Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Projektowanie pokoi dziecięcych ze specjalistycznymi łóżkami i meblami dla dzieci

Robisz zakupy na łóżka i meble dla dzieci i po prostu nie możesz znaleźć idealnego ustawienia? Cieszymy się, że posiadamy własny zespół projektantów, który pomaga naszym klientom tworzyć konfiguracje, które maksymalizują ich przestrzeń i potrzeby funkcjonalne.

Bez względu na wyzwania związane z pomieszczeniem, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Ograniczenia przestrzenne? Potrzebujesz spać z wieloma dziećmi? Chcesz dodać funkcje przechowywania, nauki i zabawy? Ponieważ nasze łóżka są w 100% konfigurowalne, nasze opcje są nieograniczone. A najlepsze jest to, że z czasem możesz zmienić wygląd swojego łóżka dzięki naszemu modułowemu systemowi łóżek. Oto kilka przykładów na to, jak zapewniliśmy projekt pokoju dziecięcego z unikalnymi łóżkami i meblami dla dzieci.

Przykład 1: Mały pokój + Sufity pod kątem

"Mam naprawdę mały pokój z funky pod kątem sufitów, które są niskie w niektórych częściach - jak mogę najlepiej zmieścić łóżko piętrowe w tej przestrzeni?"

W tym przypadku, nasi projektanci pomogli określić dokładne wymiary od podłogi do górnej części górnego łóżka. Przestrzeń na głowę była ważna dla tej rodziny, ponieważ starsze dziecko miało znajdować się na górnej pryczy. Pomiar dokładnej przestrzeni od powierzchni materaca do sufitu pomógł określić, które łóżko wysokościowe będzie najlepiej pasowało do tego łóżka.

Nasi projektanci polecili niskoprofilowe materace do górnego łóżka, aby zmaksymalizować przestrzeń nad głową. Ten pomysł miał również sens w przypadku łóżka dolnego. Dzięki 5-calowemu profilowi materaca dolna część pryczy staje się bardziej przestronna - szczególnie w przypadku konstrukcji z dolną pryczą.

Do ustawienia łóżka piętrowego wykorzystaliśmy jedną wysoką ścianę i zdecydowaliśmy się na konfigurację łóżka w kształcie litery "L". W ten sposób ściana dolna łóżka siedziała pod skośnym sufitem. Na tylnej ścianie można było również umieścić wysoką komodę. Końcowy wygląd okazał się być świetnym rozwiązaniem, które w bardzo kompaktowym pomieszczeniu śpi dwóch szczęśliwych chłopców.

Przykład 2: Wygląd niestandardowego Carpentera

"Buduję dom i rozważam zabudowę naszej wspólnej sypialni dla czterech osób z łóżkami piętrowymi. Czy oferuje pan coś, w co nie muszę się angażować?"

Nasi projektanci byli w stanie dostosować niesamowite poczwórne łóżko piętrowe z klatką schodową w środku. W tym przypadku, pokój był wystarczająco długi, aby go pomieścić.

Dodali pod łóżkiem szuflady do przechowywania, aby maksymalnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń dostępną w pokoju.

Wymiary podwójnej pryczy XL idealnie wpasowały się w istniejącą wcześniej przestrzeń, a klient otrzymał wbudowany wygląd bez konieczności angażowania stolarza!

Przykład 3: Wąskie pomieszczenie, wysokie sufity

"Staram się przespać 3 dzieciaki w jednym pokoju - ale nie mam tyle miejsca - ale sufity są wysokie. Możemy ułożyć trzy łóżka jeden na drugim?"

Tak, możesz! Z Maxtrixem jest całkiem łatwo. Nasz zespół projektantów pokoi dziecięcych zdecydował się po prostu na jedną z naszych potrójnych prycz - trzy podwójne łóżka na sobie. Pomogło to klientowi skorzystać z wysokich sufitów, a jednocześnie zapewniło prywatne kwatery dla wszystkich trzech dzieci.

Przykład 4: Storage Haven

"Moje dziecko ma dużo ubrań do zabawy i uwielbia się przebierać. Dlatego potrzebuje dużo szuflad do przechowywania. My, niestety, nie mamy miejsca na wiele komód, a jej szafa jest mała.

Nasze lofty do przechowywania są idealne do tego scenariusza. Podnoszenie łóżka pozwala na przechowywanie pod nim komód. Nasi projektanci wybrali wejście na klatkę schodową dla jeszcze większej ilości opcji szuflad wysuwnych.

A ponieważ ta młoda dziewczyna również bardzo lubiła rysować i kolorować, studenckie biurko z szufladami i krzesłem dopełniło tego wyglądu. Zdecydowali się położyć biurko na końcu, aby zmaksymalizować kwadratowy obraz tego mniejszego pokoju dziecięcego.

Przykład 5: Zakwaterowanie dla dorosłych

"Uwielbiamy łóżka piętrowe do pokoju naszego syna, ale od czasu do czasu musimy zakwaterować starszych kuzynów i/lub dorosłych krewnych, ponieważ nie mamy dodatkowego pokoju gościnnego". Czy są tam łóżka piętrowe, które są wystarczająco duże, aby dorośli mogli spać wygodnie?

Ten klient miał szczęście. Wraz z wprowadzeniem na rynek naszej nowej linii łóżek piętrowych i strychowych XL i Queen, nasi projektanci mieli o wiele więcej możliwości, aby spełnić to życzenie. Wybrali łóżko podwójne zamiast Queen. Górne łóżko było używane, gdy goście byli w mieście, a młodsze dziecko bezpiecznie wspinało się po drabinie pod kątem.

Rozmiar łóżka Queen na dole jest idealny dla dorosłych, zapewniając wystarczająco dużo miejsca na stopy i głowę, aby spać wygodnie.