Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Zorganizuj to! Rozwiązania dla bałaganu dziecięcego: Łóżka i meble dla dzieci

Mieszkanie z dziećmi nie zawsze jest najbardziej efektowne, jeśli chodzi o utrzymanie porządku w domu. Góry zabawek, kredki i od czasu do czasu zagubione skarpetki mogą się szybko spiętrzyć, tworząc gigantyczny bałagan. Ale dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele rozwiązań, które sprawiają, że organizacja i przechowywanie jest łatwe i przyjemne. Odzyskiwać twój dom z dziećmi składowymi łóżkami i meblami!

Zakupy dla dzieci składowych mebli mogą być przytłaczające. Tam są tony rozważania - jaki typ składowy ja specjalnie potrzebuje? Jesteśmy z przestrzeni w naszej szafie i potrzebujemy więcej komody dla odzieży? Czy nasze zabawki przejmują nasze pokoje zabaw i pokoje dziecięce? Czy są tam góry klocków Lego i małe przedmioty, które potrzebują szybkiej, niskiej szuflady dla małych rąk, aby się do nich dostać i je schować? Dlaczego mogę zawierać składowych organizatorów w each pokoju bez brać upominać się zbyt dużo przestrzeń?

Łóżka dla dzieci z funkcją przechowywania

Zacznijmy od najbardziej logicznego pokoju - sypialni. Ponieważ dzieci często mają małe pokoje, rozważmy łóżka na poddaszu z przechowalnią, aby zoptymalizować przestrzeń pod spodem. Dziecięce łóżka do przechowywania są niezwykle funkcjonalne, ponieważ można zintegrować komody, dwuszufladowe jednostki, czteroszufladowe jednostki, pudełka z zabawkami i inne, dzięki czemu dzieci mogą przechowywać swoje potrzeby, pozostawiając jednocześnie cenną przestrzeń na podłodze dla zabawy i gier.

Pod łóżkiem Schowek dla dzieci

Dzieci lubią także spać w łóżkach piętrowych, a jeśli pójdziesz tą drogą, możesz z łatwością włączyć do nich schowki na łóżka piętrowe z szufladami do przechowywania dzieci pod łóżkiem.

Te szuflady do przechowywania działają również w przypadku łóżeczek dziecięcych i łóżeczek dziennych.

Przechowywanie dzieci w łóżkach piętrowych

Spanie wysoko również oznacza, że twoje dzieci nie mają dostępu do magazynu na ziemi lub pod swoimi łóżkami, więc podoba mi się pomysł dodawania nocnego magazynu wysoko, aby mogły czytać, przekąsić i trzymać swoje książki i przedmioty w pobliżu. Oto kilka, które rozważam - przyłóżkowe tacki, stojaki i plecaki Maxpack.

Kids Dressers & Night Stands

Jeżeli tam no jest przestrzeń dla pod łóżkowym składem, inni typ organizatory patrzeją świetnie z meblarskim zestawem. Próbuje twardą drewnianą komodę lub szafkę nocną i wybiera ponadczasowy cień - jak kasztan, naturalny lub biały - że ty no potrzebujesz zmieniać w few rok. Wiele dzieci, szczególnie dziewczynek, lubi białe komody - z lustrami lub bez - dla ich sypialni komody.

A jeśli chcesz dodać ten styl, to naprawdę podoba nam się pomysł, aby po prostu zmienić standardowe gałki na zabawne, kryształowe gałki bez łamania banku!

Dla każdego pokoju: Magazyn zabawek i regały na książki dla dzieci

Wszyscy wiemy, że zabawki są zazwyczaj największym winowajcą bałaganu. Po prostu je przechowujmy! Naprawdę lubimy pudełka z zabawkami, ponieważ dobrze wyglądają w tak wielu miejscach - nawet na zewnątrz sypialni. Pomyśl o swoim błotnistym pokoju, salonie, pokoju zabaw, szafie czy melinie. Każdy pokój z tym potrzebuje siedzenia okiennego lub kącika do wypełnienia może użyć jednego z tych pudełek na zabawki, które mogą pomieścić więcej niż tylko zabawki!

Regały na książki również działają w prawie każdym pokoju w domu. Na zewnątrz zabawek, książki mają tendencję do układania się w małe stosy w całym naszym domu. Półka na książki dla dzieci to droga do celu.

Meble te przenoszą się w dowolne miejsce i mają wiele funkcji!

Poczuj się bardziej zorganizowany w tym roku i nie martw się o rekonfigurację i zmianę rzeczy później.