Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Quality Kids Beds - Tak wiele możliwości i wyborów

Szukasz dobrego łóżka dla dziecka? Przy tak wielu możliwościach i detalistach, rozumiemy, dlaczego zakupy mogą być procesem. Samo oglądanie zdjęć na ekranie komputera może sprawić, że wszystko będzie wyglądało tak samo! Więc myśleliśmy ja był miły wymieniać niektóre kluczowi cechy jeżeli ty patrzysz dostawać świetnej jakości łóżku dla twój dziecka - być ono piętrowym łóżkiem, loft łóżkiem, wolnostojącym łóżkiem lub cały sypialni zestawem wliczając komody, półek lub biurka.

W ten sposób gdy ja jest czas robić zakupy lub kupować, tutaj jest co ty musisz patrzeć dla pomagać ciebie znać ty wybierasz najlepszy, jakościowego dzieciaka meble, dla maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa, długowieczności i stylu!

1. Solidna konstrukcja

Podczas badania łóżka, zwłaszcza jeśli jest ono podniesione jak prycza lub strych, Twoim naturalnym instynktem będzie sprawdzenie, czy jest solidne - na pewno nie chcemy łóżka, które się chwieje! Jeśli kupujesz przez internet i nie możesz fizycznie dotknąć łóżka, spójrz na opinie klientów firmy. Ponadto, spójrz na notatki produktowe dla kluczowego języka, który pomoże Ci zrozumieć, czy łóżko dla dzieci, które kupujesz ma solidną konstrukcję z drewna, bardzo solidny sprzęt, a nawet lepiej, sprzęt, który jest specjalnie zaprojektowany, aby zapobiec połączeń, które mają być luźne.

Meble dziecięce muszą być bardziej wytrzymałe na zużycie niż inne meble w domu i często są przekazywane młodszemu rodzeństwu, więc solidna konstrukcja zdecydowanie się opłaca, jeśli chcesz, aby Twoje meble przetrwały.

Z tymi łóżkami możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepsze w swojej klasie konstrukcje na wszystkich naszych meblach:

- Solidne połączenia rockowe - nasz opatentowany system Rock Lock™ został zaprojektowany tak, aby nie tylko połączyć, ale wręcz sprasować ze sobą dwa kawałki drewna. W naszych łóżkach Bunks and Lofts używamy tego łącznika do łączenia przedłużeń nóg lub do układania dwóch łóżek jeden na drugim. To opatentowane urządzenie sprawia, że noga łóżka jest mocniejsza niż gdyby była to naturalny kawałek drewna! Łóżka MAXTRIX® nigdy się nie chwieją i są solidne jak skała.

- Szuflady o jaskółczym ogonie - szuflady w naszych komodach i klatkach schodowych posiadają wysokiej jakości angielską konstrukcję o jaskółczym ogonie. Nasze szuflady są wzmocnione belkami poprzecznymi, dzięki czemu wytrzymują obciążenie 50 funtów na froncie szuflady i są w pełni wysunięte! A komody nie przechylają się tak bardzo! Dodatkowo, nasza nowa kolekcja 2017 zawiera szuflady o miękkim, zamkniętym jaskółczym ogonie!

- Listwy łóżka - Wszystkie te łóżka są sprzedawane z listwami drewnianymi i mogą wytrzymać nacisk ponad 800 funtów*, ponad 2 x US Safety Regulations. Wszystko, co musisz dodać to materac - nie są wymagane żadne dodatkowe deski ani dodatkowa podstawa.

2. Jakość Materiały

Jeśli robisz zakupy na drewniane meble, to materiał ten jest największym czynnikiem generującym koszty. Różnica między dobrą jakością a nie jest taka, że niektórzy producenci mebli oszczędzają na ilości materiału wysokiej jakości tam, gdzie mogą. Drewno liściaste, takie jak klon, Aspen czy brzoza, jest znacznie droższe i najlepszej jakości, jaką można uzyskać.

Meble dziecięce wykonane z twardego drewna nie będą się wgnieść ani wykazywać oznak zużycia jak miękkie drewno takie jak sosna. Twarde drewno jest również o wiele piękniejsze, więc podczas gdy większość drewnianych mebli ma na sobie powłokę lakieru/fabrykatu, jeśli można zrobić piękny naturalny marmur drewna bez nieestetycznych połączeń palcami lub węzłów, wiesz, że patrzysz na produkt wysokiej jakości, jak ten "WIELKI". Niskie łóżko klonowe z schodami.

Wszystkie produkty wykonane są głównie z najwyższej jakości, pozyskiwanych w sposób zrównoważony litych drzew liściastych, takich jak klon, brzoza i Aspen. Używamy drewna "Select grade", które jest pierwszorzędną klasyfikacją pięknie czystego i czystego drewna. Wysoką premię tego materiału kompensujemy poprzez osiągnięcie wyjątkowo niskiego poziomu odpadów w naszej fabryce.

Ale skąd wiesz, czy naprawdę kupujesz łóżko z twardego drewna? Terminy takie jak lite drewno i twarde drewno są często używane, ale co może pomóc Ci wyróżnić prawdziwą jakość? Szukaj węzłów w drewnie. Za każdym razem, gdy w drewnie znajduje się sęk, pojawia się niedoskonałość konstrukcyjna, więc łóżko jest bardziej podatne na pękanie i rozszczepianie. Nawet gdy je pomalujesz i uszczelnisz, drewno i tak w końcu pęknie. Podczas gdy ty możesz no widzieć węzłów dzisiaj, jeżeli łóżko no jest zrobiony od twardego drewna, ty prawdopodobnie widzisz ciemnych węzłów krwawić przez farby powierzchniowej w czasie. Nawet pod stałym białym wykończeniem może to łatwo spowodować nieestetyczne żółte plamy.

- Ilość materiału użytego do budowy łóżka jest równie ważna jak jakość. Wiele produktów na rynku goli kluczowe wymiary do absolutnego minimum, aby zaoszczędzić na kosztach materiału. Porównaj, jak grube są nogi (dla stabilności), jak szerokie są stopnie drabiny (dla wygody) i jak wysokie sięgają poręcze (dla bezpieczeństwa), szczególnie na górnej pryczy lub strychu. Pomyśl o procesie zakupu domu - belka konstrukcyjna domu jest ważniejsza niż cokolwiek innego, gdy mówimy o integralności nieruchomości. Ten sam proces myślowy obowiązuje w przypadku mebli. Niska jakość łóżek piętrowych i łóżek dziecięcych skąpi na ilość materiału użytego na drabinach, stopniach i listwach.

3. Procesy materiałowe i obróbka

Przed rozpoczęciem produkcji drewno musi przejść przez proces usuwania wilgoci. Kupując mebel do użytku wewnątrz pomieszczeń i wytrzymując próbę czasu, będziesz chciał produkt, który został wysuszony w piecu, aby upewnić się, że nie wypaczy się, nie pęknie ani nie złamie. Proces ten może trwać długo, ale jest to krytyczny krok w tworzeniu produktu drewnianego wysokiej jakości.

Drewno liściaste jest suszone w piecu, a po wyprodukowaniu mebli stosuje się jedno z 3 wykończeń: Lity biały, naturalny matowy lakier, który ukazuje piękno naturalnego klonu i bogatego, ciemnego kasztana. Aby stworzyć piękny, warstwowy wygląd kasztana, drewno przechodzi siedmioetapowy proces, który pozwala uzyskać właściwy kolor. Wszystkie nasze bejce i wykończenia są dokładnie testowane pod kątem bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby bejca była odpowiednio dobrana, zapewniając, że kolor będzie dokładnie odpowiadał innemu kawałkowi drewna, nawet jeśli produkt został zakupiony lata temu.

4. Brak skrótów bezpieczeństwa

Istnieją przepisy dotyczące mebli dziecięcych, ale istnieje różnica między produktami, które są zaprojektowane, aby tylko spełnić te normy, a innymi, które są zbudowane, aby przejść dodatkową milę, aby je przekroczyć. Weźmy jako przykład odporność na ciężar. Wiele łóżek dostępnych obecnie na rynku zostało zaprojektowanych tak, aby być na granicy wytrzymałości. Ale co zrobić, jeśli mama i tata chcą przyjść do łóżka, aby przeczytać tę historię na dobranoc? To może łatwo stać się problemem z łóżkiem, które nie ma odpowiedniej konstrukcji nośnej.

Nie było żadnych dróg na skróty z łóżkami dla dzieci. Każdy szczegół ma znaczenie, gdy zepsujesz bezpieczną konstrukcję mebla:

- Ograniczenia wagi. - Pamiętaj, że łóżka łatwo przenoszą dorosłych. W rzeczywistości, wszystkie nasze łóżka są testowane na wytrzymałość 800 funtów! Ponadto, wszystkie pełnowymiarowe łóżka są wyposażone w dodatkową metalową belkę nośną pod łóżkiem. Dorosły nigdy nie musi się martwić o wspinaczkę na nasze łóżka!

- Dodatkowe wysokie barierki ochronne - łóżka takie jak nasze podwyższone lofty i górne łóżka piętrowe mają dodatkowe wysokie barierki ochronne (mają wysokość 16 cali - należą do najwyższych w branży!), a ponadto możesz dodać dodatkową barierkę ochronną do dolnej pryczy lub przednie barierki ochronne na łóżkach dla niemowląt, jeśli chcesz.

- Bezpieczeństwo wspinaczki - łóżka mają dodatkowe poręcze i rowkowane stopnie dla bezpieczeństwa podczas wchodzenia na wyższe łóżka.

5. Montaż i elastyczność

Kiedy montujesz łóżko dziecięce, wtedy zauważasz różnicę między łóżkiem wysokiej i niskiej jakości. Jaki rodzaj sprzętu był dołączony? Jak ciężkie są te materiały? Jaka jest solidna konstrukcja?

W tych łóżkach stosuje się ciężkie okucia, a nasze łóżka łatwo się łączą. Idąc o krok dalej, mamy dosłownie tysiące modeli, które możesz stworzyć z częściami i zestawami rozszerzeń, które sprawiają, że konfiguracja i rekonfiguracja Twojego łóżka jest przyjemna!

- Rozłączanie i ponowne podłączenie - Sercem naszej firmy jest radość, jaką dajemy dzieciom i rodzicom przez cały czas ich pobytu w domu - od malucha do nastolatka. Łatwo rozłączysz konfigurację swojego łóżka i podłączysz je ponownie do innej konfiguracji tyle razy, ile potrzebujesz, bez plamienia drewna lub obniżania jakości łóżka.

- Odwracalność - nasze drabiny mogą być dostosowane do każdej strony. Wszystkie można składać w lustrzane odbicia (lewe lub prawe), a następnie zmieniać je, jeśli pokój dziecka się zmieni!