Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Top Porady dla tworzenia stylu Scandi sypialnia dla twoich dzieci

Podczas projektowania sypialni dziecięcej, będziesz miał do wyboru wiele różnych stylów i motywów. Podczas gdy niektóre rodzice mogą kusić iść playful i śmiały, te dni, ja zostać coraz bardziej popularnym tworzyć ponadczasową sypialnię, i często Scandi styl jest pierwszym wyborem w tym względzie. Jest to idealny styl każdego, kto żyje minimalistycznym stylem życia i istnieje wiele korzyści, aby wybrać to dla swojego pokoju dziecięcego.

Jeżeli ty polubiłeś tworzyć skandynawski styl sypialnię dla twój małego jeden, utrzymuje czytać dzisiaj. Nasz zespół przygotował listę najlepszych wskazówek, które pomogą Ci stworzyć przestrzeń, która będzie prosta, a jednocześnie funkcjonalna. Bez względu na to, czy projektujesz pokój dziecinny gotowy do przyjazdu, czy też dostosowujesz i przebudowujesz sypialnię dziecka w miarę jego starzenia się, wskazówki te ułatwią Ci stworzenie skandynawskiego wystroju wnętrza.

Zacznij od pustego, neutralnego płótna i stwórz

Podstawa każdej sypialni w stylu Scandi powinna być neutralna, więc wybieraj szarości, biele i kremy jako kolory ściany i podłogi. Ty możesz wtedy budować up od to dodawać zakres pastelowi colours lub okazjonalny pop jaskrawy kolor. Zaczynać z pustym płótnem pozwala ciebie zostawać wśród Scandi stylu, ale wciąż robić pokój unikalny.

Skup się na jakości nad ilością

Ja może być łatwy dostawać niesiony daleko od twój dzieci sypialni meble i ty możesz znajdować ciebie chcieć kupować liczne rzeczy, ale to jest no co skandynawski styl sypialnia jest wokoło. Postaraj się skupić na jakości i wyglądzie tych przedmiotów. Idealnie byłoby, gdybyś miał tylko istotne elementy mebli w pokoju, aby zapobiec ich zagraceniu i zatłoczeniu.

Korzystaj z mebli wielofunkcyjnych

Trzymając się tylko niezbędnych mebli w stylu skandynawskim, będziesz czerpał korzyści z posiadania przedmiotów wielofunkcyjnych. Wybierz klasyczne meble, które nie tylko będą łatwe do zaadaptowania w miarę dorastania Twoich dzieci, ale także meble, które mogą mieć różne zastosowania. Na przykład, boczne stoliki do łóżek, które są również szafkami, oraz skrzynki na zabawki, które są również ławkami/siedziskami.

Nie bójcie się wypowiedzieć

Tylko dlatego, że skandynawski styl jest uproszczony, nie oznacza, że nie można się bawić i nie można wydać oświadczenia, przecież jest to sypialnia dla dzieci. Czemu nie wykorzystać sztuki ściennej do stworzenia charakterystycznej ściany lub wybrać unikalne łóżko tematyczne jako centralny element? Podczas gdy większość przestrzeni będzie kolorowa neutralnie, nadal możesz sprawić, że pokój będzie zabawny i pomysłowy.

Przechowywanie jest absolutnie niezbędne

Dzieci często mają wiele rzeczy, od ubrań po zabawki, jest wiele, które trzeba będzie przechowywać. Oczywiście sypialnia w stylu Scandi musi być schludna i uporządkowana, więc zapewnienie odpowiedniego przechowywania jest niezbędne. Wybierać kawałki skandynawski meble które dopasowywają pokój ale które mogą także używać dla magazynu pomaga ciebie zapewniać że wszystko ma dom.

Accessorise z teksturami i wzorami

Nadal będziesz chciał, aby Twoja sypialnia w stylu Scandi była ciepła i domowa, więc upewnij się, że masz do niej dostęp. Używaj różnych tekstur i wzorów, aby pomóc podnieść pokój i sprawić, by był on przytulny dla Twojego dziecka. Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu poduszek rozpraszających lub rzucać i koców. Dopasowanie lub kontrastowanie innych kolorów lub faktur w pokoju pomoże ożywić przestrzeń.

Tworzenie dziecięcej sypialni w stylu Scandi

Miejmy nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Ci stworzyć sypialnię, którą Twój maluch pokocha, ale która również bezproblemowo wtopi się w resztę Twojej minimalistycznej nieruchomości. Sypialnie w stylu skandynawskim są ponadczasowe i kiedy już zestawisz podstawy, będziesz w stanie nieustannie dostosowywać przestrzeń w miarę dorastania Twojego dziecka. Ten projekt sypialni jest taki, że zawsze będzie świeża, czysta i spokojna, co czyni ją idealną bezpieczną przystanią dla Twojego malucha.