Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Czy powinienem zainwestować w łóżeczko dziecięce?

Wielokrotnie pytano nas, czy warto inwestować w łóżeczko dziecięce. Krótka odpowiedź brzmi "Tak". Chociaż wielu klientów przyciąga wygląd tradycyjnej szopki, po porównaniu cen klienci zdają sobie sprawę, że mogą kupić kabriolet za tę samą cenę co tradycyjna szopka i vise-versa, w zależności od stylu, detali i producenta. Jeżeli nasz klient właśnie zaczyna zakładać rodzinę i planuje używać łóżeczko dziecięce w "łóżeczku rodzinnym" dla wielu dzieci, wartość posiadania zdolności do zamiany na łóżeczko dla niemowląt i ostatecznie pełnowymiarowe łóżko staje się bardziej pociągająca, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie ich dzieci będą ostatecznie potrzebowały łóżka, i ten jeden długo był opłacany. Jeżeli komoda (i być może klatka piersiowa) kupowali przy tym samym, tam jest cała sypialnia grupa rosnąć z dzieckiem. Zanim dostępne były kabriolety, klienci byli zmuszeni do zakupu łóżeczka dziecięcego i przewijaka, a kilka lat później musieli zacząć od nowa z nowymi meblami. Teraz, nie tylko łóżeczka zamieniają się w łóżeczka dla niemowląt, a następnie w pełnowymiarowe łóżka dwuosobowe, ale również komody mogą pomieścić tacki i podkładki, które mają być używane jako obszary do przewijania, a następnie używane jako zwykłe komody.

Kilka porady które pomagają gdy wybierający łóżeczko styl są utrzymywać w pamięci że plecy twój łóżeczko staje się headboard twój dziecka pełnowymiarowym łóżkiem. Nie bójcie się zapytać, jak będzie wyglądała ta konwersja. Po tym wszystkim, twój dziecko będzie w łóżku dużo dłużej niż on lub ona będzie w łóżeczku dziecinnym lub nawet berbecia łóżku. Bierze pod uwagę czy ty wolisz prosty lub zakrzywiony wierzchołek twój headboard, czy ono jest paneled, tufted, misternie szczegółowy etc. Tam są wiele style, tekstury i colour wybory dostępne. Gdy już będziesz gotowy, aby przekształcić swoje łóżeczko dziecięce, masz również opcje. Możesz zakupić zestaw do konwersji, który pozwoli Ci wykorzystać przednią szynę łóżeczka dziecięcego jako ścianę postojową pełnowymiarowego łóżka. Możesz również użyć metalowej ramy do podparcia sprężyny i materaca boksu oraz użyć tylko ścianki przedniej.

Jednym z elementów, które zalecamy chronić Twój podnóżek podczas użytkowania jako łóżeczko dziecięce, jest ochraniacz na szynę do łóżeczka. Będzie on chronił przed ząbkowaniem dziecka (na wszelki wypadek), ale także suwakiem lub klamrą pasa, gdy rodzice pochylają się do łóżeczka. To sprawi, że Twoja deska do łóżeczka dziecięcego będzie wyglądać jak nowa na etapie łóżka dla dorosłych. Ochraniacze do łóżeczka dziecięcego mogą być proste i niedrogie lub wyszukane i stanowić piękny element ogniskowy w przedszkolu. Mogą być nawet spersonalizowane z imionami lub inicjałami w celu dodania specjalnego akcentu.

Wszystko te wybory mogą być przytłaczający na początku, ale z propozycjami i planowaniem, możemy pomagać ciebie decydować co pracować dla ciebie robić żłobkowi twój senny as well as dostawać twój dziecka pokój na ja jest sposobem przechodzić od dziecka berbeć i przez ich nastoletnich rok!