Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Dlaczego podwójny rozmiar łóżek dla małych dzieci jest najlepszy

Kiedy nadszedł czas, aby przenieść dziecko z łóżeczka do "prawdziwego" łóżeczka dziecięcego

jest wiele rzeczy do rozważenia, w tym czas i podejście. Pomóż dziecku i wszystkim osobom zaangażowanym w realizację tych prostych wskazówek i pomysłów ułatwić tę zmianę. Odkrywa łóżkowe wybór opcje, korzyści bliźniacze rozmiary berbecia łóżka i ustawianie porady maksymalizować pokój bezpieczeństwo i przestrzeń.

Robi bezpieczeństwu TOP priorytetowi

Bezpieczeństwo zaczyna się od składu łóżka. Dlatego poszukaj naturalnych materiałów - uwielbiamy lite drewno - i wykończ je wodnymi bejcami lub lakierami o niskiej zawartości LZO. Eliminujemy występy (czyli rzeczy wystające) i wybieramy zaokrąglone narożniki, które pomagają dzieciom uniknąć urazów lub utknięcia (np. bluza z kapturem zaplątana w słupek łóżka). Uznawać za priorytet firmy, dla których bezpieczeństwo jest priorytetem;

Toczy się dyskusja na temat łóżek uniesionych z podłogi w stosunku do poziomu gruntu. Podczas gdy łatwo sobie wyobrazić dziecko poruszające się po materacu na podłodze, wielu ekspertów zaleca "prawdziwe łóżko" z nogami uniesionymi z podłogi, aby określić przestrzeń, ustanowić rytuał chodzenia do łóżka INTO i zachować powierzchnię do spania tylko dla dziecka. Tak więc psy, rodzeństwo, nawet rodzice nie roszczą sobie prawa do miejsca do spania przed twoim dzieckiem. Dlatego też, podniesione łóżko jest również znacznie bardziej higienicznym rozwiązaniem, pozwalającym na przepływ powietrza pod materacem i odpowietrzanie go od dołu.

Poręcze bezpieczeństwa są krytyczne w fazie przejściowej i są przydatne znacznie dłużej niż niemowlęta. Podczas gdy szyny napinają przed regularnymi bliźniaczymi rozmiarami berbeć łóżkami, my także polecamy tylne szyny unikać dzieci dostawać utknięcie między łóżkiem i ścianą. Maxtrix best-selling Yeah jest świetnym przykładem bliźniaczego rozmiaru berbecia łóżko z barierkami bezpieczeństwa i dwoma wejściami z przodu.

Wysokość barierki bezpieczeństwa jest krytyczną cechą, którą należy wziąć pod uwagę przy zakupie najlepszego łóżka. Każde łóżko Maxtrix wyposażone będzie w 16" wysokie barierki bezpieczeństwa, które w przypadku użycia z 5" niskoprofilowym materacem.

(zalecane), zostawia unoszącą się na wysokość 11" szynę zapewniającą dodatkowy, bezpieczny sen.

Zmaksymalizuj przestrzeń w pokoju dziecinnym

Generalnie, maluchy i małe dzieci mają mniejsze pokoje, co jest kolejnym powodem, dla którego kochamy podniesione łóżka. Dodanie szuflad do przechowywania lub kufra tuż pod łóżkiem to świetny sposób na zrobienie dodatkowej przestrzeni. Dzieci uwielbiają łóżka kuferkowe do szybkiego noclegu, a rodzice mają wygodne miejsce do odpoczynku, podczas gdy junior przygotowuje się do zasypiania. Z Maxtrixem możesz wybierać spośród wielu różnych opcji pod łóżkiem.

Łatwo przekonwertuj swoje podwójne łóżka dla maluchów.

Pamiętasz, ile uwagi poświęcono jego pierwszej pięknej szopce? Wiele maksymalnych budżetów przedszkolnych tylko po to, aby ją zastąpić w ciągu pierwszych kilku lat. Jeśli to ty, nie martw się. Dzieci rosną i potrzeby zmieniają się drastycznie w ciągu pierwszych 10 lat życia. Dlatego wielu rodziców kupujących swoje pierwsze łóżko dla "dużego dziecka" szuka czegoś, co zmienia się w czasie. I to właśnie dlatego podwójne łóżka Maxtrix dla maluchów działają!

Jako łóżka konwersyjne, masz możliwość przejścia na jeszcze większe łóżka dla dzieci - od malucha do nastolatka (nawet do college'u)! Oto jak to działa... Zacznij od podstawowego łóżka na podłodze.

Dodaj zabawne górne namioty lub ozdobne zwieńczenia, aby uczynić je zabawnym, niepowtarzalnym projektem.

Wybierz wariant (3 style headboardów w 3 ponadczasowych kolorach), który sprawia wrażenie ponadczasowego i tworzy idealny wygląd.

Kiedy czas jest dobry, usuń barierki ochronne - albo na raz albo z czasem (najpierw z przodu, potem może z tyłu), tworząc klasyczne łóżko bliźniacze (lub pełne!).

Wykończ pokój współgrającymi, drewnianymi meblami.

Dodaj je więc do niego, a z czasem zmień! Ten podstawowy łóżko mógł jeden dzień słuzyć jako wierzchołek pryczowego łóżka z drugim łóżkiem pod spodem. Lub, być może ja jest opóźniony podnoszący loft łóżko z gabinetem, składem lub zabawą gra zasłony z poślizgiem. Po prostu dodaje prawą nogę rozszerzenie wzrost, drabinki lub schody i akcesoria.

Ostatecznie, dolna linia jest że gdy ty wybierasz Maxtrix, twój berbeć łóżko jest rdzennym budulcem jakaś nasz awesome łóżko kombinacja - potrójni, rogi, L-kształtni, cokolwiek ty widzisz w Maxtrix asortymencie - ten łóżko konwertuje z czasem.

Zespół projektantów łóżek dla niemowląt

Gotowy na stworzenie idealnego pierwszego łóżka "Big Girl" lub "Big Boy" do pokoju twojego dziecka? Nasz zespół projektantów jest gotowy i gotowy do przyjęcia wymiarów Twojego pokoju, wieku dziecka i preferencji łóżka. Jesteśmy również po to, aby pomóc Ci zainwestować w idealne, bezpieczne łóżko z litego drewna, które będzie służyć Ci przez wiele lat.

Proszę zauważyć, że łóżka Maxtrix twin sized berbecia i wszystkie inne zawierają składniki, które niosą małe części. Tak więc, są one zalecane dla dzieci od 3 lat.