Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

4 rzeczy jakie Twoje dziecko może wybrać, które nie złamią banku

Nasze dzieci są aniołkami w głębi duszy i chcemy, aby miały wszystko, czego chcą, ale czasami pozostawienie im wyboru pokoju prawdopodobnie nie jest najlepszym sposobem wykorzystania pieniędzy, ponieważ prawdopodobnie nie mogą przewidzieć tych samych rzeczy, które my możemy przewidzieć. Wyrafinowany zestaw sypialni z twardego drewna może nie być dokładnie tym, czego chce Twoja 11-letnia dziewczynka, gdy Dora The Explorer jest dostępna, ale przyjdzie jej to docenić później, gdy wyrośnie z Dora The Explorer. Istnieją sposoby na uniknięcie nieszczęśliwych napadów bez konieczności oddawania setek dolarów do ich rąk. Są 4 osobiste akcenty:

Wyciąganie szufladek

Używanie uchwytów i małych knick-knacków, które posiadają ich meble, jest ekscytujące na poziomie dziecka. Dodawanie kwiatów stokrotek i zdjęć ich ulubionych postaci z kreskówek to świetny sposób, aby je zmienić i dać im poczucie indywidualizacji, nie dając im zbyt wiele siły. Sprawdź niektóre z naszych projektów i zobacz, co Twój maluch preferuje. To trochę więcej zabawy dla rodziny, ponieważ jest to coś, co może nauczyć Twoje dziecko, jak nie wszystko powinno być brane tak jak jest. To świetny sposób na pokazanie, jak Twoje dziecko ma kontrolę nad swoim światem.

Wentylatory sufitowe

Posiadanie kolorowego wentylatora sufitowego jest zabawą dla Twojego dziecka, ponieważ jest to dynamiczna część ich pokoju i dodaje kolorowej finezji i poczucia "chłodu", szczególnie jeśli ich pokój ma wiele kolorów idących dalej. Najlepsze jest to, że gdy Twoje dziecko wyrosną na styl wentylatora sufitowego, zmiana łopatek jest tak łatwa jak odkręcenie kilku śrub. Proste projekty to najlepsze rozwiązanie dla Twojej rodziny!

Torby fasolowe

Torebki fasolowe są kupą zabawy i dają Twojemu dziecku wyjątkowe poczucie "Cool!", gdy ma kolegów do zabawy. Torebki fasolowe są świetne, ponieważ jeśli nie podoba Ci się wzór na nich lub jeśli Twój maluch wyrosną na wzór, możesz po prostu kupić nową skórę, aby umieścić całą torbę w celu "dorastania" ich pokoju trochę więcej.

Farby i tapety

Oczywiście, najlepszym sposobem na wywarcie ogromnego wpływu na sypialnię dziecka (i na nie) jest zaskoczenie malowaniem ich pokoju! Czy nie byłoby wspaniale zobaczyć wyraz ich twarzy, kiedy zmieniasz kolor ich pokoju na ulubiony, kiedy są w szkole? Zawsze wspaniale jest grać głupka i zachowywać się tak, jakby ich pokój zmieniał kolor na swój własny, gdy byli poza szkołą. To zabawny sposób, aby mama i tata mogli cieszyć się razem po południu i jeszcze bardziej zabawny sposób, aby pokazać dziecku, jak go słuchasz i dać mu znać, że jego opinia ma znaczenie. Daje twój berbeć zabawnej niespodziance ten lato.

Te są wszystkie wielcy pomysły osobiste dotknięcia przynosić w życie twój dzieci, ale no mogą robić bez twój rodziny pracuje wpólnie i zaczynać out przeglądać nasz wybór meble i dostawać uczucie dla co lubi everyone. Tego lata, zróbcie wielką zmianę lub przygotujcie się na nową. Możliwości są ograniczone tylko przez Was, więc dlaczego nie zacząć już teraz?