Najnowsze artykuły

Jak sprawić, by sypialnia Twojego dziecka...

Posted on 07/05/2020 by Room to GrowBeds, Bedtime, Decorating tips, Decoration, Uncategorized Dla dzieci ważne jest, abyśmy zrozumieli, jak sprawić, by...

Czytaj Więcej

Lite drewno, naturalne łóżko piętrowe z drabiną

Poznaj nasze najlepiej sprzedające się podwójne łóżko piętrowe w pięknym naturalnym wykończeniu - "Get It" lub "Got It" z możliwością wyboru drabinki pod kątem lub prostej. Zobacz to z bliska i kup tę popularną pryczę dla dzieci!

Szukasz łatwego, bezpiecznego sposobu na wspinaczkę dla swoich dzieci? Podczas gdy my oferujemy również możliwość wejścia po schodach, wiele z nich może wybrać pomiędzy drabinkami prostymi lub skośnymi. Jeśli brakuje Ci miejsca, drabina prosta jest najlepszą opcją do pokoju Twojego dziecka. W tej konfiguracji konfiguracja nazywa się "Get It". Możesz umieścić drabinę po prawej lub lewej stronie łóżka.

Masz również kilka opcji zakończenia łóżka (na każdym z naszych łóżek), w tym panele, listwy lub zakrzywione. Tak więc, uzyskaj wygląd, który jest idealny dla Twojego dziecka! Tutaj pokazujemy nasze listwy, które mają wąskie otwory.

Innym podoba się pomysł wspinania się po skośnej drabinie z poręczą. Dodatkowe uchwyty są idealne dla małych rączek. Naturalne łóżko piętrowe z drabinką pod kątem nazywa się Got It.

Porozmawiajmy jednak o tym naturalnym wykończeniu. Co sprawia, że nasze naturalne drewno jest tak niesamowite? Produkty Maxtrix wykonane są głównie z najwyższej jakości, pozyskiwanych w sposób zrównoważony litych drzew liściastych, takich jak klon, brzoza i Aspen. Używamy drewna "Select grade", które jest pierwszorzędną klasyfikacją pięknie czystego i czystego drewna. Efektem końcowym jest lite drewno, wysokiej jakości struktura, która utrzyma swój wygląd w czasie!

Chcesz zmienić to niesamowite, naturalne łóżko piętrowe w pryczę do zabawy? To jest po prostu łatwe do zrobienia z naszymi zasłonami do zabawy! Wybierz jedną z wielu kombinacji kolorystycznych, a następnie zdejmij zasłony, gdy Twoje dziecko wyrosną z wyglądu!

Potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania lub Twoje dzieci mają sporadyczne noclegi? To jest kiedy ty możesz maksymalizować przestrzeń pod twój środkowym wysokim łóżkiem piętrowym z lub wyciągać składowymi szufladami lub kuferkowym łóżkiem. Bierze spojrzenie przy few opcjami:

Zobacz, ile rzeczy może zmieścić się w tych szufladach, które pomagają utrzymywać pokój dziecka w porządku!

Uwielbiasz tę pryczę, ale chcesz ją mieć w innym kolorze? Mamy też łóżko Get It i Got It (i wszystkie nasze łóżka!) w kolorze białym i kasztanowym!

Wygląd, który chcesz to bez wątpienia gotowy do konfiguracji. Na koniec, nie zapomnij o tych dodatkach do mebli. Wszystkie nasze łóżka pięknie współgrają z naszymi komodami z litego drewna, szafkami nocnymi, biurkami, pudełkami z zabawkami i innymi. Oto kilka popularnych rozwiązań, które można zastosować w modelu Get It and Got It.