Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Wskazówki dotyczące kupowania łóżek piętrowych

Czy jesteś rodzicem obdarzonym błogosławieństwem bliźniaków lub trojaczków, czy też zdecydowałeś się dodać jeszcze jeden tobołek radości do swojego starszego dziecka? Cóż, jeśli jesteś tym, o którym mówimy, zrekonstruowanie sypialni twojego dziecka, aby pomieścić resztę jego rodzeństwa, to jedna rzecz, która przyjdzie do głowy, gdy będziesz myśleć o sposobach na utrzymanie ich szczęśliwych i wygodnych. Jeżeli ty już wziąć spojrzenie na niektóre nowożytnych piętrowych modeli łóżka, then ty już znasz że tam są niektóre kluczowi czynniki ty potrzebujesz myśleć o tak jak rozmiar twój dziecko pokój i wysokość sufit. Musisz również myśleć o wieku swoich dzieci, ponieważ większość łóżek piętrowych jest zalecana dla dzieci w wieku 6 lat i więcej.

W ten sposób, czy ty jesteś początkującym zaczynającym lub po prostu profesjonalistą przyglądającym się ulepszać twój dzieci sypialnię, tutaj są pięć górnych końcówek które prowadzą ciebie przy kupować łóżko piętrowe.

Obliczyć rozmiar swojej przestrzeni

Jest to pierwszy czynnik, o którym należy pomyśleć przy wyborze łóżka piętrowego. Tutaj musisz być bardzo dokładny, gdy mierzysz rozmiar swojej podłogi i wysokość sufitu. Ponieważ łóżka piętrowe są zaprojektowane tak, aby iść na siebie nawzajem, wysokość łóżka jest tym, co liczy się najbardziej, ponieważ powinno ono zostawiać przynajmniej 2 stopy między górnym łóżkiem a sufitem, aby zapobiec uderzeniu twoich dzieci o sufit podczas stania.

Styl łóżek piętrowych

Łóżka piętrowe są dostępne w różnych stylach i konfiguracjach, w zależności od liczby i wieku dzieci. Najbardziej podstawowe podkategorie łóżek piętrowych obejmują: łóżka podwójne na podwójnych łóżkach piętrowych, łóżka podwójne na pełnych i pełne na pełnych łóżkach piętrowych.

Jeśli szukasz bardziej zaawansowanych konfiguracji, możesz poszukać innych stylów łóżek piętrowych, takich jak łóżka strychowe, które są wyposażone w górne łóżko bez dolnej pryczy. W tym przypadku dolne łóżko może być łóżkiem piętrowym, które można zamontować lub rozłożyć.

Możesz również pomyśleć o łóżku piętrowym, które pochodzi z trzecim łóżkiem piętrowym na dole standardowego łóżka piętrowego. Trzecia pnia może być usunięta lub zamontowana z łatwością w przypadku, gdy istnieje trzecie łóżko piętrowe.

Pomyśl o materiale

Łóżka piętrowe wykonane są z dwóch głównych materiałów - metalu i drewna. Teraz, wybierając łóżko piętrowe, musisz zrozumieć, że każdy z tych dwóch materiałów ma swoje wady i zalety, jeśli chodzi o trwałość i gwarancję bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Na przykład, metal jest mniej kosztowny i bardzo trwały, gdy jest używany do produkcji łóżek piętrowych. Jest również odporny na zarysowania i może wytrzymać długie lata intensywnego użytkowania. Jedną z wad jest jednak to, że metal ma tendencję do bardzo niskich temperatur po dotknięciu, co czyni go najgorszym materiałem, jaki można sobie wyobrazić w zimie.

Z drugiej strony, drewno jest zwykle bardzo drogie. Najlepsze jest jednak to, że oferuje cieplejszą atmosferę snu w porównaniu z metalem. Jest również otwarte na różne potrzeby dekoracyjne w przypadku konieczności pomalowania łóżek piętrowych w celu spełnienia określonych wymogów dekoracyjnych.

Weź pod uwagę bezpieczeństwo Twoich dzieci

Mimo, że łóżka piętrowe świetnie nadają się do oszczędzania miejsca, powinny oferować najwyższy poziom bezpieczeństwa ciekawskim dzieciom. Tak jak każdy inny mebel, który dodajesz do pokoju dziecięcego, łóżko piętrowe powinno chronić dzieci przed wszelkimi wypadkami. Powinno być wyposażone w poręcze po bokach, ścianę czołową i płytę nożną, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo przez cały czas.

Schody lub drabinki

Jest to czynnik, na który największy wpływ ma wiek twoich dzieci. Jeśli twoje dzieci są za małe, aby korzystać z drabiny, a może jeśli są mniej pewne siebie, najlepszym sposobem jest zainwestowanie w łóżko piętrowe ze schodami. Schody są łatwe do wspinania się i oferują dodatkową ochronę przed poślizgiem i wypadkami poślizgowymi.

Z drugiej strony, jeśli Twoje dzieci są wystarczająco dojrzałe, to drabina będzie idealnym rozwiązaniem. Pamiętaj, że schody są najlepsze, jeśli w pokoju dziecka jest wystarczająco dużo miejsca. Jeżeli jednak przestrzeń jest problemem, drabina może stanowić alternatywę.

Wniosek

Podsumowując, istnieje wiele innych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie łóżka piętrowego. Czynniki takie jak dostępność, motyw sypialni i przestrzeń do przechowywania również odgrywają ważną rolę szczególnie dla tych rodziców, którzy lubią wystrój wnętrza.

Chociaż czynniki te są równie ważne, to pięć z nich, o których wspomnieliśmy w tym poście, jest jednymi z najważniejszych, które mogą znacząco zmienić sytuację, jeśli zostaną pominięte.

Tak więc, czy jesteś początkującym lub profesjonalistą w świecie łóżek piętrowych, ten post zaoferował Ci przewagę, która pomoże Ci podjąć świadomą decyzję.