Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

To jest łóżko malucha warte zobaczenia.

Zakupy na łóżeczkach dla maluchów mogą być tak zabawne, ponieważ istnieje tak wiele różnych wzorów dostępnych dla pokoi małych dziewczynek i małych chłopców. Ale, twój berbeć łóżko no musi być tymczasowym rozwiązaniem until twój kiddo jest gotowy dla jego lub jej pierwszy "dużego dzieciaka" łóżko. Rozważa inwestować w berbeć łóżko który jest standardowym bliźniaczym rozmiarem - I jeden który może rekonfigurujący przez czas. Nasze łóżeczka dziecięce są idealne do tego rozwiązania. Gdy ty dostęporize one z kolorową tkaniną jako górny namiot, ty możesz mieć małego dzieciaka spojrzenie dzisiaj ale wyrafinowany małe dziecko jutro jako górny namiot łatwo przychodzi daleko, opuszczać drewno na łóżku nielakierowanym. Poznajmy "Yo" malucha łóżko z górnym namiotem:

Oto spojrzenie z bliska na nasze topowe namioty, które są dostępne w wielu kombinacjach kolorystycznych. Mamy różowe, białe, niebieskie, purpurowe, szare, pomarańczowe i WIĘCEJ!

Namioty Top Tents są zatwierdzone przez dzieci, ponieważ tworzą ładne, prywatne miejsce dla Twojego malucha, którego możesz używać, aby spać spokojnie, bez rozpraszania uwagi na pokój i rodzeństwo. Nie zapominajmy też o tym, jak idealny jest namiot do krytej kryjówki! Zaufajcie nam - są pewni, że to miejsce jest dla nas ciągle nowe. Dżdżyste, gorące lub zimne dni są o wiele bardziej przyjemne w sypialni z krytym fortem / namiotem.

Kiedy jesteś gotowy do zdjęcia górnego namiotu, zostawiamy Ci bezpieczną, zabezpieczoną leżankę z przednią i tylną poręczą. Dalej używaj tego spojrzenia, aż Twoje dziecko będzie gotowe na swoje pierwsze pojedyncze łóżko - po prostu zdejmij poręcze, aby uzyskać zupełnie nowy wygląd!

Jeszcze lepiej nasze łóżka pojedyncze są doskonałym wprowadzeniem do naszego systemu Maxtrix, ponieważ można je łatwo podnieść, aby stworzyć łóżko na poddaszu, dodać łóżko piętrowe lub pozostawić je w spokoju jako łóżko podwójne lub pełnowymiarowe, które przetrwa próbę czasu (i będzie wyglądać bajecznie).

Wypełnij Look

Twój berbeć Yo łóżko jest dostępny w białych, naturalnych lub kasztanowych wykończeniach. Uzupełnij pokój dziecka dopasowując do niego dowolny mebel dziecięcy - komodę, stół do zabawy, przechowalnię zabawek lub regał na książki.