Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Kiedy powinienem zacząć robić zakupy w łóżeczku dziecięcym?

Dobrze jest pomyśleć o swoim żłobku na długo przed powitaniem dziecka na świecie. Pod koniec pierwszego trymestru powinieneś zacząć zbierać pomysły, wyczyścić przestrzeń na meble dla dziecka i myśleć o kolorach, które planujesz wykorzystać w pokoju. Mimo, że łóżeczka dziecięce znajdują się w magazynie, większość łóżeczek zajmuje od 6 do 8 tygodni, a niektóre z nich trwają do 12-16 tygodni. Niektóre wybory rozważać są czy kupować łóżeczko i kawałek używać jako zmieniający teren, lub łóżeczko które oferuje wszechstronność zmieniać w berbeć i/lub pełnego rozmiaru łóżko rosnąć z twój dzieckiem; as well as komoda które mogą używać jako zmieniacze i nieść w przyszłość as well as inni składowi kawałki.

Ty prawdopodobnie chcesz twój dziecka łóżeczko i inny przedszkolny meble ustawiający w pokoju przed twój dziecięcym prysznicem, po to, aby mieć rzeczy gotowy przed twój gniazdeczkowym instynktem kopać w, lub w przypadku gdy twój dziecko przyjeżdża wcześnie. Dzięki temu będziesz miała możliwość sprawdzenia, czy w łóżeczku i meblach nie ma żadnych brakujących części lub wad. Prawdopodobnie będziesz chciała dodać szybowiec lub bujak do karmienia w późnych godzinach nocnych i kołysania dziecka do snu. (Wiele osób twierdzi, że jest to "przedmiot obowiązkowy".) Będziesz chciała również mieć czas na umycie rzeczy dziecka, dodanie dekoracji ściennych i wykończenie pokoju. Do 36. tygodnia życia, jedyne, na co będziesz chciała czekać, to przyjście nowego dziecka!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące łóżeczek dziecięcych, sprawdź stronę z meblami dla dzieci, zatrzymaj się lub zadzwoń do jednego z naszych sklepów.