Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Kiedy przerzucać materac 2-stopniowy?

Czy zastanawiałeś się, kiedy bezpiecznie jest obrócić swój 2-stopniowy materac do łóżeczka? Jeżeli ty miałeś, lub myślisz kupować materac który oferuje płaską, twardą powierzchnię dla niemowląt i nieco bardziej wyściełaną stronę dla berbeci; Ty prawdopodobnie zastanawiasz się kiedy był odpowiedni czas przerzucać od strony niemowlęcia na stronę berbeci.

Chociaż each dziecko jest różny, klienci typowo przerzucają ich łóżeczkowy materac gdy ich dziecko jest wokoło 12 miesięcy, chociaż twój dziecko może być gotowy mieć ich materac przerzucony trochę prędzej lub może nawet później - więc ja jest zawsze najlepszy sprawdzać z twój pediatrą pierwszy.

Jeżeli zakupiliście materac do łóżeczka 2-stopniowego, możecie się również zastanawiać jak rozpoznać obie strony. Każdy sprzedawany przez nas 2-stopniowy materac Kołysanka Ziemia i Naturepedic ma wszytą metkę, która wyraźnie informuje o tym, która strona jest którą. Jędrna, płaska powierzchnia ma decydujące znaczenie dla bezpieczeństwa dziecka, dlatego też strona niemowlęca jest bardziej jędrna, podczas gdy strona malucha ma dodatkową amortyzację dla wyściełanego twardego podparcia.

Naturalne materace łóżeczkowe są zaprojektowane przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie Twojego dziecka. Komisja ds. bezpieczeństwa produktów konsumenckich (Consumer Product Safety Commission - CPSC) zaleca, aby w celu zmniejszenia ryzyka uduszenia się niemowlęcia, w łóżeczku dziecięcym znajdowała się twarda, płaska powierzchnia łóżeczka, bez miękkiej pościeli. Nie używaj żadnych koców ani poduszek do czasu konsultacji z lekarzem.