariusze snu zataczania snu

Wyposażony w niezbędne łóżko z szufladą na łóżko/akcesoria do łóżka

Kiedy dwójka dzieci dzieli pokój, łatwo jest skłonić je do synchronizacji planów snu. Ważne jest jednak, aby każde dziecko trzymało się swojego czasu snu i rutyny sypialnej. Jeżeli twój berbeć jest zmęczony godzinę przed starszym rodzeństwem, troszczy się twój najmłodszego najpierw i wtedy łączy się z twój starszym.

Kluczem jest planowanie, jak również przestrzeganie wszystkich starych procedur, które miały miejsce przed rozpoczęciem dzielenia sypialni. Obejmuje to zakładanie PJ-ów, przytulanie i czytanie historii. Doskonalenie może trochę potrwać, ale zanim zaczniesz za długo, znajdziesz idealne rozwiązanie.

Wskazówka piąta - kupić Białą Maszynę Hałasową

Dla dzieci, które mają problemy z zasypianiem, biały hałas maszyny może być doskonałym dodatkiem do ich pokoju. Pomagają one uzyskać głębszy, spokojniejszy sen, zwłaszcza gdy dzieci dzielą pokój. Dzieci często budzą się nawzajem w nocy z hałasem, który wydają, a biały hałas znacznie to zmniejsza.

Kiedy dzielenie sypialni z dziećmi staje się konieczne, nie oznacza to, że dzieci muszą cierpieć. Myśląc trochę, będąc zorganizowanym i kreatywnym, Twoje dzieci mogą spać spokojnie na łóżku piętrowym, w bagażniku lub na strychu. Mniej miejsca nie musi oznaczać mniej prywatności lub przestrzeni do zabawy, a stosując się do naszych wskazówek, możesz to zrobić.