Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ MODUŁOWE ŁÓŻKO DZIECIĘCE

Od nastolatków do nastolatków, potrzeby dzieci zawsze się zmieniają. Mody i fazy przychodzą i odchodzą, ale w przeciwieństwie do ubrań i fryzur, trudno jest nadążyć za meblami do sypialni. Więc, jak radzić sobie z ich ciągle zmieniającymi się pragnieniami? Spotkaj się z łóżkiem modułowym!

Zamiast kupować nowe łóżko co kilka lat, łóżko modułowe rośnie z twoim dzieckiem, więc ty (i twój portfel) możesz spać łatwo. JEREMY TEO jest dyrektorem generalnym firmy Kids Haven, specjalizującej się w sprzedaży detalicznej mebli dziecięcych i dystrybutorem łóżek Maxtrix, największego na świecie systemu mebli dziecięcych. Dlatego też mówi, że modułowy to jedyna droga, którą można przejść.

#1 W pełni elastyczny

"Bez względu na to, czy zmienisz zdanie, potrzebujesz dopasować je do nowego domu, czy też potrzebujesz aktualizacji do pokoju Juniora, modułowy system pozwala na łatwe przełączanie wysokości, stylu i funkcji łóżka w czasie".

#2 Totemy dla nastolatków

"Łóżko modułowe może być dostosowane do każdego wieku. Gdy dziecko wchodzi w wiek nastoletni, można usunąć wszelkie zjeżdżalnie i drabinki, które nie są już chłodne i łatwo przywrócić łóżko do bardziej dorosłego stylu".

#3 Space saver

"Łóżka piętrowe to świetny sposób na oszczędność miejsca. Jeśli twoje dzieci nie są jeszcze gotowe na łóżko piętrowe na pełnej wysokości, bezpieczeństwo nie musi być problemem. Już dziś zdecyduj się na niską pryczę, a w przyszłości możesz skorzystać z przedłużaczy, aby podnieść ją do wysokiej pryczy".

#4 Zabawne i funkcjonalne

"Chociaż łóżka dziecięce muszą być solidne, bezpieczne i wygodne, nie ma powodu, dla którego nie mogą być też zabawne". Od zjeżdżalni, by rano wstać z łóżka, po baśniową wieżę, łóżka modułowe mogą być dostosowane do Twoich potrzeb dzięki akcesoriom i zabawnemu materiałowi dekoracyjnemu. Bardziej praktyczne dodatki to łóżka kuferkowe do spania, biurka, komody i szuflady".

#5 Zbudowane na trwałość

"Najlepsze jest to, że łóżka modułowe są zaprojektowane z myślą o dzieciach do ich dorosłych lat, więc jakość jest zapewniona. Amerykańska marka Maxtrix wykorzystuje lite drewno brzozowe najwyższej jakości i buduje je tak, aby wytrzymać 350 kilogramów - to dużo małp skaczących na łóżku! Są one objęte pięcioletnią gwarancją, spełniają surowe normy bezpieczeństwa obowiązujące w USA i UE oraz stanowią część największego systemu mebli dziecięcych na świecie.