Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Pod łóżkiem zasłony dla twojego dziecka - niskie, średnie lub wysokie!

Czy wiesz, że mamy zasłony dla każdego rozmiaru łóżka piętrowego lub strychowego Maxtrix - niskiego, średniego lub wysokiego? Dzięki większej ilości kombinacji kolorów i stylów do wyboru, pokochasz zakupy na zasłony na łóżko piętrowe. Jasne kolory i wzory tworzą odrobinę zabawy dla każdego pokoju dziecięcego. Ponadto masz do dyspozycji trwałe, dobrze wykonane zasłony, które dziś tworzą pokoje zabaw, ale mogą być łatwo zdejmowane bez szkody dla drewna, gdy dziecko jest starsze.

Mamy kilka zestawień kolorystycznych tkanin, które pasują do palety wzorniczej każdego pokoju dziecięcego - chłopca lub dziewczynki! Oto kilka ulubionych kolorów pracowników!

Soft Pink, Hot Pink, WhiteBlue, Red, GreyBlue, Light Blue, OrangePurple, Grey, Hot Pink

Niskie Lofty z zasłonami

Te zasłony zawsze stanowiły element wewnętrznej zabawy dla każdego niskiego strychu Maxtrix. Przedszkolaki uwielbiają namioty i forty, w których mogą bawić się w chowanego. Na szczycie listy naszych bardzo popularnych niskich loftów z zasłonami pod łóżkiem znajdują się

Yang & Easy Rider

Środkowe prycze z zasłonami

Bestsellerem Maxtrix jest łóżko piętrowe o średniej wysokości z prostą lub skośną drabiną, nazywane "Get It" lub "Got It". Uwielbiamy to, jak fajnie wygląda z zasłonami - szczególnie z naszymi nowymi kombinacjami kolorów szarości - dla Twoich dzieci w wieku podstawowym.

Wysokie łóżka z zasłonami

Nasze przedłużenia zasłon umożliwiają spojrzenie na nasze wysokie prycze i środkowe lofty! Po prostu dodaj nasze paski Mid Loft Strips do naszych zwykłych zasłon, aby uzyskać wysokość, której potrzebujesz do wysokiej pryczy! Zobacz, jak niesamowicie te tkaniny wyglądają na naszych nowych - i szybko się sprzedających - firankach Poof.

Szybki przewodnik po zakupie zasłon Maxtrix Under Bed Curtains

Ponieważ istnieje tak wiele opcji, oto krótki przewodnik po zakupach, który pomoże Ci wybrać odpowiedni rozmiar zasłon:

  • - Low Lofts, Low Bunks, Mid Bunks: regularne zasłony pod łóżkiem wymienione jako "Low Loft" lub "Under Bed Curtain".
  • - Mid Lofts & High Bunks: Spójrzcie na nasze "Mid Loft Curtain Extension" lub "Mid Loft Under Bed Curtain".

I, pamiętaj, tak jak nasze łóżka, nasze zasłony również mogą dorastać wraz z twoim dzieckiem. Jeśli masz już niski strych Maxtrix i chcesz przekształcić go w środkowy lub wysoki strych lub pryczę, po prostu zdobądź odpowiednie przedłużacze nóg i dodaj pasek zasłon na środkowym strychu w tej samej kombinacji kolorystycznej. Tak łatwo jest pozwolić, aby Twoje łóżko rosło wraz z dzieckiem!